نزدیک به 200 نفر بازداشت دو شات در طول “برو بالا تنه جیپ آخر هفته’

خشن تگزاس ساحل رویداد شناخته شده به عنوان “برو بالا تنه جیپ آخر هفته” به پایان رسید با دو نفر در بیمارستان بستری پس از تیراندازی و نزدیک به 200 نفر دیگر دستگیر و به اتهامات گوناگون.

شهرستان گالوستون کلانتر هنری Trochesset گفت: دو مرد بودند airlifted به بیمارستان پس از هر دو آنها را به ضرب گلوله کشته شدند در نیم تنه طول این رویداد سالانه در بولیوار شبه جزیره ای است که هزاران نفر از دوستداران جیپ و 4 چرخ علاقه مندان است.

یک گروه از مردان و زنان بودند با این استدلال که مبارزه با تشدید و اثر شلیک گلوله زنگ زد بیرون Trochesset گفت NBC News. شرایط دو مرد بودند که در بیمارستان بستری شده اند منتشر شد.

مقامات به دنبال یک سوم مرد که فرار کلانتر گفت:. هیچ دستگیری ساخته شد, در تیراندازی و تحقیقات در حال انجام است.

زمان جمع آوری به پایان رسید بیش از 180 شرکت کنندگان گرفته شده بود به زندان متعدد نامربوط اتهامات عنوان شده علیه. کلانتر گفت: اتهام حمله رانندگی بدون کمربند DWI و مسمومیت های عمومی. بسیاری از کسانی که دستگیر شده بودند را پس از پیوند ،

دانلود NBC News نرم افزار برای شکستن اخبار و هشدارها

جاستین ویور یکی از بولیوار گفت: NBC وابسته KBMT از Beaumont که او نا امید شده بود در مردم چگونه عمل کرده است.

“من نمی دانم که چرا آن را بسیار سخت برای مردم فقط به نشان می دهد و از آن لذت ببرید این روزها,” او گفت:. “این ناامید من برای دیدن این نوع از خشونت به اینجا می آیند چون معمولا واقعی آرام در اینجا.”

بافنده گفت که او امیدوار است که در زمان آینده به مردم خواهد شد “احترام به ساحل و احترام مردم که اینجا زندگی می کنند.”

هزاران نفر از مردم flocked به منطقه برای جمع آوری.

بولیوار شبه جزیره اتاق بازرگانی رئیس جمهور برندا فلاناگان گفت که او امیدوار است این دستگیری ها و تیراندازی نمی تعریف جامعه است.

“این همیشه غمگین زمانی که کسی صدمه دیده در ساحل ما,” او گفت: KBMT. “این یک وضعیت غم انگیز چون بولیوار شبه جزیره یک مکان امن برای مردم آمده است.”

Trochesset گفت اکثر کسانی که بازداشت خود را ندارد جیپ.

“من نمی توانم سرزنش از آن در جیپ باشگاه” کلانتر گفت.

بیش از 100 نفر نیز دستگیر و در سال گذشته رویداد.

تگزاس بازگشایی سواحل آن ممکن است 1 پس از بستن آنها به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. یک ویدئو از آخر هفته را جشن نشان داد بسیاری از شرکت کنندگان در مهمانی و نوشیدن در حالی که تمرین های اجتماعی فاصله.

“ما شده اند در قرنطینه و من نیاز به خارج و حزب” beachgoer Chelsey Coyer گفت KBMT یادآوری مردم چگونه به اقدامات احتیاطی. “شستن آنها دست به مدت 20 ثانیه نگه دارید و آنها را پاک و با جوانه-X.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>