سازمان همکاری های اسلامی را محکوم جدید هند اقامتگاه قانون در کشمیر تحت اشغال

عکس: فایل

سازمان همکاری های اسلامی (OIC) را محکوم کرده است هند اخبار اقامتگاه قانون در کشمیر تحت اشغال هند (IoK) خواستار آن تخطی از شورای امنیت سازمان ملل متحد قطعنامه.

“دبیرخانه کل سازمان کنفرانس اسلامی (OIC) شده است پس با نگرانی عمیق خود را از اقدامات یک جانبه از 5 اوت 2019 و پس از آن اقدامات برای تغییر جمعیت و تضعیف حقوق مردم جامو و کشمیر” خواندن بیانیه رسمی.

با تصدیق اهمیت مطابق با قوانین بین المللی و شورای امنیت سازمان ملل قطعنامه شورای اسلامی نامیده اقامتگاه گواهی (روش) قوانین 2020′ به عنوان ‘نادرست’ در حال اجرا در مقابله با قوانین بین المللی است.

این سازمان همچنین خواست جامعه بین المللی به دنده تا تلاش خود را برای حل و فصل جامو و کشمیر اختلاف مطابق با قانون مربوطه شورای امنیت سازمان ملل متحد قطعنامه و طبق خواسته های کشمیری مردم است.

پیشتر در روز سه شنبه پاکستان به حال محکوم و رد مقدمه ای از “جامو و کشمیر ساماندهی منظور 2020” آن نامیده می شوند تلاش برای غیر قانونی تغییر بافت جمعیتی کشمیر تحت اشغال هند (IoK).

خارجه در یک مصاحبه مطبوعاتی گفته بود که منظور دیگری بود غیر قانونی گام به هند برای حل و فصل غیر کشمیری در سرزمین های اشغالی با تغییر اقامتگاه قوانین.

“این یک نقض آشکار قوانین بین المللی از جمله 4 کنوانسیون ژنو گفت:” FO سخنگو. این مقام افزود که هند اقدام ادامه از هند را غیر قانونی و یک جانبه مراحل پس از اوت 5 2019.

‘جامو و کشمیر ساماندهی منظور 2020’

دولت هند روز چهارشنبه اعلام کرده بود مجموعه ای جدید از قوانین برای این سرزمین مورد مناقشه است که کمک های مالی اقامتگاه حقوق به شهروندان هند در منطقه است.

با توجه به الجزیرهکارشناسان و ساکنان از ترس است که آن را تغییر جمعیتی وضعیت مسلمان تحت سلطه خاک.

این سخنگو گفت که کشمیری در سرزمین های اشغالی “باید به درستی رد قانون جدید به عنوان غیر قابل قبول است.”

دوحه-بر اساس گزارش کانال که قانون اجازه می دهد تا کسانی که اقامت برای 15 سال در IoK و یا مطالعه برای هفت سال و به نظر می رسد در کلاس 10/12 امتحانات در موسسات آموزشی واقع در منطقه در حال حاضر واجد شرایط برای تبدیل شدن به اقامت دائم.

اعلام می آید نزدیک به هشت ماه پس از دولت هند محروم منطقه از آن محدود استقلال بود که حفاظت از این منطقه برای چندین دهه از تغییرات جمعیتی.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de