پدر و مادر دوباره با پسر که ربوده شد 32 سال پیش

پدر و مادر که صرف چندین دهه به دنبال پسر خود را که ربوده شد و به عنوان یک کودک نو پا در چین شد و در نهایت پیوست با او دوشنبه پس از 32 سال با توجه به دولتی چین پخش دوربین مدار بسته. مائو یین شد گزارش از دست رفته زمانی که او 2 ساله است.

پسر بچه ربوده شد و در ورودی هتل در استان شاآنشی Xinhua news agency گزارش. مادرش Li Jingzhi گفت: جنوب چین صبح پست که پدرش آوردن مائو از مهد کودک تا زمانی که آنها را متوقف در هتل برای یک نوشیدن آب در سال 1988.

“او ناپدید شده در یک ماده از ثانیه در حالی که پدرش به طور خلاصه نگاه دور” لی گفت: خروجی اخبار.

از آن نقطه مائو پدر و مادر برای او جستجو در سراسر کشور است. مادر خود را ترک و توزیع بیش از 100,000 آگهی. او پیوست داوطلبان با یک گروه به نام “Baby Come Back صفحه اصلی” برای جمع آوری اطلاعات در مورد از دست رفته کودکان و ارائه آن به پلیس شین هوا گزارش شده است. او بنا به گزارش ها کمک کرد تا دوباره 29 دیگر کودکان ربوده شده با خانواده خود را در حالی که همچنان به جستجو برای او ،

چین-جنایت-خانواده-حقوق

مائو یین مرکز با مادرش Li Jingzhi و پدر مائو Zhenping در شیان در چین شمالی استان شاآنشی. گتی

در آوریل پلیس دریافت نکته گفت: یک مرد در جنوب غربی چین تا به حال به تصویب رسید یک کودک از شیان برای قیمت $845. محققان با استفاده از یک عکس قدیمی از مائو و ایجاد یک تصویر شبیه سازی شده از آنچه که او می تواند نگاه به عنوان یک بزرگسال, دوربین مدار بسته گزارش شده است. آنها بررسی می شود با یک پایگاه داده دولت برای مسابقات ممکن است و یک مرد به نام Gu Ningning که شبیه مائو. یک تست DNA بعد ثابت گو بود که ربوده شد دهه زودتر به گزارش رسانه های دولتی.

لی و پدر پسر مائو Zhenjing پیدا کردن اخبار خوب در روز مادر. یک هفته بعد خانواده را در آغوش کشید و به اشتراک گذاشته عاطفی در آغوش در روز دوشنبه در کنفرانس خبری.

“این بهترین هدیه ای است که من تا کنون” لی گفت: در این کنفرانس با توجه به بی بی سی.

مائو گفت که انتخاب او را به صرف برخی از زمان با پدر و مادر خود را برای چند روز قبل از بازگشت به خانه.

“صادقانه بگویم من کاملا مطمئن هستم که در مورد آینده و در عین حال” او گفت:.

چین-جنایت-خانواده-حقوق

مائو یین reunites با مادرش Li Jingzhi و پدر مائو Zhenping در شیان در چین شمالی استان شاآنشی. گتی

پلیس هنوز در حال بررسی جزئیات مائو را مورد شین هوا گزارش شده است. آنها منتشر نشده جزئیات بیشتر در مورد پدر و مادر که او مطرح شده است.

کودک ربایی و قاچاق شده اند یک موضوع در چین به عنوان کشور دراز مدت سیاست تک فرزندی موجب به یک قوی سیاه در بازار برای نوزاد پسر. در حالی که پسران از ذهن قیمت های بالاتر بودند اغلب ربوده شده و مورد استفاده به عنوان کارگران و یا به عنوان عروس برای unwed پسران آسوشیتد پرس گزارش داد. در سال 2017, ایالات متحده آمریکا اعلام کرد چین به میان بدترین مجرمین قاچاق انسان.

در حالی که هیچ آمار رسمی با توجه به Baby Come Back صفحه اصلی پایگاه داده وجود دارد بیش از 51,000 مردم در چین به دنبال خود گمشده کودکان است. با توجه به چین وزارت امنیت عمومی بیش از 6,300 کودکانی که ربوده شدند پیوست شده با خانواده های خود از طریق آزمایش DNA از سال 2009 شین هوا گزارش شده است.

لی گفت که در حالی که پسر او یافت او را ادامه خواهد داد برای کمک به خانواده هایی که کودکان از دست رفته اند.

“من می خواهم برای تشکر از ده ها هزار نفر از افرادی که به ما کمک کرد” لی گفت: با توجه به انتخاب. “من نمی توانم باور است که پس از کمک به 29 کودکان گم شده خود را پیدا کنید خانواده من قادر به پیدا کردن پسر خود من.”

معلم مبتلا به کروناویروس در ادامه او از راه دور کلاس

مایکل فلپس باز می شود تا در مورد تلفات COVID-19 گرفته شده در سلامت روان

وکیل برای Ahmaud Arbery خانواده صحبت می کند در مقابل به بیرون درز bodycam فیلم

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de