پیتر وبر نشان می دهد که چگونه او به پایان رسید تا با کلی فلاناگان پس از ‘لیسانس’

گربه از کیسه! پیتر وبر باز کرد تا در مورد اینکه چرا او در نهایت تصمیم گرفت به دنبال عشق با کلی فلاناگان پس از بسته بندی تا لیسانس در ماه مارس است.

در یک ویدیو ارسال شده توسط لیسانس فن حساب Bachelornation.حرکت شبیه چمچه زنی در شنبه 16 مه 28 ساله خلبان مشترک داستان عشق او با 16 سال حامی در Cameo پیام تولد.

“شما بچه ها می خواهید برخی در داخل حرکت شبیه چمچه زنی در اینجا به همین دلیل من در نهایت برداشت کلی? همه حق در اینجا آنچه که من می تواند انجام دهد” او در توضیح این کلیپ. “برای اینکه کاملا صادقانه, من فکر می کنم فقط در طبیعت نشان می دهد قطعا آثار و من گفته ام که پس از یک روز. من هنوز هم معتقدم این کار, اما من فکر می کنم به طور خاص برای این نوع از ارتباط بین شما می دانید کلی و خودم تنها نبودم ترین آلی نوع وضعیت برای ما اگر قرار است که در واقع کار می کنند. و این مشکلی است که کاملا OK زیرا هر رابطه با دیگری متفاوت است.”

Peter Weber Reveals How He Ended Up With Kelley Flanagan After Bachelor
کلی فلاناگان و پیتر وبر. حسن نیت ارائه میدهد پیتر وبر/Cameo

وبر سپس به یاد می آورد یک شام او با هانا قهوه ای در طول لیسانس فصل که در آن او به اشتراک گذاشته اسپانیایی گفت: مادر او اغلب تکرار شده به او. او اشاره کرد که این خاص گفت: موفق شده است به “حلقه true” او را در خود پیچیده لیسانس سفر.

“مهم نیست که چه اتفاقی می افتد اجازه دهید که آب اجرا شود. که اساسا آنچه در آن می گوید در اسپانیایی,” او گفت:. “آنچه را که برای شما [و] چه شما را همیشه با شما و هیچ چیز نمی تواند همیشه در حال تغییر است. بنابراین بدیهی است که ما دیدن آنچه که در آینده نگه می دارد به صورت کلی و من, اما من فکر می کنم آن را یک داستان زیبا قطعا زیبا عشق داستان از چه چیزی مال شما است و آن را همیشه دوباره به شما بدون توجه به آنچه.”

سابق واقعیت تلویزیون ستاره ادامه داد: “این نوع از همیشه شده است روابط ما. ما نگه داشته به آینده را در زندگی یکدیگر. بنابراین راهی که من در آن نگاه کنید [آن را] قطعا یک نامتعارف راه [از پیدا کردن عشق] اما [آن را] قطعا کار کرده و در پایان.”

وبر آورده فلاناگان به عنوان یک “کمی تعجب” برای طرفداران خوش شانس. با هم زن و شوهر خوش خواند “تولدت مبارک” به نوجوانان.

Peter Weber Reveals How He Ended Up With Kelley Flanagan After Bachelor
پیتر وبر و کلی فلاناگان. ABC/اریک McCandless; کتی Hutchins/شاتر

این جفت ارز پس از آن به جوان, حامی, مشاوره دوستیابی. در حالی که 28 ساله وکیل توصیه نوجوان به “فقط باید سرگرم کننده” وبر پیشنهاد او “رفتن در کارشناسی” هنگامی که او می رسد او در اواسط دهه بیست.

بسته شدن از این ویدئو وبر خواسته فن اگر او را عملا قبول یک گل سرخ.

وبر و فلاناگان ملاقات کرد و در مدت کوتاهی قبل از تولید در فصل لیسانس شروع شد. در میان فیلمبرداری او قطع ایلینوی بومی در هفته 7.

وبر مشغول شدم به هانا ان Slussاما آنها در نهایت شکست همه چیز به خاطر او هنوز هم تا به حال احساسات runner-up مدیسون Prewett. او و Prewett, 24 آتشش دوباره شعله ور خود را عاشقانه اما تقسیم روز پس از راهپیمایی آخر. او با فلاناگان در شیکاگو بعد از آن ماه است.

ما هفتگی اخبار شکست در 28 آوریل که وبر و فلاناگان به طور رسمی با هم. اواز یا موسیقی دو نفری خود را عاشقانه Instagram رسمی روز بعد.

با توجه به خودی های جدید زن و شوهر دارای پشتیبانی از عزیزان خود. وبر و Flanagan “دوستان و خانواده خیلی خوشحال هستند برای آنها است.”

آهنگ در Spotify در به در اینجا به دلیل مناسب برای دریافت حرکت شبیه چمچه زنی در داخل در مورد لیسانس حق رای دادن و مصاحبه های منحصر به فرد از شرکت کنندگان است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>