Pompeo: فعالان’ درمان باعث هنگ کنگ استقلال ارزیابی سخت تر

وزیر خارجه آمریکا, Mike Pompeo صحبت می کند به رسانه ها در وزارت امور خارجه در واشنگتن

توسط دیوید Brunnstrom و Humeyra Pamuk

واشنگتن (العالم) – وزیر خارجه آمریکا, Mike Pompeo گفت: در روز چهارشنبه اخیر درمان از هنگ کنگ به معترضان ساخته شده آن را دشوار است به ارزیابی که خاک باقی می ماند بسیار مستقل از چین نیاز به درمان خاص آن برخوردار آمریکا تحت قانون است.

Pompeo گفت: congressionally موظف وزارت امور خارجه با ارزیابی که آیا این مستعمره سابق بریتانیا دارای چنین درجه ای از استقلال بود و هنوز در انتظار.

“ما از نزدیک به تماشای چه چیزی در رفتن وجود دارد,” او گفت:.

Pompeo گفت: دموکراسی قانونگذاران بوده است “manhandled” این هفته در حالی که تلاش برای جلوگیری از آنچه او به عنوان مشخصه رویه بی نظمی توسط نرم افزار-پکن قانونگذاران و افزود:

“پیشرو هنگ کنگ فعالان مانند مارتین لی و جیمی لای شد بريدن به دادگاه. از اقدامات این آن را مشکل تر برای ارزیابی است که هنگ کنگ باقی می ماند بسیار مستقل از سرزمین اصلی چین است.”

Pompeo اعلام کرد در مارس 6 او به تأخیر انداختن گزارش ارزیابی اینکه آیا هنگ کنگ بود به اندازه کافی مستقل به حکم ویژه اقتصادی درمان کمک کرده است که از آن باقی می ماند یک مرکز مالی جهانی.

او گفت این بود که به حساب برای هر گونه اقدامات پکن ممکن است تامل جلوتر از چین ملی این جمعه.

روز یکشنبه Pompeo گفت به اعتقاد او چین را تهدید به تداخل با کار آمریکا روزنامه نگاران در هنگ کنگ و هشدار داد پکن است که هر گونه تصمیم گیری impinging در هنگ کنگ استقلال می تواند بر آمریکا ارزیابی کرد.

ایالات متحده-چین در تنش اند مشخصی در هفته های اخیر با Pompeo رئيس جمهور و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن کوبیدن پکن را از دست داده و از شیوع کروناویروس که در آن ایالات متحده شده است سخت ترین ضربه.

“این طاعون هزینه حدود 90,000 آمریکا زندگی می کند بیش از 36 میلیون آمریکایی شغل خود را از دست پس از ماه مارس در سطح جهان 300,000 زندگی می کند. می تواند تا آنجا که $9 تریلیون دلار, با توجه به برآورد ما هزینه تحمیل در جهان حزب کمونیست چین را شکست” Pompeo گفت.

(گزارش شده توسط دیوید Brunnstrom و Humeyra Pamuk; گزارش های اضافی توسط Daphne; Psaledakis; ویرایش توسط Chizu Nomiyama و جاناتان Oatis)

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>