‘پمپ قوانین’ بازیگران پرت جدی سایه در Aftershow: 32 آیات

پس از نشان دادن است aftershow. بازیگران Vanderpump قوانین آوردن حتی بیشتر درام در حالی که بحث در فصل 8 با costars آنها و تولید کنندگان در BravoTV.com’s official aftershow.

Stassi شرودر خیلی ناراحت کریستن Doute‘s اظهارات در مارس 24 aftershow که دو استدلال بیش از پیام های متنی برای یک ساعت.

“در چند سال هیچ کس می تواند به یک s—t در مورد f—king, پادکست” کریستن quipped شوکه بریتنی Cartwright. “چه کسی می خواهد به شنیدن در 10 سال 40 سال در یک فرهنگ پاپ پادکست? … Stassi شرودر شما خیلی جوان تر از من و شما هیچ چیز شد چند سال پیش.”

در حالی که کریستن در زمان به توییتر می گویند او نمی خواست اظهارات او به “غلط,” Stassi نبود آن را خرید.

“من فقط به تماشای یک VPR aftershow که در آن احساس می کند مانند من توهین @stassi اخلاق کار” T-shirt designer گفت. “من [%100] فکر می کنم Stass ساخته شده است یک نام تجاری برای خودش و من همیشه به او افتخار است. من عصبانی بود در مورد شراب و شرکت در آن زمان و من می خواهم به عموم درست نظر من است.”

این “مستقیم تا با Stassi” پادکست میزبان اخراج بازگشت, “من هرگز یک بار گفت: یک کلمه در مورد چیزهایی @kristendoute کار بر روی. سرد است که شما نه عذرخواهی’ برای ساخت پاپ از من پادکست/چگونه من احتمالا برای ریزد/که هیچ کس می خواهد به گوش دادن به آن زمانی که من 40.”

کریستن سپس به نام Stassi برای پخش بیشتر از لباس کثیف خود را: “و در حال حاضر شما فقط تلاش برای سطل زباله من و عموم بعد از ما شده است ارسال پیامک در مورد این ساعت گذشته.”

Stassi و کریستن توییتر دشمنی آمد و پس از سابق besties استدلال خود را در مورد جادوگران از WeHo شراب خط در مارس 24 قسمت. کتی Maloney, که با این نسخهها کار با آنها در این شرکت نیز ناودان کریستن را جیمز مع خط تولید لباس در قسمت.

این aftershow — که ویژگی های مصاحبه با Jax تیلور, Lisa Vanderpump تام شوارتز تام Sandoval, جیمز کندی, Raquel Leviss, لالا, Kent, Scheana شای و بیشتر در دسترس است BravoTV.com پس از پخش سری براوو در سه شنبه 9 p. m. ET.

حرکت را از طریق بزرگترین آیات — تا کنون:

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de