سوالات بوجود می آیند در coronavirus داده های مورد استفاده برای بازگشت reopenings

شلیک یک ایالت فلوریدا در سلامت رسمی که می گوید: او رد سفارشات به تغییر داده ها در coronavirus موارد مطرح شده سوال در مورد برخی از آمار که فرمانداران باید مورد استفاده قرار گیرد برای توجیه پایان مستند سفارشات.

Rebekah جونز که در طراحی و مدیریت دولت COVID-19 داشبورد گفت: CBS News 12 در وست پالم بیچ که خروج او در اوایل این ماه بود “نه داوطلبانه” است و او را برداشته از موقعیت خود را به خاطر او دستور داده شد به سانسور برخی از داده ها. او گفت که او حاضر به “دستی تغییر داده تا بر طبل حمایت از این طرح به بازگشایی شده است.”

در یک ایمیل به همکاران خود هشدار آنها را به خروج دو هفته پیش جونز نوشت: “به عنوان یک کلمه از احتیاط, من انتظار می رود تیم جدید به ادامه همین سطح دسترسی و شفافیت است که من ساخته شده مرکزی به روند طی دو ماه اول. پس از همه تعهد من به هر دو تا حد زیادی (مسلما به طور کامل) به همین دلیل من دیگر مدیریت آن است.”

جونز به عنوان سیستم اطلاعات جغرافیایی مدیریت فلوریدا وزارت بهداشت را در بخش کنترل بیماری و بهداشت حمایت می کند. داشبورد شده بود قبلا ستایش کاخ سفید coronavirus مشاور دکتر دبورا Birx. دولت فرماندار ران DeSantis یک جمهوری خواه و متحد نزدیک رئیس جمهور تهمت که در ابتدا تردید را به طور کامل تعطیل دولت و تحت فشار قرار دادند تا برای بازگشایی.

فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantis در یک کنفرانس مطبوعاتی در به تازگی تکمیل شده I-4 و دولت جاده 408 تبادل. (Paul Hennessy/پژواک سیم/برکرفت رسانه ها از طریق گتی ایماژ)

“فلوریدا COVID-19 داشبورد ایجاد شده توسط سیستم اطلاعات جغرافیایی (GIS) تیم در بخش کنترل بیماری و حفاظت از سلامت در فلوریدا وزارت بهداشت” DeSantis سخنگوی هلن آگور Ferré گفت میامی هرالد در بیانیه ای. “اگر چه Rebekah جونز است که دیگر درگیر GIS تیم همچنان به مدیریت و به روز رسانی داشبورد ارائه دقیق و اطلاعات مهم که به طور عمومی در دسترس است.”

در یک ایمیل به سایت خبری فلوریدا امروز سه شنبه جونز گفت: “من در آن کار می کرد به تنهایی شانزده ساعت در روز برای دو ماه بیشتر است که من هرگز برای پرداخت می شود و در حال حاضر که این اتفاق افتاده من احتمالا هرگز برای پرداخت” تایید که او تا به حال نه فقط شده reassigned در مارس 5, اما از کار اخراج شدند.

هفته گذشته دولت گرجستان ثابت یک گراف نشان COVID-19 موارد شدید آنلاین مسخره و انتقاد. اصلی نمودار بود مرتب به ترتیب در امتداد محور X اما در عوض به منظور داده ها در یک راه است که آن را مانند آن بود در حال کاهش است.

رژیم صهیونیستی. برایان کمپ یک جمهوری خواه و متحد نزدیک مغلوب ساختن پیشی جستن شده است در خط مقدم از هل دادن به بازگشایی شده است. دفتر کار خود عذرخواهی کرد برای bungled نمایش اطلاعات. این آخرین اشتباه توسط دولت که تلاش کرده است به دقت رله داده ها در مورد این بیماری است.

“ما ماموریت شکست خورده است. ما عذرخواهی می کنیم. آن است که ثابت ایم” Candice Broce سخنگوی والی.

گرجستان و رژیم صهیونیستی است. برایان کمپ در یک کنفرانس مطبوعاتی در مورد این بیماری همه گیر کوروناویروس در مارس 7. (Austin McAfee/آیکون Sportswire از طریق گتی ایماژ)

کمپ قبلا کشیده تمسخر گفت: در اوایل ماه آوریل است که او درک نمی کنند که بدون علامت حامل قادر به آلوده کردن دیگران یک واقعیت است که تا به حال شده است به طور گسترده ای شناخته شده برای چند هفته. مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری مقر آن در آتلانتا که آن هم گرجستان است و دولت سرمایه است.

کمپ ذکر است پیش بینی از دانشگاه واشنگتن موسسه سلامت و معیارهای ارزیابی (IHME) در کنفرانس های مطبوعاتی اما IHME علی Mokdad سابق CDC رسمی گفت: مجله آتلانتا قانون اساسی است که دولت در واقع نه با استفاده از داده های خود را برای راهنمایی.

“آنها با استفاده از داده های ما به باز کردن” Mokdad گفت. “آنها در حال استراحت اقدامات زودتر از ما می گویند آن را امن است.”

روز دوشنبه گرجستان وزارت بهداشت بستری در یکی دیگر از خطا به tweeting که آن را به حال به طور تصادفی شامل نتایج سرولوژی آنتی بادی آزمایش — که تشخیص شواهد قبلی عفونت — همراه با تعدادی از کسانی که به طور فعال باید ویروس.

یک مسئله مشابه است تیرگی داده ها در تگزاس یکی دیگر دولت با فرماندار جمهوری خواه آغاز شده است که بازگشایی. روز شنبه تگزاس آبزرور گزارش داد که Texas Department of State خدمات بهداشتی و درمانی (DSHS) شد از جمله نتایج تست آنتی بادی همراه با تعداد فعال موارد از ویروسی سواب از یک فرد بینی یا گلو. یک سخنگوی DSHS به تایید ناظر که آژانس بود از جمله برخی از نتایج تست آنتی بادی در آن داده است.

“اگر تست آنتی بادی را شامل می شوند در اینجا ما واقعا نیاز به دانستن آنچه که بسیاری از کسانی که مثبت نتایج تست آنتی بادی ها به دلیل آن را تغییر چگونه ما را در درک این گاهشمار از عفونت” گفت: ربکا فیشر, یک بیماری عفونی اپیدمیولوژی در تگزاس A&M دانشکده بهداشت در مصاحبه با آبزرور. “بدیهی است که داده ها باید در خود سایت داده شده که چگونه مردم از آن استفاده میکنند. آن را تغییر کل ما درک درستی از زمانی که عفونت حوادث اتفاق می افتد در جامعه خواهد بود که واقعا مهم است که بدانید و گزارش داده است.”

در روز شنبه در مرحله اول بازگشایی جریان تنها ستاره امور خارجه تا به حال بالاترین پرش در موارد جدید در عین حال که در دفتر فرماندار نسبت به افزایش تست. در طول هفته گذشته تگزاس نیز تا به حال بالاترین تک-روز مرگ در کل.

_____

اینجا را کلیک کنید برای آخرین coronavirus اخبار و به روز رسانی. به گفته کارشناسان افراد بالای 60 و کسانی که ضعف سيستم ايمنی همچنان در خطر است. اگر سوالی دارید لطفا به CDC و WHO را منابع ،

ادامه مطلب:

  • اوباما می گوید در تماس خصوصی که “حکومت قانون در معرض خطر است’ مایکل فلین مورد

  • اخبار یاهو/YouGov coronavirus نظرسنجی: تقریبا 1 به 5 می گویند آنها نمی واکسینه کنید

  • ارتش دانشمندان در حال کار بر روی واکسن طولانی بود می ترسید ظهور coronaviruses جدید

  • خدمه پرواز دیدن یک آینده ای متفاوت برای سفر هواپیما در سن coronavirus

  • در حال ماسک بعدی مقابل در coronavirus فرهنگ جنگ ؟

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de