روبی رز می سازد “تصمیم دشوار” برای خروج ‘Batwoman’ پس از 1 فصل

عمده shakeup. روبی رز اعلام خروج از نقش رهبری خود در Batwoman پس از فقط یک فصل است.

“من ساخته شده بسیار دشوار است تصمیم به بازگشت به Batwoman فصل آینده،” Pitch Perfect 3 بازیگر 34 در بیانیه ای گفت: هر تنوع در سهشنبه, مارس 19. “این تصمیم من ساخته شده به آرامی به عنوان من بیشترین احترام را برای بازیگران خدمه و همه درگیر با نشان دادن در هر دو ونکوور و لس آنجلس است.”

رز ادامه داد: “من فراتر از سپاسگزار به Greg Berlanti, سارا Schechter و کارولین خشک نه تنها به من این فرصت باور نکردنی اما برای استقبال از من به DC universe آنها به زیبایی ایجاد شده است. با تشکر از شما Peter Roth و Mark Pedowitz و تیم برادران وارنر و CW قرار داده است که بسیار به نشان می دهد و همیشه بر این باور در من. با تشکر از شما به هر کسی که ساخته شده فصل یک موفقیت است.”

Ruby Rose Makes Difficult Decision Exit Batwoman After 1 Season
روبی رز در ‘Batwoman’. کیمبرلی فرانسوی/CW

در اختتامیه این مدل اشاره کرد که او “واقعا سپاسگزار” تا به حال این فرصت را به ستاره نشان می دهد. دلیلی برای خروج نامشخص باقی مانده است اما این بازیگر نشان داد در سپتامبر گذشته که او تا به حال اورژانس تحت عمل جراحی برگشت به صورت دو دیسک فتق او رنج می برد در حالی که انجام یک شیرین کاری. “آنها به من قطع نخاعی وتر. من در درد مزمن و در عین حال نمی تواند احساس آغوش من,” او نوشت: در Instagram در آن زمان است.

گل رز با بازی در دو نقش از Batwoman/کیت کین در CW ابرقهرمان درام است که برای اولین بار در شبکه در اکتبر 2019. سری مجموعه سه سال پس از بتمن/بروس وین از بین می رود از ها Gotham منجر پسر عموی خود کیت به گام برای محافظت از شهرستان.

با توجه به این بیماری همه گیر کوروناویروس جرقه صنعت گسترده تاخیر استرالیا ستاره تنها به نظر می رسد در 20 از 22 برنامه ریزی شده قسمت.

Batwoman ادامه خواهد داد و بدون افزایش یافت. در یک بیانیه مشترک از Berlanti یادآوریست. و WBTV در روز سه شنبه شرکت های آرزو رز “بهترین” در حالی که تایید برنامه های خود را برای توزیع مجدد عنوانی برای فصل 2.

“استودیو و شبکه بصورتی پایدار و محکم متعهد به Batwoman‘s فصل دوم و بلند مدت آینده ما — همراه با نشان می دهد و با استعداد تیم خلاق — نگاه به جلو به اشتراک گذاری آن جهت جدید از جمله مصاحبه جدید بازیگر سرب و عضو جامعه تجاوز در ماه های آینده” در این بیانیه از طریق انواع بخوانید.

Ruby Rose Makes Difficult Decision Exit Catwoman After 1 Season
روبی رز در ‘Batwoman’. دین Buscher/The CW

Batwoman شد پیشگامانه با توجه به افزایش بازی اول LGBTQ شخصیت پیشرو a live-action سری ابرقهرمان. زبان به سی ان ان پیش از این نشان برتر, the Orange Is the New Black آلوم باز کرد تا در مورد اینکه چرا با آمدن به این نقش مهم بود به او.

“من حدس می زنم هر کس قرار می دهد مقدار زیادی از تاکید بر این واقعیت است که او مرد و من گی هستم و این چک کردن تمام این فوق العاده, جعبه,” او توضیح داد. “من فکر نمی کنم در مورد آن. آنچه که من فکر می کنم در مورد این است که [آن] بود که یک لحظه تعیین که چرا من تصمیم به رفتن از انجام films [تلویزیون] … [و من] شخصی عشق و سرمایه گذاری در این.”

رز می گوید: “من ترجیح می دهند در حفظ و گرفتن نقش — گی با راست, اماتور غیر جنسی که مراقبت در همه کاره شرایط از این ایده فقط به من می گی و گی.”

آهنگ در Spotify در برای تماشای با ما به شنیدن بیشتر در مورد مورد علاقه خود را نشان می دهد و برای آخرین اخبار تلویزیون!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net