Stassi شرودر و کمال کلارک سهم خود بزرگترین قرنطینه مبارزه

Boozy blowout! Stassi شرودر و نامزد کمال کلارکنشان داد که خود را آخرین coronavirus قرنطینه نزاع شد با تشکر در بخش به ته margaritas.

این Vanderpump قوانین ستاره گفت: ما هفته به طور انحصاری در طول پنج شنبه, مارس 19 قسمت از قرنطینه اعترافاتکه مبارزه خود را آغاز کرد و پس از کلارک 40 ساخته شده آنها توت فرنگی margaritas — و مقدار زیادی از آنها.

“در تمام طول روز در تمام طول روز و شب” شرودر 31 گفت: در مورد میزان الکل اواز یا موسیقی دو نفری مصرف آن روز. نوشیدن منجر به نیواورلئان بومی تاریک و یا به جای “dark passenger,” برای بازگشت و انتقام ویران کردن در خانه.

Stassi Schroeder and Beau Clark Share Their Biggest Quarantine Fight
کمال کلارک و Stassi شرودر

“سگ peed در فرش و [کمال] پاره پاره آن را در راه است که من خیلی عصبانی — و من فقط رفت و روانی” او به یاد می آورد. “این هیچ بونو.”

این “مستقیم تا با Stassi” پادکست میزبان نشان داد که پس از این حادثه او عذرخواهی کرد برای بخشی خود را اما نمی دانم دقیقا چه او بود گفت: ببخشید.

“من بیدار شد صبح روز بعد و گفتم:” من به یاد داشته باشید هر چیزی را به من گفت اما من به یاد داشته باشید چیزی اتفاق افتاده است [بنابراین] من واقعا متاسفم.'”

این مرغ عشق — که به شوخی در مورد “بی پروا” در میان قرنطینه وقتی که می آید به داشتن یک کودک نیست و محدود آشامیدنی خود را انتخاب و در طول همه گیر به margaritas.

با توجه به ایتالیا بومی دو را نوشید “crapload از ودکا و تکیلا” در حالی که ماندن در خانه.

“و شراب و Aperol Spritz,” شرودر chimed در. “من نمی توانستم تعداد [چقدر ما مصرف می شود].”

زن و شوهر نیز نشان داد که آنها در حال خواب از اروپا دور شو که قرنطینه محدودیت برداشته می شوند — به خصوص پس از nuptials, ایتالیایی, در ماه اکتبر به تعویق افتاده بودند در میان بحران بهداشت و درمان.

“من می خواهم برای رفتن به اروپا” به سطح بعدی پایه نویسنده گفت: ما در طول این جفت ارز را قرنطینه اعترافات مصاحبه. “من می خواهم برای رفتن به فرودگاه و فقط اویختن.”

کلارک توافق با نامزدش و اضافه میکند: “اروپا خوب است. اجازه دهید فقط رفتن به اروپا است.”

برای اطلاعات بیشتر از واقعیت ستاره’ قرنطینه اعترافاتتماشای ویدئو منحصر به فرد بالا.

داده به طور مداوم در حال تحول طبیعت COVID-19, Us Weekly می خواهد ما خوانندگان برای دسترسی به دقیق ترین منابع است. برای اکثر تا تاریخ coronavirus اطلاعات و هدایت و حمایت از مشورت CDC, چه کسی و اطلاعات از محلی مقامات بهداشت عمومی. اگر شما در حال تجربه علائم کروناویروس, تماس خود را به ارائه دهنده مراقبت های اولیه برای توصیه های پزشکی.

آهنگ در Spotify در برای تماشای با ما به شنیدن بیشتر در مورد مورد علاقه خود را نشان می دهد و برای آخرین اخبار تلویزیون!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de