جارو طرح دعوی در دادگاه فدرال به دنبال انتخابات تغییرات در ویسکانسین

فایل – در این تاریخ 7 آوریل سال 2020 فایل عکس رای دهندگان خط در کنار رودخانه دبیرستان ویسکانسین اولیه انتخابات در میلواکی است. طرفداران برای معلولان و اقلیت رای دهندگان در ویسکانسین ثبت جارو فدرال دعوی چهار شنبه, مارس 18 سال 2020 درخواست یک قاضی به منظور است که بیشتر نظرسنجی کارگران استخدام, هر رای دهنده در دولت دریافت غایب رای و یک میزبان از دیگر تغییرات ساخته شده برای اطمینان از اوت اولیه و نوامبر انتخابات ریاست جمهوری برگزار می شود با خیال راحت در میان coronavirus بیماری همه گیر.(AP Photo/Morry کون فایل)

MADISON, Wis. (AP) — طرفداران برای افراد معلول و اقلیت رای دهندگان در ویسکانسین ثبت جارو فدرال دعوی دوشنبه درخواست یک قاضی به منظور است که بیشتر نظرسنجی کارگران استخدام, هر رای دهنده در دولت دریافت absentee ballot نرم افزار و یک میزبان از دیگر تغییرات ساخته شده برای اطمینان از اوت اولیه و نوامبر انتخابات ریاست جمهوری برگزار می شود با خیال راحت در میان coronavirus بیماری همه گیر.

ویسکانسین شده در مرکز مبارزه با هر دو در دادگاه و خارج بیش از انتخابات در طول همه گیر پس از این اقدام با 7 آوریل ریاست جمهوری اولیه حتی به کشورهای دیگر تاخیر در رای گیری. انتخابات جلب گسترده انتقاد به عنوان رای دهندگان مواجه صف های طولانی در خلیج سبز و میلواکی که فقط پنج نفر از 180 رای گیری سایت باز شد.

طرح دعوی در دادگاه استدلال می کند که به اندازه کافی انجام شده است از آن زمان به اطمینان حاصل شود که انتخابات آینده انجام می شود با خیال راحت و نسبتا. اقدام بدون تغییرات به دنبال خواهد نقض قانون اساسی ایالات متحده حق رای عمل می کنند و آمریکایی ها با معلولیت عمل طرح دعوی در دادگاه مدعی.

آن ها را در برابر ویسکانسین انتخابات توسط کمیسیون حقوق معلولین ویسکانسین میلواکی-بر اساس گروه حمایت از رهبران سیاه و سفید برای سازماندهی جوامع و سه رای دهندگان که گفت: آنها مانع از رای گیری و یا در مواجهه با موانع به برگه های رای در مارس 7 ریاست جمهوری اولیه و بهار انتخابات. حفاظت از دموکراسی در واشنگتن-بر اساس گروه تشکیل شده توسط دستیاران سابق به رئیس جمهور, باراک اوباما, کمک, با طرح دعوی در دادگاه.

“ویسکانسین مارس 7, انتخابات یک فاجعه بود برای رای دهندگان از دولت و برای ما دموکراسی گفت:” راشل گودمن وکیل برای حفاظت از دموکراسی است. “ده ها هزار نفر از رای دهندگان محروم بودند و ده ها هزار نفر بیشتر مجبور شدند خود را به خطر سلامت به منظور رای دادن. ما آن را مدیون به همه رای دهندگان ویسکانسین را به مطمئن شوید که سیستم نمی شکست دوباره آنها را.”

شاکیان معتقدند که این بیماری همه گیر خواهد شد و هنوز هم ادامه با هیچ واکسن در دسترس در آینده اوت ایالت اولیه و نوامبر انتخابات ریاست جمهوری. رای دهندگان خواهد شد و طبعا ترس برای ایمنی خود را اگر رای گیری در فرد طرح دعوی در دادگاه مدعی.

ویسکانسین کمیسیون انتخابات سخنگوی رید Magney کاهش یافته است به نظر.

یکی از رای دهندگان که به ارمغان آورد و طرح دعوی در دادگاه ماریا Nelson, همسر دموکراتیک Outagamie County اجرایی تام نلسون. ماریا نلسون شد مبتلا به سرطان پستان در فوریه 2019 و احساس نمی امن رای گیری در فرد در مارس انتخابات. او درخواست یک غایب رای گیری در مارس 31, اما از آن نمی رسند تا روز پس از انتخابات محرومیت او طرح دعوی در دادگاه گفت.

طرح دعوی در دادگاه به دنبال تغییرات متعدد پیش از انتخابات از جمله ارسال absentee ballot فرم های درخواست به همه رای دهندگان; استخدام کارکنان اضافی به تعداد کسانی که رای به عنوان آنها در حال بازگشت; نیاز است که ماشین های رای گیری در دسترس برای افراد معلول در دسترس خواهد بود در همه در شخص رای گیری غایب مکان; استخدام بیشتر نظرسنجی کارگران و ارتقاء ثبت نام رای دهندگان سیستم رسیدگی به پیش بینی افزایش حجم آنلاین ثبت نام رای دهندگان و رای گیری غایب درخواست.

این دعوی نیز می خواهد به نیاز است که غایب رای رها کردن جعبه نصب شده باشد در هر جامعه; دولت در انتخابات مقامات کار با ایالات متحده خدمات پستی برای اطمینان از تحویل به موقع بازگشت و شمارش رای غایب; اطلاع رای دهندگان اگر خود رای غایب نمی توان در زمان برای آنها را به رفع مشکلات; افزایش فرصت ها برای منظقه و رای و راه اندازی یک کمپین آموزش عمومی در مورد گزینه های رای گیری. آن را نیز می خواهد اجازه می دهد تا به صورت غیابی محسوب می شود تا یک هفته پس از انتخابات اگر آنها شهریور روز انتخابات یا اصلا یک مهر باطله تمبر پست.

این دعوی نیز می پرسد که هر رای دهنده است که سیستم ایمنی بدن به خطر بیافتد که در نتیجه بالاتر COVID-19 خطر قادر به بازیگران غیابی بدون نیاز به ارائه یک کپی از یک عکس و یا یک شاهد. و طرح دعوی در دادگاه می پرسد برای تعلیق یک قانون دولت نیاز است که نظرسنجی کارگران از شهرستان که در آن کار می کنند و آن را آسان تر برای مقابله با خالی.

سه قبلی فدرال پرونده های حقوقی مرتبط با چگونه ویسکانسین اجرا می شود انتخابات در حال حاضر تثبیت شده است به یکی. نیز وجود دارد دو انتخابات مربوط به پرونده های حقوقی در دادگاه های ایالتی.

___

این داستان درست شده است نشان می دهد که طرح دعوی در دادگاه می پرسد که absentee ballot برنامه نه برگه های رای خود را ارسال می شود به تمام رای دهندگان.

___

دنبال اسکات بائر در توییتر https://twitter.com/sbauerAP

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>