‘مادر, OG’ روکش: مکنزی McKee نگرانی او پسر اضطراب

که وجود دارد برای پسران. پس از از دست دادن مادرش, Mackenzie McKee نگران بود در مورد راه او پسر Brodie شد مقابله با مادر او را مرگ در پنج شنبه, مارس 19 قسمت از نوجوانان و مادر OG.

در حالی که مکنزی خودش بود قطعا هنوز در حال مبارزه با زندگی بدون انجی او احساس او را پدر Jaxie به حال به کار گرفته چیز بسیار خوبی است اما گفت که شوهرش جاش McKee که Brodie گریه زیادی است و به نظر می رسید مشکل پردازش مرگ او — به خصوص پس از او به خانه آمد زود از sleepover با دوستان خود که او احساس غم.

“من فقط می خواهم او را به می دانم که آن را OK به ما می آیند و صحبت کردن با ما” مکنزی گفت.

او تصمیم گرفت به Brodie را کنار گذاشته و بپرسید که چرا او سعی در پنهان کردن احساسات خود را از او, اما او هنوز هم نمی خواهید به اعتراف است که او تا به حال شده است با گریه که چیزی بود که او فکر او از پدرش از جاش نیز تا به حال یک زمان سخت در داشتن احساسات خود را. اما او باز کردن در مورد اینکه چرا او نمی خواهید به صرف شب دور.

“این چیزی که در مورد من که هر زمان که من رفتن به خانه کسی آن را فقط احساس می کند مانند چیزی بد است کاری اتفاق می افتد,” او گفت:. “من نمی دانم.”

مکنزی به او تذکر داده بود که آن را OK به صحبت کردن با او و جاش در مورد احساسات خود را و آن را به نظر می رسید مانند Brodie انجام شد بهتر است. اما او اعتراف کرد بعد به جاش که او نگران بود در مورد او ریختن احساسات خود را ،

“یک روز از آن بیرون می آید در یک انفجار” مکنزی گفت. “این یک کمی عجیب و غریب آنچه که او گفت: در مورد احساس ناراحت کننده است. به نظر من که به نظر می رسد مانند اضطراب است.”

جاش پیشنهاد کرد او را به دکتر اما مکنزی نگران بود که او می خواهم تا پایان مصرف دارو پس از او می خواهم تا به حال یک تجربه بد با آن در گذشته است.

“ما همیشه باید در بهترین منافع خود را, و من همیشه می خواهم بهترین چیزی که برای آنها مهم نیست که چه اتفاقی می افتد,” او گفت:.

در ضمن Catelynn لوول سفر به نیویورک برای ملاقات با یک غذای کودک شرکت به بحث در مورد همکاری و Maci Bookout و تیلور مککیننی کمک بنتلی مقابله با اولین فروپاشی است. شاین فلوید تا به حال به چهره موسیقی زمانی که Cory وارتون خانه از فیلمبرداری چالش و پیدا کردن که رایدر شده بود در بیمارستان در حالی که کهربا Portwood نگران است که او سلامت روان می تواند صدمه دیده است رابطه او با Dimitri.

مادر, OG پخش در ام تی وی روز سه شنبه در 8 p. m. ET.

آهنگ در Spotify در برای تماشای با ما به شنیدن بیشتر در مورد مورد علاقه خود را نشان می دهد و برای آخرین اخبار تلویزیون!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>