ایالات متحده نرخ تولد کاهش یافته و به پایین ترین در 35 سال و کارشناسان نگرانی ما می تواند به صورت یک جمعیتی زمان بمب’

فایل این Feb. 16, 2017 فایل عکس را نشان می دهد نوزادان در مهد کودک از یک بهبودی پس از زایمان مرکز در شمال ایالت نیویورک است. ایالات متحده نرخ تولد کاهش یافته است و برای پنجمین سال متوالی در سال 2019 تولید کوچکترین تعدادی از نوزادان در 35 سال با توجه به شماره آن منتشر شد چهار شنبه, مه 20, 2020, توسط مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری. (AP Photo/ست Wenig فایل)

آسوشیتد پرس

  • شده است وجود دارد کاهش مداوم در تولد در ایالات متحده و 2019 ثبت کمترین تعداد تولد در 35 سال است.
  • کارشناسان هشدار داده اند این روند می تواند منجر به یک جمعیت”،”
  • Coronavirus نیز می تواند تاثیر نرخ تولد در سال 2020 با برخی از مردم انتخاب نمی کنید و دیگران قادر به با توجه به توقف در برخی از درمان های باروری.
  • بازدید خودی صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

کمتر از نوزادان متولد شده در آمریکا در سال 2019 از در هر یک از 35 سال قبل از ادامه روند برخی از کارشناسان هشدار داده اند می تواند منجر به یک جمعیت “بمب زمان” و یا زمانی که نرخ باروری کاهش می دهد که طول عمر را افزایش می دهد.

گزارش های اولیه از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری یافت که وجود دارد حدود 3.7 میلیون تولد در آمریکا در سال 2018 یک 1% افت از سال 2018 است.

شکسته بیشتر, تولد میان دختر بچه بودند به طور قابل توجهی پایین (5 ٪ در میان 15 – 19 ساله) و زنان در 20s خود نیز کمتر احتمال دارد به هنگام تولد در سال 2019. نرخ در میان 35 – به 39 ساله زنان ثابت باقی مانده است.

برای زنان بیش از 40 گرچه نرخ تولد شد تا حدود 2 درصد حفظ موضوع نیز دیده می شود پس از سال 1935.

کارشناسان می گویند در حال انجام “کودک مجسمه نیم تنه” به نظر می رسد بیشتر مربوط به تغییر نگرش والدین هستند که پیشرو بیشتر مردم تاخیر باروری و کودکان کمتر هنگامی که آنها شروع به صورتی که کودکان در همه.

با توجه به متخصص زنان دکتر حوا فینبرگ کاهش نرخ تولد نیز تحت تاثیر اطلاعات غلط در مورد چگونگی باروری کار می کند.

“مردم دست بالا گرفتن موفقیت درمان باروری” دکتر فینبرگ قبلا گفته خودی. “در حالی که آن را موفقیت آمیز این محدودیت ها در سنین.”

در این سال گزارش گزارش همچنین بر داشت سزارين نرخ کاهش یافته و به کمتر از 32 درصد و تعداد زودرس تولد افزایش یافت و برای پنجمین سال متوالی به بیش از 10٪.

کارشناسان هشدار داده اند از یک جمعیتی بمب زمان’

برخی از CDC گزارش مثبت است: عمدتا, که, نوجوانان حاملگی و تولد به طور قابل توجهی پایین دوباره. بین 2017 و 2018 به عنوان مثال نرخ تولد در میان 15 – به 19 سال کاهش 7 ٪ و در این آخرین سال آن را کاهش داد یکی دیگر از 5 درصد است.

اما روند کلی مشکل برخی از کارشناسان که می گویند که ایالات متحده می تواند رنج می برند جمعیتی بمب ساعتی است که در آن وجود دارد در نهایت به اندازه کافی نیست افراد جوان به پشتیبانی از هر دو اقتصاد و افراد مسن که در ادامه به دیگر زندگی می کنند.

در افراطی ترین خودی که قبلا گزارش شده جمعیتی زمان بمب می تواند منجر به احتمالی انقراض یک کشور.

زن باردار ماسک coronavirus کریستال cox

کریستال Cox

معلوم نیست چگونه با این بیماری همه گیر کوروناویروس را تحت تاثیر قرار 2020 نرخ تولد

در حالی که مشهور به نظر می رسد با بهره گیری از یک کودک رونق coronavirus همه گیر می تواند در مقابل تاثیر می گذارد در این جمعیت ، بسیاری از مردم که نیاز به کمک های پزشکی برای باردار شدن باید نیاز به تاخیر در باروری خود را درمان. برخی ممکن است رزومه خود را مراقبت و یا ممکن است پیدا کردن آن را خیلی دیر هنگامی که آنها آماده و یا قادر.

زوج های دیگر در حال برگزاری در حاملگی به طور طبیعی چون خیلی ناشناخته باقی مانده در مورد چگونه ویروس بر زنان باردار و فرزندان آینده.

اما coronavirus اثر را در کنترل تولد و دسترسی به سقط جنین می تواند سنگین تر بودن این تغییرات است. فقط زمان خواهد شد بگویید.

“کاهش با توجه به COVID-19 ممکن است متفاوت باشد با توجه به وسعت و شدت بحران و طولانی مدت عدم قطعیت است که ناشی از آن” هانس پیتر کوهلر یک دانشگاه پنسیلوانیا باروری پژوهشگر گفت: AP.

خواندن مقاله اصلی در خودی

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>