Thomas Rhett, لورن Akins’ دختر Ada جیمز مطلب آب نبات چالش

راه رفتن! لورن Akins قرار داده و او را پدر آدا جیمز به آزمون با یک روند Infinite چالش و کودک نو پا را ستارهای ،

Akins و 30 آزمایش خود را 2 سال با صبر و اراده در سهشنبه, مارس 17 هنگامی که او داوطلب خدمت سربازی فرزند دوم خود را با شوهر Thomas Rhett به شرکت در چالش آب نبات. این چالش که Kylie Jenner آیا با دختر, Stormi وبستر در سهشنبه, مارس 12 شده است به دست آوردن کشش در رسانه های اجتماعی در هفته های اخیر. آن را شامل kiddos خواسته به صبر کردن برای یک مقدار مشخصی از زمان قبل از آنها می تواند میان وعده در برخی از نزدیک رفتار میکند.

در یک ویدیو ارسال شده به او Instagram account, Akins نشسته ادا را در مقابل یک کاسه رنگارنگ رفتار میکند. “چه چیزی است؟”

“آب نبات!” ایدا با شوق و ذوق جواب داد پس از اجازه دادن به یک شایان ستایش بریده بریده نفس کشیدن.

Thomas Rhett and Lauren Akins' Daughter Ada James Had an Adorable Response to the Candy Challenge
لورن Akins و Thomas Rhett را ادا جیمز. حسن نیت ارائه میدهد لورن Akins/Instagram

به عنوان او رسیده برای یک قطعه Akins توضیح قوانین است. “در اینجا معامله: i’m gonna go اسان واقعا سریع و وقتی که من دوباره, شما می توانید, اما آنها را لمس نمی. شما نمی توانید آنها را لمس کنید تا من برگردم.”

پرستار افزود: “شما باید خیلی بیمار است.”

نشان می دهد درک روشنی از قوانین Ada که با پوشیدن یک توتو و تطبیق سات اعلام کرد او آماده می شود “بنابراین bery [sic] بیمار” و سپس به تماشای او مادر راه رفتن دور.

در حالی که Akins در حمام, Ada به شدت در تلاش برای منحرف کردن خودش از شیرینی در مقابل او و گفتم: “آب نبات” به خودش را به عنوان او اجازه شیرین, پیش بینی خنده.

در یک نقطه ادا حتی نقل مکان کرد و کاسه دور از او. “اقامت قرار داده است,” او گفت: قبل از اینکه به سرعت برای رسیدن به آن ظرف دوباره.

Thomas Rhett and Lauren Akins' Daughter Ada James Had an Adorable Response to the Candy Challenge
لورن Akins و Thomas Rhett حضور 52nd Annual CMA Awards در نشویل در تاریخ 14 نوامبر سال 2018 است. استفان Lovekin/شاتر

لحظات پس از ادا لمس یک آب نبات با انگشت (اما موفق به خوردن آن) Akins بازگشت. “آیا شما در خوردن هر؟” هنگامی که ایدا پاسخ داد که او تا به حال مصرف هر یک از شیرینی Akins ستایش او را برای بودن “بنابراین بیمار است.”

“[در حال حاضر] شما را به برخی از. کار خوب!” Akins بوده به عنوان ایدا لبخند زد گسترده.

تنسی بومی زیر نویس فیلم: “Ada James بودن تا BERY بیمار است. بعد از استخر مو باله لباس & #toddlerchallenge 🌈💕 #soBERYpatient.”

جای تعجب نیست که او سبب شد که بسیار تحت تاثیر قرار با آدا خود داری. “این ژله تصویری من تا کنون دیده ام” نوشت: خواننده Danielle Bradbery.

یک فن اضافه شده: “چه کمی یار! که کمی با نفس بریده بریده کار خوب ادا جیمز!!”

گذشته از Stormi, که همچنین ثابت کرد که او تا به حال سنگ چشمگیر, با تشکر از صبر و شکیبایی برای این چالش Gabrielle Union قرار داده و او را پدر Kaavia با 18 ماه به آزمون و مواجه شد با یک بازی بسیار خنده دار و به همان اندازه شایستگی نتیجه.

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de