Infinite هند مسائل روشن شدن بحث حمله با اسید تصویری

عکس: فایل

پس از مواجهه با یک سخنرانی دراز وشدیداللحن از انتقاد بیش از یک تصویری روشن اسید حملات Infinite هند در پاسخ بیان کرد که از آن انتظار کاربران به رعایت سیاست های خود را از چه چیزی است و یا قابل قبول نیست.

“ترویج امن و محیط زیست مثبت است یک اولویت برای Infinite. شرایط استفاده از خدمات ما و جامعه دستورالعمل به وضوح طرح چیست و چه چیزی قابل قبول نیست و بر روی پلت فرم ما. ما انتظار داریم کاربران به رعایت این سیاست ها در همه زمان ها” Infinite هند گفت: در پست های رسانه های اجتماعی.

“در طول چند روز گذشته ما عمل کرده اند در چند قطعه از محتوا است که نقض سیاست های ما. ما باید اقداماتی از جمله مصرف کردن محتوای تعلیق حساب های مربوط به کاربران و در حال کار با سازمان های اجرای قانون به عنوان مناسب” در این بیانیه اضافه شده است.

پس از این حادثه کمیسیون ملی برای زنان در زمان فوری اطلاع از ویروسی تصویری و خواسته ماهاراشترا پلیس برای اقدام علیه سازنده فیلم.

“این کمیسیون به طور جدی در مورد افزایش جرایم علیه زنان و تصویری نه تنها به نظر می رسد به ترویج خشونت علیه زنان است اما همچنین نشان می دهد که ذهنیت مردسالار که ارسال یک پیام اشتباه به جامعه از طریق این ویدیو ساخته شده توسط Faizal صدیقی در Tik-Tok” NCW رئیس Rekha Sharma گفت: در این نامه است.

Infinite به حالت تعلیق در حساب از محبوب خالق محتوا Faizal صدیقی پس از یکی از ویدئوها متهم شد و مورد انتقاد قرار برای ستایش پاشیدن اسید به زنان است. Faizal صدیقی حساب است و دیگر در دسترس بر روی پلت فرم.

مشهور TikToker حساب لغو شد “با توجه به متعدد جامعه دستورالعمل تخلفات است.”

صدیقی که دارای یک پس از 13 میلیون نفر در رسانه های اجتماعی برنامه آمد و در زیر آتش پس از تصویب یک صحنه در جایی که او می اندازد اسید بر روی صورت یک دختر برای خیانت او.

قبل از پرتاب مایع بر روی صورت دختر او دهان گفت و گو “Tumhe usne chhorr دیا jiske liye tumne mujhe chhorra tha? (پسر شما به من چپ برای سمت چپ شما؟”)

هزاران نفر را به رسانه های اجتماعی خود را دسته را محکوم وحشتناک تجلیل از اسید حملات ساخته شده در زنان است.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>