مغلوب ساختن پیشی جستن دولت گسترش ممنوعیت “غیر ضروری” سفر در مرز با کانادا و مکزیک از جمله ممنوعیت پناهندگی پناهجویان

مهاجران آمریکای مرکزی به دنبال پناهندگی برخی از پوشیدن محافظ ماسک صورت بازگشت به مکزیک از طریق بین المللی پل در ایالات متحده و مکزیک مرز که می پیوندد سیوداد خوارز, و, El Paso, روز شنبه, مارس 21 سال 2020 است. مکزیک و ایالات متحده آمریکا در حال محدود کردن سفر خود مشغول مرز مشترک به عنوان آنها سعی کنید به کنترل گسترش بیماری همه گیر کوروناویروس.

AP Photo/Christian Chavez

  • مغلوب ساختن پیشی جستن دولت گسترش ممنوعیت “غیر ضروری” سفر در مرز با کانادا و مکزیک است.
  • “تلاش های ما در طول چند ماه گذشته به حد غیر ضروری سفر موفق بوده است و در حال حاضر زمان برای تغییر دوره” وزارت امنیت داخلی وزیر چاد گرگ در بیانیه ای گفت.
  • پیشرو کارشناسان بهداشت عمومی می گویند این ممنوعیت در پناه جویان هیچ پایه و اساسی در علم است.
  • “ملت بهداشت عمومی قوانین باید استفاده نمی شود به عنوان بهانه ای برای فارغ انسانی قوانین و معاهدات که ارائه صرفه جویی در زندگی حمایت به پناهندگان به دنبال پناهندگی و کودکان بی سرپرست” آنها نوشت.
  • بازدید از کسب و کار خودی صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در روز سه شنبه تمدید محدودیت های “غیر ضروری” سفر در مرز ایالات متحده با کانادا و مکزیک از جمله ممنوعیت پناهندگی پناهجویان که کارشناسان می گویند هیچ ربطی به حفاظت از سلامت عمومی است.

“تلاش های ما در طول چند ماه گذشته به حد غیر ضروری سفر موفق بوده است و در حال حاضر زمان برای تغییر دوره” وزارت امنیت داخلی وزیر چاد گرگ در بیانیه ای گفت.

سفر محدودیت هایی که اعمال می شود تنها به زمین بنادر منع نمی ما شهروندان و دارندگان اقامت دائم از ورود به کشور و نه افراد به سفر کار تحصیل حمل و نقل کالا و یا دریافت و یا ارائه درمان های پزشکی.

گردشگران سفر با زمین ممنوع است اما هستند کسانی که به دنبال پناه از فقر و خشونت.

که دومی ممنوعیت می تواند در نهایت نامحدود با توجه به May 13 گزارش در نیویورک تایمز. پیش نویس بهداشت عمومی منظور از دکتر رابرت Redfield, مدیر مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری را گسترش مرز محدودیت تا CDC تعیین می کند که “بیشتر معرفی COVID-19 به ایالات متحده متوقف شده است به عنوان یک خطر برای سلامت عمومی است.”

که سیاست خود منتقدان شارژ چیزی است که تهدیدی برای بهداشت عمومی و نه فقط در ایالات متحده است.

در مارس 18, نامه ای به دکتر Redfield و الکس آذر از وزارت بهداشت و خدمات انسانی بیش از سه ده از ما را برجسته بهداشت عمومی کارشناسان استدلال می کنند که وجود دارد هیچ توجیهی — فراتر از سیاست برای گسترش محدودیت های مسافرتی برای پناه جویان.

امضا کنندگان از جمله رؤسای دانشکده های دانشگاه کلمبیا پستچی دانشکده بهداشت و دانشگاه جورج واشنگتن را hariri بهداشت عمومی می گویند که مهاجران می تواند با خیال راحت فرآوری شده با کمک اجتماعی فاصله و روش های مناسب بهداشتی استدلال آنها باید اجازه داده شود به خود قرنطینه پس از پذیرش به عنوان مخالف برگزار شد و در هر “جرم قرنطینه” تنظیم می باشد.

“ملت بهداشت عمومی قوانین باید استفاده نمی شود به عنوان بهانه ای برای فارغ انسانی قوانین و معاهدات که ارائه صرفه جویی در زندگی حمایت به پناهندگان به دنبال پناهندگی و کودکان بی سرپرست” کارشناسان ” نوشت.

در واقع گردشگران سفر با هواپیما یا کشتی مطرح مراتب بیشتر در معرض خطر گسترش سرایت آنها توجه داشته باشید و در عین حال منع شده (مگر اینکه آنها به تازگی بازدید, چین, ایران, پادشاهی متحده یا اتحادیه اروپا).

“قاعده این است که در نتیجه استفاده می شود به هدف کلاس های خاصی از غیر شهروندان” نامه متحده “به جای محافظت از سلامت عمومی است.”

ما سیاست های مهاجرتی در طول همه گیر نیز تشدید تهدید coronavirus در جای دیگر با توجه به کمک های پزشکی گروه پزشکان بدون مرز.

“با وجود خطر سرایت و مفاهیم برای سلامت مردم ایالات متحده همچنان به سازماندهی پروازها به اخراج مهاجران و پناهجویان به کشور خود را از مبدا” مارک بوش این گروه هماهنگ کننده برای آمریکای لاتین اظهار داشت: در اوایل این ماه. در یک شهر مکزیک این گروه گفت: حداقل 15 نفر قرارداد از coronavirus اخیر deportee.

“این روشن است که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت نیست, پایگاه مرزی امنیت و سیاست مهاجرت تصمیم گیری در مشروع نگرانی های بهداشت عمومی” آدم see colombia travel, یک تحلیلگر در واشنگتن در آمریکای لاتین گفت: در مارس 19 بیانیه. “این فشار به پیاده سازی یک افراطی ضد مهاجرت در دستور کار بدون توجه به چه نوع از فاجعه انسانی را باعث می شود.”

یک خبر نوک ؟ ایمیل این خبرنگار: [email protected]

خواندن مقاله اصلی در کسب و کار خودی

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de