که ممکن است جو بایدن همسر در حال اجرا?

Presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد جو بایدن جستجو برای یک همسر در حال اجرا است به احتمال زیاد به خوبی در جریان است. بر اساس فردا نیوز’ گزارش چند زنان مورد بحث قرار گرفته اند در بایدن مبارزات انتخاباتی به عنوان به احتمال زیاد به تایید یا توصیه شده اند به کمپین توسط دیگر برجسته دموکرات.

بررسی روند ممکن است کمی متفاوت در این سال به دلیل محدودیت های ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس. بایدن اخیرا گفت که او انتظار دارد که پروسه بررسی را به حداقل پنج تا هشت هفته. او گفت امیدوار است برای اعلام تصمیم خود در ماه جولای.

در حالی که او همچنین گفت که حداقل یک دوجین زنان تحت بررسی منابع گفته اند فردا نیوز بایدن به طور جدی با توجه به پنج تا هشت نفر از این پتانسیل میدارد. فراتر از تماس با کمیته بررسی صلاحیت بالا بایدن کارکنان مانند مدیر کمپین جن اومالی دیلون و دیگر مشاوران ارشد هستند در تماس مکرر — گاهی اوقات هر روز با مشاوران به این زنان است. چندین بالا مشخصات دموکرات گفت: CBS News آنها اصرار بایدن به انتخاب یک رنگ.

مدتها قبل از او presumptive نامزد در مارس بایدن مشخص شده آنچه که او را به دنبال در یک همسر در حال اجرا. او گفت: معاون رئیس جمهور باید تجربه لازم را به رئیس جمهور در یک لحظه متوجه اند که در آن نقاط قوت او به نقاط ضعف و سهم معینی “simpatico” با کیفیت با او.

کامالا هریس سناتور کالیفرنیا

سناتور کامالا هریس از کالیفرنیا تا به مدت طولانی است که شایعه به یک حزب سوسیالیست برای موقعیت. به عنوان سابق کالیفرنیا, دادستان هریس می تواند به اجرای قانون و اخیر تجربه قانونگذاری برای بلیط. هریس نیز تنها زن سیاه به راه اندازی یک پیشنهاد ریاست جمهوری در طول این اولیه چرخه.

اما بسیاری از آنها را فراموش نکرده هریس’ تقابل بایدن در اولین بحث دموکراتیک بیش از busing و اظهارات خود در مورد segregationist سناتورهای. سوال اطراف هریس’ زمان به عنوان دادستان و دادستان کل کالیفرنیا نیز نگرانی در میان برخی از پیشرفته تر بال حزب اگر چه به تازگی او شده است به کار با مترقی قانون گذاران در لوایح در مجلس نمایندگان و مجلس سنا.

Harris تبدیل شده است به طور فزاینده ای قابل مشاهده بایدن مبارز. او گفت که او یک “معامله بزرگ از محبت” به صورت بایدن و گفت: در جمع آوری کمک برای بایدن در مه “او مردم را می بیند. او می داند خود را و درد او را درک رویاهای خود.” بایدن در همان رویداد ناشی از یک طوفان از حدس و گمان است که هریس ممکن است منجر همسر در حال اجرا مدعی هنگامی که او گفت: “من خیلی خوش شانس را به شما به عنوان بخشی از این همکاری رو به جلو” و افزود: “من در آینده برای شما بچه ها.”

هریس خواسته شده بود در مصاحبه اخیر خود با MSNBC اگر او در حال حاضر در حال بررسی برای موقعیت و او کاهش یافته است به آنها پاسخ دهید.

اگر بایدن-هریس بلیط بودند را به نفع خود در سال 2020 دموکراتیک فرماندار دولت گاوین Newsom را تعیین سناتور کالیفرنیا به جای هریس پس از آن به احتمال زیاد تاثیر نمی گذارد تعادل سنا.

گزارش سال 2020 کمپین خبرنگار Tim پری.

CTQ, مینه سوتا, سناتور

بایدن اخیرا گفت که او “نمی تواند نامزد” بدون کمک مینه سوتا سناتور ctq. سه دوره سناتور به پایان رسید خود را برای انتخابات ریاست جمهوری فقط قبل از سه شنبه در مارس و تایید بایدن بعد از آن شب پر انرژی تگزاس تجمع مبارزات انتخاباتی. روز بعد با حمایت بایدن برنده او در ایالت مینه سوتا بیش از سناتور برنی ساندرز که برنده دولت اولیه در سال 2016. در خود انتخابات ریاست جمهوری سناتور, 59, به طور منظم تبلیغ صدها نفر از صورتحساب او تصویب در سنا آمار معاون سابق رئیس جمهور به نظر می رسد به درک.

Klobuchar را توانمند بحث مهارت را تحت تاثیر قرار بایدن در طول مسابقه اولیه. هنگامی که او به ذکر دموکراتیک بحث او به عنوان تایید او interjected “همه که شما به دست آورد.”

او همچنین قدردانی Klobuchar تعهد به قانون دو حزبی. تمام مبارزات انتخاباتی تا حدودی آینه بایدن را به پیام خود در مورد پیروزی میانه و زنگ کمربند مناطق که در آن دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بدبختانه در انتخابات است.

Klobuchar نیز ثابت کرده است که ماهر جمع آوری کمک برای بایدن در آوردن 1.5 میلیون دلار برای او در مجازی جمع آوری کمک در مه.

و به عنوان مورد برای هریس اگر Klobuchar بودند در یک بلیط برنده با بایدن, مینه سوتا, فرماندار Tim Walz یک دموکرات را انتخاب کنید یک جایگزین به احتمال زیاد ترک سنا تعادل ثابت است.

گزارش سال 2020 کمپین خبرنگار بو اریکسون.

الیزابت وارن سناتور ماساچوست

الیزابت وارن بود برای یک بار یکی از موانع اصلی ایستاده بین بایدن و نامزدی حزب دموکرات. انتشار یک توالی از برنامه های سال گذشته — “من برنامه ای که برای” یک عبارت گرفتن — ماساچوست سناتور اغلب منجر به بحث سیاست دموکراتیک اولیه. او نکردم ایده های مانند از بین بردن بدهی وام دانشجویی برای بسیاری از آمریکایی ها. به تازگی بایدن در آغوش تر fulsome تلاش برای کمک به آمریکایی ها آدرس بدهی های دانشجویی.

فراتر از حمایت بایدن و به صراحت گفتن MSNBC را Rachel Maddow او را به قبول پیشنهاد خود را در حال اجرا همسر وارن تا حد زیادی دور مانده از لابی گری برای این کار است. او با تمرکز بر نظارت و حمایت دولت در COVID-19 امداد بسته های تبدیل شدن به یک صدای پیشرو در سنا خواستار افزایش حقوق برای کارگران ضروری بدهی برای مصرف کنندگان و ملی تماس با ردیابی برنامه, در میان دیگر اقدامات. وارن که منجر نظارت کمیسیون برای سال 2008 بحران مالی نجات نیز یک منتقد از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت coronavirus پاسخ.

وارن رهبری دموکراتها انتخاب در که باید بایدن را در حال اجرا همسر و کسی که باید در نظر گرفته شود در اوایل ماه مه ایسنا نظرسنجی. اما در حالی که او ممکن است قابل قبول به دموکراتیک پایه های مترقی سیاست می تواند نگرانی جمهوریخواهان میانه در حصار, مستقل, و یا برای بیشتر از متوسط بایدن.

بایدن گفت: او را انتخاب کنید کسی که با او است “simpatico” و سیاسی خود تفاوت با وارن می تواند ثابت کند بیش از حد بزرگ است. دو متفاوت هر دو در نخست مسائل مانند مراقبت های بهداشتی و در پیام رسانی به عنوان نامزد. در حالی که بایدن به نام برای بازگشت به نظم از مبارزات انتخاباتی وارن خواستار “بزرگ ساختاری تغییر کند.” و در حالی که وارن سوگند یاد بالا-دلار رویدادهای مالی در شروع مبارزات انتخاباتی او او اغلب ساخته شده و متوقف می شود در دنباله به افزایش خود را در جنگ قفسه سینه.

دو معروف درگیری بیش از ورشکستگی اصلاحات از یک دهه و نیم پیش قبل از وارن همیشه برای فرار اما در مارس بایدن حمایت وارن آخرین ورشکستگی برنامه نشان دادن تمایل به خم شدن به برخی از پیشرفته تر views. در یک ویدئو منتشر شد یکشنبه, دو تیمی بر آنچه تا به حال شده است به یک جزء اصلی از وارن کمپین: تلفن و تشکر کوچک-دلار اهدا کنندگان.

“من شوخی با سناتور یک لحظه پیش. به من گفت: شما می دانید که من استفاده می شود به تماس همکاران من اما من تا به حال هرگز به عنوان بسیاری تا زمانی که او تایید من است.” او گفت:. “و من روی او حساب زیادی نه فقط برای تایید اما برای او ایده ها و رهبری است.”

گزارش سال 2020 کمپین خبرنگار Zak Hudak.

کاترین کورتز متن ترانه مست و نوادا سناتور دلایل بسیاری کاترین کورتز متن ترانه مست و جذاب انتخاب می شود بایدن را در حال اجرا همسر. او نخستین زن سناتور منتخب از نوادا و اولین لاتین تا کنون به خدمت در اتاق بالایی. قبل از انتخابات سناتوری در سال 2016 زمانی که او به جای هری رید کورتز متن ترانه مست و خدمت به عنوان دادستان کل به مدت هشت سال.

که در طول تصدی او از نزدیک با آن-کالیفرنیا دادستان کل کامالا هریس و اواخر کمال بایدن بود که پس از آن دلاور دادستان کل. بایدن مبارزه برای کورتز متن ترانه مست و در سال 2016 و صحبت در مورد فرزند خود را در رابطه با او در دنباله. کورتز متن ترانه مست و برانگیخته که دوستی در هفته گذشته زمانی که او رسما تایید سابق معاونت تماس اواخر بایدن “یک دوست خوب.” با اینحال سوال وجود دارد در مورد اینکه آیا او می خواهم قبول پیشنهاد اگر آن ساخته شد.

فرماندار نوادا نیز یک دموکرات استیو Sisolak و او انتظار می رود برای انتخاب یک دموکرات به جای کورتز متن ترانه مست و در صورت خالی.

گزارش سال 2020 کمپین خبرنگار کارا Korte.

گرچن WHITMER فرماندار میشیگان

فرماندار گرچن Whitmer خوست برای رهبری دولت در پاسخ به کروناویروس همه گیر نقشه کشی انتقادات از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و رانندگی حدس و گمان است که او در نظر گرفته شده است بایدن در حال اجرا همسر. بایدن که برنده میشیگان اولیه در مارس 10, گفت: در اوایل ماه آوریل که Whitmer است که در فهرست خود را از بالقوه در حال اجرا ميباشد.

در مصاحبه با سیاسی در تاریخ 27 آوریل Whitmer گفت که او تبدیل کرده است بیش از هر اسناد و مدارک به بایدن کمپین برای بررسی و توضیح داد که او نه لابی گری برای این کار است.

“من فقط می دانم که شما می دانید که شما لازم نیست برای اجرای آن” Whitmer گفت. “است که یک انتخاب از بالای بلیط و هر کس دیگری باید فقط مشغول انجام کارهای خود است.”

در مصاحبه های متعدد در طول ماه آوریل Whitmer یکی از کمپین ملی co-صندلی بایدن انتخاباتی نشده است به عنوان قوی به عنوان برخی دیگر از معاون ریاست جمهوری رقیب وقتی پرسید که آیا او مایل به خدمت به عنوان بایدن را در حال اجرا همسر. او گفت: این یک افتخار به ذکر است که با یک “فوق العاده کالیبر زنان رهبران” اما او بارها و بارها اعلام کرد او اختصاص داده است که انرژی خود را به طور کامل به دست زدن به این بیماری همه گیر کوروناویروس در میشیگان. در مصاحبه با سی ان ان Whitmer گفت: او مبارزه کرد و برای دو سال برای تبدیل شدن به میشیگان فرماندار اضافه کرد که “این کار که من می خواهم یکی از آن من است.”

“در حالی که از آن شده است به چالش کشیدن و شده اند وجود دارد برخی از روز های سخت وجود دارد هیچ جایی من نه می خواهد از حق در اینجا در خانه من دولت تصمیم گیری است که صرفه جویی در زندگی مردم” Whitmer که در سی ان ان مصاحبه. “من فکر می کنم این افتخار زندگی من به اینجا.”

دموکرات ها در حال به امید پیروزی میشیگان رئیس جمهور بعد از مغلوب ساختن پیشی جستن برنده دولت حدود 11,000 رای. در 2018, Whitmer که بدنام زد در پیام به “رفع لعنت به جاده ها” انتخاب شد فرماندار در سال 2018 و شکست کاندیدای جمهوری خواه لایحه Schuette نزدیک به 10 امتیاز. میشیگان یکی از هفت متحده در سال 2018 دورۀ انتخابات که در آن فرماندار عمارت حرف از جمهوری دموکراتیک.

گزارش سال 2020 کمپین خبرنگار جک Turman.

میشل LUJAN گریشام, NEW MEXICO GOVERNORGovernor میشل Lujan گریشام از نیومکزیکو انتخاب شد او در دوره اول در سال 2018 یکی از تعداد انگشت شماری از فرمانداران انتظار می رود در نظر گرفته شود به عنوان یک پتانسیل همسر در حال اجرا. Lujan گریشام نیز در خدمت به عنوان یک عضو مجلس نمایندگان برای شش سال به او فدرال تجربه برخی ممکن است به دنبال برای پر کردن موقعیت. در حالی که در کنگره Lujan گریشام به عنوان رئیس کنگره اسپانیایی انجمن در طول سال گذشته ، در حال حاضر سرپرستي او دولت همه گیر اقدامات او دیده می شود برخی از موفقیت های او از جمله دولت داشتن اولین درایو – از طریق آزمایش برای COVID-19.

زمانی که سی ان ان پرسید Lujan گریشام در مورد یک پتانسیل انتخاب, او گفت:, “من می خواهم به فرماندار جدید مکزیک. من انجام خواهد داد آنچه در آن طول می کشد برای حمایت از یک بایدن دولت و من به دنبال به جلو به یک دولت فدرال است که می تواند یک استراتژی ملی در زمان های خوب و بد هر دو.”

اگر او انتخاب شده و بلیط برنده معاون فرماندار Howie مورالس همچنین یک دموکرات را تبدیل به فرماندار.

گزارش سال 2020 کمپین خبرنگار Tim پری.

استیسی آبرامز سابق امور خارجه گرجستان نماینده

استیسی آبرامز شده است در بازار مسکن لیست از پتانسیل دموکراتیک ميدارد پس قبل از حزب به حال یک نامزد. حتی در دست اجرا برای گرجستان فرماندار در سال 2018 سابق گرجستان دولت و مجلس رهبر اقلیت شده است یک ستاره در حال افزایش در حزب برای سال. هر چند آبرامز تصویب و در حال اجرا برای سنا و کاخ سفید در سال 2020 او شده است بی محابا در بیان او مایل به جو بایدن همسر در حال اجرا.

“من عالی خواهد بود در حال اجرا همسر,” او گفت: Elle Magazine.

در حالی که برخی از منتقدان سوال آبرامز’ outspokenness دیگران را به سادگی گفت که او بی حد و حصر. به گزارش نیویورک پست یکی بایدن خودی گفت: “چیدن استیسی خواهد بود مانند چیدن [سارا] پیلین. او نمی نیاز به پرتاب یک Hail Mary. او می خواهد خوب حاکم شریک است.”

با این وجود آبرامز کرده است یکی بایدن حامی و مدافع در سرب تا به بررسی روند. او اولین بالقوه همسر در حال اجرا به نظر تارا Reade حمله به اتهامات گفتن HuffPo در ماه آوریل که او ایستاده بود پشت بایدن.

گزارش سال 2020 کمپین خبرنگار کارا Korte.

تمی بالدوین, ویسکانسین, سناتور

سناتور تمی بالدوین می تواند ارائه نادر ترکیبی از progressivism و نوسان حمایت دولت به بایدن بلیط. او صرف زمان خود را در واشنگتن دورتر در سمت چپ از بایدن در مورد مسائل مختلف از جمله بهداشت و درمان — او اوایل حامی “مدیکر برای همه” — اما او دو بار برنده توسط یک حاشیه گسترده ای در نوسان ایالت ویسکانسین است که رئیس جمهور تهمت انجام شده در سال 2016. لزبین, Baldwin خواهد بود همچنین اولین LGBTQ نامزد ریاست جمهوری بلیط برای هر حزب عمده.

با وجود برخی از مترقی مواضع بالدوین به تازگی نشان داده و تمایل به کار با طرف دیگر. در اواخر ماه آوریل او همکاری با Missouri جمهوری خواه سناتور جاش هاولی به درخواست است که کمیسیون تجارت فدرال راه اندازی یک ضد اعتماد تحقیقات در صنعت بسته بندی گوشت می آمد که شرکت تعطیل گوشت خوک گیاهان پس از COVID-19 عفونت در کارگران است.

بالدوین شده است کمتر بی پرده از برخی دیگر رقیب مورد علاقه خود را در یک معاون رئیس جمهور کار کرده است اما نشان داد که او می بیند او ویسکانسین موفقیت به عنوان یک دارایی به بایدن کمپین که او وجود دارد برای کمک به.

“من در تماس منظم با بایدن کمپین,” او گفت: O’DONNELL هفته گذشته است. “من می خواهم به مطمئن شوید که معاون رئیس جمهور بایدن می شود که رئیس جمهور بعدی ایالات متحده است.

اگر بالدوین صندلی شد و تبدیل به خالی این امر به احتمال زیاد خالی باقی می ماند تا زمانی که یک انتخابات ویژه در 2021.

گزارش سال 2020 کمپین خبرنگار Zak Hudak.

TAMMY DUCKWORTH, ایلینوی, سناتور

سناتور ایلینوی Tammy Duckworth تایید بایدن یک روز قبل از سه شنبه که در آن بایدن برداشت قابل توجهی برنده برای هموار کردن راه خود را به تبدیل شدن به presumptive نامزد. در مصاحبه اخیر خود با روزانه هرالد Duckworth اظهار نظر در حدس و گمان است که بایدن است و با توجه به توان خود در حال اجرا mate گفته او “را هر گونه دعوت به خدمت در لذت بردن از یک رئیس جمهور بسیار جدی است.”

او گفت: “نمایش” است که او با تمرکز بر کمک به انتخاب بایدن برای تبدیل شدن به رئیس جمهور و گفت: او را “ترک بایدن اردوگاه به خود [بررسی] روند.”

اگر انتخاب به بایدن را در حال اجرا همسر Duckworth یک جنگ عراق کهنه که از دست هر دو از پاهای خود را در مبارزه خواهد بود که برای اولین بار آسیایی, زن آمریکایی بود در بلیط. Duckworth خدمت در مجلس نمایندگان چهار سال و سابق معاون وزیر امور کهنه سربازان دولت قبل از تبدیل شدن به یک سناتور ایالات متحده.

Duckworth تاریخ ساخته شده در سال 2018 زمانی که او اولین سناتور را به هنگام تولد در حالی که در دفتر. سناتورها باید به رای خود را در فرد اما بچه ها اجازه نداشتند در آمریکا هستند. سنا رای به تغییر قوانین در جهت Duckworth به همراه دخترش, Maile بر روی طبقه سنا پس Duckworth می توانستند رای بدهند.

اگر صندلی اش بلند شد و سمت چپ خالی دموکراتیک فرماندار J. B. پریتزکر خواهد نام جدید سناتور, احتمال خروج از تعادل سنا بدون تغییر.

گزارش سال 2020 کمپین خبرنگار جک Turman.

فلوریدا در کنگره وال DEMINGS

در حالی که او ممکن است برجسته ترین مدعی از کسانی که در نظر گرفته شده برای دموکراتیک معاون ریاست جمهوری و انتخاب آقای جان وال Demings فلوریدا شایعه شده بود در مخلوط. Demings بود که یک دموکرات مدیر خانه در استیضاح محاکمه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب شد به کنگره در سال 2016 است و برای انتخابات مجدد در این سال است.

او تایید بایدن در ماه مارس تنها دو روز پس از قوی سه شنبه نمایش زمانی که او برنده اصلی در تقریبا همه از 14 مسابقه برگزار شد که در روز.

“به عنوان یک سابق مددکار اجتماعی سابق حرفه ای اجرای قانون افسر و رئیس پلیس سابق شهر من دیده ام بهترین امریکا و من دیده ام بدترین آمریکا” گفت: Demings در طول سی ان ان مصاحبه زمانی که از او حمایت بایدن. “…امریکا است که همیشه در بهترین حالت آن زمانی که مردم این فرصت را برای موفقیت و ما رهبران در جایی که درک آن است.”

قبل از انتخابات خود را به کنگره Demings کار با اورلاندو اداره پلیس برای 27 سال و تاریخ ساخته شده در سال 2007 توسط تبدیل شدن به شهرستان را اولین زن رئیس پلیس. در کنگره او نشسته در چند کمیته و عضو مختلف قفقاز از جمله کنگره سیاه حزبی. در مصاحبه با MSNBC AM شادی در آوریل Demings گفت: او قطعا گام به نقش معاون نامزد ریاست جمهوری اگر خواسته.

“اگر جو بایدن از من خواست به خدمت خود را به عنوان معاون رئیس جمهور در چنین بحرانی و سختی برای ملت ما البته من می گویند بله به ادامه خدمت به مردم که نیاز به کمک بیشتر.”

اگر صندلی اش بلند شد و تبدیل به باز کردن آن می توان با پر های ویژه انتخابات.

گزارش سال 2020 کمپین خبرنگار LaCrai Mitchell

سابق مشاور امنیت ملی سوزان رایس

سوزان رایس دارای ارتباط عمیق با رئیس جمهور اوباما — او خدمت خود را به عنوان مشاور امنیت ملی و به عنوان ایالات متحده در سازمان ملل متحد. در مصاحبه با MSNBC, برنج, نظر بر شایعاتی که بایدن تیم است و با توجه به بایدن را در حال اجرا mate گفته او “خوار و افتخار به میان بسیار انجام شده زنانی که بنا به گزارش ها در نظر گرفته می شود.” رایس اضافه کرد که او موافق به عنوان بایدن را در حال اجرا همسر اگر خواسته.

“من می خواهم برای کمک به او را قادر می سازد برای تبدیل شدن به رئیس جمهور بعدی ایالات متحده به هیچ وجه من می توانم و به حمایت از او اگر او برنده در هر راهی که من می توانم چون من اعتقاد دارم که آنچه مهم و حیاتی برای آینده کشور ما” برنج گفت. “و آن را در مورد من نیست. آن را در مورد جاه طلبی های من. من نه مبارزه برای هر چیزی. اما شما می دانید اگر — اگر که نقش که او در آن احساس می کنم می تواند بهترین خدمت و سپس من قصد دارم برای گفتن ندارد.”

برنج برگزار نمی انتخابی اما او در سیاست خارجی تجربه است که اغلب بخشی از یک معاون رئیس جمهور و نمونه کارها. برنج این رو یک واکنش قوی از جمهوری خواهان پس از بنغازی حمله آمریکا امکانات دولتی در سال 2012. انتقاد از برنج ناشی از سخن گفتن او در بنغازی حمله شد خود به خود اعتراض ضد اسلامی تصویری. هوش برنج مشترک تبدیل به اشتباه زمانی که شواهد بعد از ظهور نشان می دهد که حمله هماهنگ تروریستی تلاش کنند.

برنج به تازگی نوشت: یک op-ed در نیویورک تایمز دفاع از انتخابات آزاد و عادلانه در ماه نوامبر. به عنوان حق رای و رای گیری تغییرات در حال افزایش است به خط مقدم از انتخابات ریاست جمهوری سال و در میان coronavirus همه گیر برنج نوشت که کنگره باید با ارائه 5 میلیارد دلار به صندوق انتخابات و نیاز متحده به ارائه اصلاحات به رای گیری ساده تر مانند اجازه می دهد حداقل 20 روز از رای گیری اولیه و درایو-از طریق رای گیری.

گزارش سال 2020 کمپین خبرنگار جک Turman.

سالی یاتس معاون سابق دادستان کل

جو بایدن شناور سالی یاتس,’ نام به عنوان یک زن واجد شرایط به معاون رئیس جمهور در آیووا در اواخر سال گذشته اما معاون سابق دادستان کل مانده است تا حد زیادی از چشم های عمومی پس از مبارزات انتخاباتی آغاز شده است. یاتس به دست آورده گسترده احترام در حزب دموکرات برای امتناع از دفاع رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سفر بان کی مون در کشورها عمدتا مسلمان زمانی که او به عنوان اقدام دادستان کل. رهبر اقلیت سنا چاک شومر به نام او “پروفایل شجاعت” پس از شلیک.

یاتس دوباره درگیری با رئیس جمهور تهمت زمانی که او از شهادت در مجلس سنا قضائیه فرعی شنیدن در مورد هشدارهای او و رئیس جمهور اوباما داده بود مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در مورد روابط مغلوب ساختن پیشی جستن سابق مشاور امنیت ملی, مایکل فلین تا به حال به روسیه است.

در حال حاضر مشغول به کار در یک شرکت حقوقی در آتلانتا او هرگز برگزار می شود انتخاب می شوند ، اما او دارای یک رزومه کاری به عنوان دادستان و گرجستان به عنوان دادستان کل از جمله منجر به تعقیب گرامیداشت صدمین سالگرد تأسیس پارک المپیک آتلانتا بمب افکن.

در بیانیه ای حمایت بایدن در ماه مارس یاتس گفت: او حمایت بایدن از آنجا که او به او اعتماد دارد: “”من به او اعتماد برای همیشه در این کشور منافع خود را به ما بگویید حقیقت; به درخواست تجدید نظر به ما بهترین و نه بدترین غرایز; به متحد به جای تقسیم us; و برای همیشه درمان ریاست جمهوری به عنوان یک امتیاز به جای حق.”

گزارش سال 2020 کمپین خبرنگار Zak Hudak.

پناهندگان سوری فروش ارگان ها برای زنده ماندن

بایدن جستجو برای یک همسر در حال اجرا در حال انجام است

پدران اتخاذ 17 ساله فاستر پسر بیش از زوم

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de