کشیدن! Sarah Hyland آغاز بکار جدید سرخابی مو


Whoa! Sarah Hyland's New Hair Color Is Seriously Bright
Sarah Hyland. حسن نیت ارائه میدهد از Sarah Hyland/Instagram

کشیدن! Sarah Hyland است تاب روشن رنگ مو جدید — و ما به طور جدی به آن!

روز شنبه, مارس 19 خانواده مدرن آلوم ارسال شده در یک ضربه محکم و ناگهانی به او Instagram خوراک نشان تازه و جسورانه سرخابی او را که او رنگ خودش. “من می خوام که در آن مردم…’ #QuaranTINT خدمه🧜♀️ (من این همه توسط خودم! بسیار افتخار ☺️),” او نوشت: در همراه زیرنویس.

او برچسب موهایش تجارت Riawna کاپری و نیکی لی از 901 سالن در پست. کاپری chimed در در نظرات بیان او عشق واقعی برای روشن نگاه کنید. “من f–ing loveeeee شما! 🤣🙌🏼😍😍😍❤️,” او نوشت.

اما او تنها کسی است که وسواس شد. “Werrrrrrrrlklkklkll😍❤️🙌🏼” نوشت: ونسا Hudgens. “Omfg. باید این کار را بکنم؟! چه روز است؟! شما نگاه بهتر از نیویورک شور از سایه سبد در جلو @metmuseum ⚡ ️ 💖 💋 ” اظهار نظر میشل تراختنبرگدر حالی که لیدیا هرست نوشت: “Freaking این عشق! به نظر می رسد خیلی خوب است.”

Whoa! Sarah Hyland's New Hair Color Is Seriously Bright
Sarah Hyland. حسن نیت ارائه میدهد از Sarah Hyland/Instagram

Hyland است که در میان بسیاری از ستاره ها که در حال بازی با حروف درشت و رنگ های جدید در حالی که در قرنطینه به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. تن از ستارههای در حال بدست گرفتن این فرصت را به سعی کنید چیزی است که آنها هرگز قادر به اگر آنها تیراندازی, فیلم, تلویزیون را نشان می دهد و یا مبارزات انتخاباتی. و “آن” رنگ به نظر می رسد به رنگ صورتی است.

روز شنبه, مارس 18 زنان خانه دار واقعی بورلی هیلز ستاره Teddi Mellencamp مشترک selfie جدید قفل رنگارنگ. “پس از تولد نوزاد من همیشه انجام کاری شدید با من,” او نوشت: در همراه زیرنویس. “در این زمان من فکر صورتی!”

Sarah Michelle Gellar در زمان به Instagram در 27 آوریل به نمایش گذاشتن رنگ گلگون که او گفت: او شرمسار بچه های خود را.”#quarancolor #roseallday (یا تا زمانی که آن را محو)” او زیر نویس پست.

دیگر وبلاگ بازی در اطراف با صورتی جدید ‘آیا شامل ال فانینگ, Julianne Hough, دعای Lipa و لورن برنهام Luyendyk.

داده به طور مداوم در حال تحول طبیعت COVID-19, Us Weekly می خواهد ما خوانندگان برای دسترسی به دقیق ترین منابع است. برای اکثر تا تاریخ coronavirus اطلاعات هدایت و حمایت مشورت CDC که و اطلاعات از محلی مقامات بهداشت عمومی. اگر شما در حال تجربه علائم کروناویروس, تماس خود را به ارائه دهنده مراقبت های اولیه برای توصیه های پزشکی.

آهنگ در Spotify در به Tressed با ما برای دریافت جزئیات بیشتر از هر مو عشق وعاشقی در هالیوود از بازدید و نتواند بر روی فرش قرمز به مشهور مورد علاقه خود را’ خیابان ‘دوس (و نبایدها!)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>