2 میشیگان سدها نقض تخلیه هزاران نفر در میان ‘مخرب’ سیل

حدود 11000 نفر در مرکزی میشیگان گفته شد به تخلیه خانه های خود را پس از به سرعت در حال افزایش آب غرق سدهای ایجاد چه خدمات ملی آب و هوا به نام “وضعیت تهدید کننده زندگی.”

رژیم صهیونیستی. گرچن Whitmer گفت: تخریب در Midland County ناشی از شکست از Edenville و سانفورد سدهای شد “ویرانگر” و آبها می رود برای ادامه برای افزایش تا 8 بعد از ظهر شنبه.

در 5:30 صبح به Tittabawassee رودخانه شکسته بود رکورد 33.9 پا مجموعه در طول 500 سال سیل رویداد در سال 1986. در 12:45 بعد از ظهر روز چهارشنبه رودخانه سطح 35.013 پا و در حال افزایش است.

اما در مثبت توسعه شهر میدلند اعلام کرد رودخانه کاکل در بعد از ظهر چهارشنبه در 35.05 پا — زیر پیش بینی هوا از 38 فوت و حدود سه ساعت زودتر از پیش بینی.

سازمان زمین شناسی ایالات متحده گفت که نصب موقت جریان گیج به رودخانه زیرا یک وجود تنها یک عامل محدود که 36.5 ،

شهرستان میدلند مدیر براد کی گفته مقامات “محتاطانه خوشبین” است که آب شروع به عقب رفتن بعد از اوایل اوج هر چند ممکن است روز قبل از آب است به سطح طبیعی تر.

“این خبر خوبی برای شهرستان است و قطعا برای شهر و ساکنان و صاحبان کسب و کار که در مناطق آسیب دیده” کی گفت. “اما وجود دارد برخی از هشدار به آن است.”

او هشدار داد که مقامات هنوز هم برای نظارت بر هر گونه تغییرات احتمالی به سانفورد سد است که نه به طور کامل شکست خورده است. کی تاکید کرد که این وضعیت بود هنوز رتبهدهی نشده است.

“منفی بخشی از این در آمد به سرعت اما آن را نمی خواهد برود به سرعت” کی گفت.

فرماندار رسمیت شناخته شده است که سفر و اقامت در پناهگاه بود و نه ایده آل به عنوان دولت ادامه داد: سعی کنید به سرعت گسترش coronavirus. “این است که تقریبا غیر قابل تصور در میان جهانی از همه گیر. همچنان به پوشیدن چهره و پوشش اگر شما در حال رفتن به یک پناهگاه. لطفا سعی کنید به رعایت اجتماعی فاصله. من می دانم که آن را می شود سخت در یک پناهگاه اما لطفا سعی کنید,” او گفت:.

کی گفته برخی از افرادی که تا به حال تخلیه به پناهگاه شنبه شب در اتومبیل خود را در پارکینگ.

“این سخت است به این باور است که ما در میان 100 سال بحران — جهانی همه گیر و جاری شدن سیل در صورتی که به نظر می رسد بدترین در 500 سال” Whitmer گفت.

هیچ تلفات یا صدمات قابل توجه گزارش شده است با توجه به بیانیه ای از شهر میدلند و “10,000 فرد تخلیه رفته است و همچنین چیزی شبیه به این می تواند” فرماندار گفت.

اما برخی از ساکنان را از دست داده بود قدرت فضل A. داو یادبود کتابخانه گرفته بود در آب بسیاری از جاده ها سرازیر شدند و برخی از خدمات فاضلاب مبتلا شده بود با توجه به این شهرستان است.

تصویر: Michigan سیل (جیک مارس / سنگ چخماق مجله از طریق AP)

فرماندار اعلام وضعیت اضطراری یکشنبه شب و گفت: او تا به حال خواسته دولت فدرال برای کمک و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بود و انتظار می رود به دیدار پنج شنبه.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در یک صدای جیر جیر که او از نزدیک نظارت بر جاری شدن سیل و فرستاده بود و FEMA تیم به این منطقه است.

میشیگان گارد ملی گفت: آن را عرضه بیشتر از 200 سربازان و تجهیزات در سراسر چهارشنبه.

Whitmer گفت: سه شنبه شب که در مرکز شهر میدلند می تواند در نهایت تحت 9 فوت آب است. “ما پیش بینی یک تاریخی بالا سطح آب است.”

Dow Chemical Co.’s اصلی گیاه نشسته در مرکز شهر میدلند حاشیه رودخانه. یک سخنگوی گفت: کارخانه فعال آن در اورژانس مرکز عملیات خواهد بود و تنظیم عملیات به عنوان یک نتیجه از سیل مرحله شرایط و Whitmer گفت: تا کنون اقدامات احتیاطی مشغول به کار بودند.

پس از گزارش از آلوده سیل ظاهر داو روشن است که آب commingled با یک سایت تالاب مورد استفاده برای طوفان, آب و آب های زیرزمینی بازسازی است. این بود که هیچ گزارش عرضه محصول و هیچ تهدیدی برای ساکنان.

بسیاری از خانواده ها زندگی می کردند که در این منطقه گفته شده بود به تخلیه خانه های خود را دو بار در 24 ساعت.

پاسخ اضطراری رفت و درب به درب در اوایل صبح روز سه شنبه هشدار ساکنان زندگی در نزدیکی Edenville سد از افزایش آب. برخی از ساکنان قادر به بازگشت به خانه تنها به ترک گفته دوباره زیر سد را نقض چند ساعت بعد. تخلیه شامل شهرهای Edenville سانفورد و قطعات از میدلند با توجه به Selina Tisdale سخنگوی Midland County است.

“ما در خانه و شروع به احساس راحت است که همه چیز آرام گفت:” کاترین Sias زندگی می کند که حدود یک مایل از Edenville سد و اولین خانه سمت چپ در اوایل صبح روز سه شنبه. “ناگهان همه ما شنیده firetruck sirens رفتن به سمت شمال به سد.”

Sias, 45, گفت اضطراری هشدار پس از آن شروع به آمدن بر روی تلفن همراه خود را و مردم شروع به دعوت به مطمئن شوید که او سالم بود.

“در حالی که در بسته بندی وجود دارد تن از پلیس و firetrucks رفتن به بالا و پایین جاده ها,” او اضافه شده است. “تا آنجا که من می دانم همه همسایگان ما را کردم.”

در حالی که رانندگی در امتداد این ماجرا M-30 بزرگراه دولت که جاده اصلی از طریق Edenville و آن عبور از رودخانه در شمال شهر Sias دیدم عجله Tittabawassee رودخانه. “این بسیار چشمگیر و بسیار سریع و پر از آوار” او گفت:.

هر دو Edenville و سانفورد سدهای شد دارای امتیاز بالا خطرات در سال 2018 با توجه به ملی موجودی سدها.

در سال 2018 فدرال انرژی کمیسیون تنظیم مقررات لغو مجوز این شرکت که عمل Edenville سد با توجه به noncompliance مسائل که شامل سرریز ظرفیت و عدم توانایی در عبور از شدید ترین سیل منطقی ممکن است در این منطقه است.

سیل هشدار در میشیگان صادر شد زیر گسترده بارندگی به اندازه 8 اینچ بین یکشنبه و سه شنبه با توجه به آب و خدمات. سنگین رواناب تحت فشار قرار دادند رودخانه بالاتر است.

این تخلیه در میشیگان به دنبال روز از باران های سنگین در بخش هایی از غرب میانه است که همچنین موجب جاری شدن سیل در شمال غربی ایندیانا شیکاگو و دیگر بخش هایی از ایالت ایلینوی اوهایو و کشورهای دیگر.

روز چهارشنبه تهدید از باران های سیل آسا را از طریق حرکت به عقب از طریق اوهایو و همچنین جنوب از طریق ویرجینیا و کارولینای شمالی کارولینای جنوبی و گرجستان است. مناطق از طریق تمام متحده تحت فلش سیل ساعتهای اما کارولینای شمالی غربی چهره بزرگترین تهدید.

اصلاح (مه 20, 2020, 9:45 p. m. ET): نسخه قبلی این مقاله misstated آخرین نام شهرستان میدلند مدیر. آن است که براد کی نیست کی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de