یک افسر پلیس در تلاش برای استفاده از تفنگ بی حس کردن در Ahmaud Arbery در سال 2017

Ahmaud Arbery سیاه گرجستان مردی که به ضرب گلوله در ماه فوریه پس از اینکه دنبال شده توسط دو مرد سفید, حال برخورد با پلیس در سال 2017 است که در آن یک افسر سعی کردم به استفاده از یک تفنگ بی حس کردن او.

پلیس-دوربین فیلم از این حادثه نشان می دهد که یک Glynn شهرستان افسر پلیس در گشت بازجویی Arbery در مورد خود به تنهایی نشسته در ماشین خود را در یک پارک. Glynn شهرستان در گرجستان سواحل در مورد نیمه راه بین ساوانا جورجیا و فلوریدا.

این ویدئو برای اولین بار منتشر شده در توسط نگهبان و گزارش پلیس در این حادثه بودند به دست آمده توسط NBC News طریق باز درخواست سوابق. NBC News نمی دانم چه رخ داده است قبل از حوادث نشان داده شده در این ویدئو.

“شما در محل کار امروز ؟” افسر می پرسد.

Arbery پاسخ می دهد: “من فقط رپ. رپ در پارک.”

در نقطه دیگری در این ویدئو Arbery می پرسد افسر چرا او که در سوال.

“چرا من f—ing با شما ؟ شما می خواهم می دانم که چرا من f—ing با شما ؟ ” افسر می پرسد گفتن Arbery به گرفتن دست خود را از جیب خود.

“I ain’t got s— در من” Arbery پاسخ. “آنچه f— شما f—داری با من؟”

Ahmaud Arbery. (حسن نیت ارائه میدهد از خانواده)

افسر می گوید Arbery که در منطقه شناخته شده است برای مبارزه با مواد مخدر فعالیت است. Arbery که با پوشیدن یک کلاه تمرین شلوار و کت زمستان با هیچ باد و می گوید این افسر که او در حال استراحت در طول روز خود را از کار.

افسر سپس چک Arbery برای سلاح و پیدا کند ، در نهایت یک افسر دوم می رسد و Arbery به آنها می گوید آنها نمی توانید چک کنید ماشین خود را.

به عنوان Arbery پیاده روی به سمت خودرو ماموران به او بگویید نه برای رسیدن به ماشین. Arbery پشت دور و افسر دوم yells برای Arbery به گرفتن دست خود را از جیب خود و پس از آن تلاش برای استفاده از تفنگ بی حس کردن اما این دستگاه دریافت کنید.

“پایین. هشدار پایین” دومین افسر yells در Arbery که ایستاده است با دستهایشان و گفت: نه چیزی. Arbery می شود بر روی زانو های خود را.

“من در تلاش برای سهولت ذهن من” Arbery می گوید. “من رپ. … من یک روز در هفته است. یک روز است. من در تلاش برای سرما در روز خاموش است. من در اوایل صبح در تلاش برای ایرانیان.”

این Glynn اداره پلیس شهرستان کاهش یافته است سه شنبه به اظهار نظر در مورد فیلم و ارجاع سوال به گرجستان دفتر تحقیقات که در حال انجام یک کاوشگر به Arbery کشتن on Feb. 23 در نیوبرانزویک است که در Glynn شهرستان است.

افسران گفت: در گزارش پلیس برای سال 2017 حادثه که Arbery شد “بی تاب” در هنگام برخورد و شروع به لعن و نفرین. این افسر دوم استفاده از بی حس کردن تفنگ برای محافظت از آنها را از “احتمال اعدام” یا جدی آسیب بدنی در این گزارش آمده.

اولین افسر نوشت: در این گزارش که او را دیدم یک کیسه پلاستیکی با یک “برگ ماده در داخل” در مرکز کنسول منطقه Arbery خودرو و زمانی که افسر قرار دادن بینی خود را در نزدیکی یک بخشی از پنجره باز او می تواند بوی ماری جوانا. افسران مجاز Arbery را ترک کنند اما نمی خواهد اجازه دهید او را به رانندگی اتومبیل خود را به دلیل حالت تعلیق مجوز با توجه به گزارش پلیس.

وکلای نمایندگی Arbery خانواده گفت NBC News در یک بیانیه مشترک که روز پنجشنبه در ویدیو نشان می دهد افسران اذیت و آزار Arbery.

“آقای Arbery است به حق ناراحت و از آنچه او نمىداند كه به عنوان نزدیک بدون هیچ دلیل قانونی و مشروع. این مسئول اذعان دارد که او انجام نشده هر چیزی اشتباه کردند.” “Ahmaud Arbery حفظ خونسردی خود حتی زمانی که افسر دوم به روی صحنه می رسند بلافاصله تشدید وضعیت خود را می کشد تیزر و تلاش برای استفاده از آن در آقای Arbery بدون هیچ دلیل موجه.”

این وکیل در ادامه می گویند که این حادثه در این ویدئو نشان می دهد این نوع از موشکافی Arbery رو “نه تنها توسط این اداره پلیس اما در نهایت شهروندان به طور منظم.”

Arbery, 25 کشته شد به مرگ بر Feb. 23 پس از اینکه دنبال شده توسط گرگوری McMichael, 64, و پسرش, تراویس, 34 در وانت. این McMichaels دستگیر شدند و به اتهام قتل و تشدید حمله.

Arbery خانواده گفت: او را آهسته دویدن در حالی که McMichaels گفت: آنها فکر می کردند او یک سارق با توجه به Glynn شهرستان گزارش پلیس. این McMichaels مسلح خود را زیرا آنها معتقد بودند Arbery ممکن است یک تفنگ, پلیس گزارش گفت:.

جورج McMichael گفت: ماموران که Arbery “شروع به خشونت حمله” تراویس که پس از اخراج دو “شروع به مبارزه با بیش از تفنگ ساچمهای” با توجه به گزارش پلیس.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de