برزیل رکورد بالاترین تنها بعد پرش در مرگ و میر به بیماری همه گیر بازدید آمریکای جنوبی

عفونت در برزیل در حال حاضر سومین در سطح جهانی در حال بالا رفتن توسط هزاران نفر با شیوع این بیماری در جهان ششم-بزرگترین کشور انتظار می رود به شتاب و اوج تا اوایل ماه ژوئن است. عکس: AFP

آمریکای جنوبی شروع به احساس نیروی کامل از این بیماری همه گیر کوروناویروس به برزیل ثبت بالاترین تعداد coronavirus مرگ و میر در روز چهارشنبه.

با عفونت به سرعت در حال نزدیک شدن به پنج میلیون مرگ و میر شکوه 320,000 و اقتصاد جهانی را ویران کرد نگرانی وجود دارد که بدترین و در عین حال به آمده برای بخش های فقیرتر جهان به عنوان آنها به شدت سعی کنید برای جلوگیری از گسترش ویروس.

وجود یک هشدار دهنده افزایش روز سه شنبه در برزیل به عنوان روزانه COVID-19 مرگ و میر عبور از 1000 برای اولین بار, اما راست رئیس جمهور Jair Bolsonaro باقی می ماند تلخی مخالف به مستندات داشتن آنها را به عنوان غیر ضروری بیش از یک “کمی آنفولانزا”.

“کشور ما در حال رفتن از بد به بدتر از آن بدتر” گفت: بازنشسته Gilberto Ferreira در ریو دو ژانیرو. “ما یک دولت ناکارآمد و مردم نیز نه اطاعت از قوانین همه گیر.”

عفونت در برزیل — در حال حاضر سومین جهانی — صعود بودند توسط هزاران نفر با شیوع این بیماری در جهان ششم-بزرگترین کشور انتظار می رود به سرعت تا اوایل ماه ژوئن است.

Coronavirus افزایش در امریکا مجبور شده است برخی از مناطق به حالت تعلیق برنامه های خود را برای نرم کردن محدودیت با آرژانتین دومین شهر قرطبه نورد بازگشت برنامه به سهولت یک مستند به دلیل افزایش عفونت.

شده اند وجود دارد هشدار در مورد تاثیر این بیماری همه گیر در حداقل ممتاز جوامع و بانک جهانی رئیس David Malpass گفت: تا به 60 میلیون نفر می تواند “تحت فشار قرار دادند به فقر شدید”.

در یک نگرانی در تصویر نصب فشار اقتصادی شیلی — که آن هم مبتلا به یک افزایش شدید در موارد — سربازان مستقر در حومه آن قفل شده است-پایین سرمایه سانتیاگو پس از درگیری با معترضان خشمگین در مورد کمبود مواد غذایی و زیان کار است.

“آنها نمی خواهید آنها قفل شده است تا در خانه خود را, آنها نمی توانید بروید به دنبال کار گفت:” خورخه بیکار نجار. “آنها مجبور هستند شیلی کارگر برای بیرون رفتن و سرقت.”

در طرف دیگر از جهان, مقامات تقلا بودند به حرکت مردم به ایمنی در حالی که همچنین تلاش برای جلوگیری از گسترش coronavirus به عنوان شدیدترین طوفان در دهه در خلیج بنگال با مته سوراخ کردن بر روی میلیون ها نفر از مردم در شرق هند و بنگلادش است.

‘آسیب دائمی’

گریم اعداد از امریکا آمد و به عنوان سازمان بهداشت جهانی توافق برای راه اندازی یک تحقیقات مستقل به دست زدن به آن از شیوع این بیماری پس از داغدار حملات از سوی ایالات متحده است که قفل شده است و در دشمنی با پکن بیش از همه گیر.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تهدید کرده است که به طور دائم قطع ما بودجه برای این که متهم به سازمان ملل متحد بدن بودن “عروسک خیمه شب بازی از چین” و کمک به پکن پوشش اولیه شیوع.

چین با عصبانیت رد این اتهام گفت: ما این است که ساخت چنین ادعا می کند به “شانه خالی کردن از مسئولیت و معامله بیش از تعهدات بین المللی خود را به چه کسی”.

روسیه را محکوم کرده تهمت و تهدید و اتحادیه اروپا نیز حمایت که گفت این بود: “زمان برای انگشت اشاره”.

ردیف تهدید کرده است که تلاش برای هماهنگ کردن یک پاسخ جهانی به این بیماری همه گیر اما رئیس جمهور آمریکا به حفر و در ادامه به هدف چین این است که او به عنوان چهره های شدید فشار داخلی برای پیدا کردن راهی برای خروج از بحران است.

ایالات متحده بدترین آمار کشور در جهان با نزدیک به 92,000 COVID-19 کشته و بیش از 1.5 میلیون نفر و بسیاری از آنها در wearying اجتماعی فاصله اقدامات است که باید با چکش به بزرگترین اقتصاد جهان و چپ دهها میلیون نفر بیکار است.

مغلوب ساختن پیشی جستن است مشتاق برای دیدن پایان دادن به حبس اقدامات در آمریکا با انتخابات ریاست جمهوری به دلیل در ماه نوامبر و وزیر خزانه داری استیون Mnuchin هشدار داد اقتصاد آمریکا خطرات رنج “آسیب دائمی” دیگر مستند همچنان ادامه دارد.

چشمگیر CO2 رها

پس از اولین ظهور در چین مرکزی در اواخر سال گذشته این ویروس تبدیل شده زندگی و کسب و کار در سراسر جهان با آن تاثیر احساس در راه های متعدد از یک بار-شهرستان مشغول مراکز سقوط سکوت قابل توجهی به تغییرات محیطی است.

محققان گزارش روز شنبه که جهانی دی اکسید کربن از سوخت های فسیلی را به رها کردن تا هفت درصد در سال 2020 به دلیل همه گیر بیشترین کاهش از زمان جنگ جهانی دوم است.

اما کاهش چشمگیری خواهد هنوز هم “را به سختی دندانه در جریان ساخت از دی اکسید کربن در جو” گفت: Richard بتی, سر, اثرات آب و هوا تحقیقات در بریتانیا ملاقات در دفتر هدلی مرکز.

و آسیا و شروع به ارزیابی خسارت ناشی از این بیماری همه گیر برخی از کشورها متوجه شده اند وجود دارد برخی از مزایای پیش بینی نشده با وجود بزرگتر اقتصادی تخریب.

ویتنام شاهد کاهش جرم و جنایت در آن کشور انزوا هنگ کنگ است مورد ستایش قرار داد اولیه برای پایان دادن به آن سالانه فصل آنفولانزا و در حال حاضر تایلند — بدنام بالا برای آن تعداد از جاده مرگ و میر — شاهد بهبود قابل توجه در ایمنی.

“حوادث رفته اند بسیار زیادی” گفت: Banjerd Premjit رئیس اورژانس و تیم پزشکی عامل فقط در خارج از بانکوک اعتباری تایلند ویروس اقدامات — از جمله ممنوعیت فروش الکل — روند.

“مردم می نوشند کمتر و آنها کمتر بی پروا در جاده ها است.”


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de