برایان آستین گرین است ‘نه در یک جای خوب” پس از مگان فاکس تقسیم

کار را از طریق آن. برایان آستین گرین در برخورد با بسیاری از احساسات زیر تقسیم خود از مگان فاکس.

این بورلی هیلز 90210 آلوم “واقعا نه در یک جای خوب” یک منبع می گوید ما هفتگی منحصرا پس از تایید در دوشنبه 18 مه که او و روباه, 34, را شکست. “[او] است ویران مورد طلاق است.”

خودی می افزاید که سبز پسر ارشد Kassius, 18, چه کسی به او سهام با نامزد Vanessa Marcilمطمئن نیستید آنچه که اتفاق خواهد افتاد بعدی در مورد خانواده خود پویا است. سبز, 46, همچنین سهام سه پسر نوح, 7, Bodhi 6 و سفر 3 با فاکس.

“[Kassius] نیست زمان زیادی را صرف با خانواده” منبع می گوید. “کاس نمی دانم اگر او می خواهد به صرف زمان بیشتری را با خانواده با مگان پله به دور است.”

Brian Austin Green Is ‘Not in a Good Place’ Following Megan Fox Split
برایان آستین گرین. Rob Latour/شاتر

پس از روباه و مسلسل کلی عکس گرفتند با هم در روز جمعه, مه 15, سوخت رسانی, عاشقانه, شایعات, سبز, خطاب خود وضعیت ارتباط با همسر خود را از نزدیک به 10 سال است.

او تایید کرد در طول پنج شنبه قسمت از “…با برایان آستین گرین” پادکست که زن و شوهر راه جداگانه خود را رفت در اوایل سال پس از “تلاش برای مرتب کردن بر اساس از هم جدا می شود” پس از پایان 2019.

“من همیشه او را دوست دارم” کالیفرنیا بومی گفت: احساسی شدن. “و من می دانم که او همیشه عشق من و من می دانم که به عنوان دور به عنوان یک خانواده آنچه که ما ساخته شده است واقعا سرد است و واقعا خاص است.”

این مدیریت خشم آلوم افزود: “وجود دارد ناشناخته جنبه … وجود دارد که گودال در معده من … من واقعا نمی خواهید مگان و من به شانس … او شده است بهترین دوست من برای 15 سال و من نمی خواهم به از دست دادن آن است.”

سبز همچنین خطاب فاکس دوستی با کلی 30 که نام واقعی است Colson بیکر گفت: دو ملاقات در مجموعه ای از فیلم نیمه شب در Switchgrass در مارس اما “فقط دوستان در این نقطه است.” یک منبع بعد گفت: ما به طور انحصاری است که این دو “قطعا قلاب.”

این دختر جدید زاج سفید و سبز تقسیم در آمد نزدیک به یک سال پس از آنها شروع به بازسازی روابط خود را با Kassius زیر سرپرستی مسائل.

Marcil نشان داد در ماه اوت سال 2019 که Kassius به حال وصل با سبز و پس از او متهم کرد و پس از برش Kassius “از زندگی خود را و خود را برادر کوچکتر زندگی” در سال 2018 است.

Brian Austin Green Is ‘Not in a Good Place’ Following Megan Fox Split
Brian Austin Green and Vanessa Marcil. بعی/شاتر

“@kassius_marcil_green همیشه شده بود تا افتخار پدر @arent_you_that_guy,” Marcil نوشت طریق Instagram در کنار یک عکس از صرف وقت با سبز بر روی مجموعه ای از BH90210. “همه ما سپاسگزار است که آنها در حال آمدن به عقب با هم. در اینجا این است که عشق و بخشش برای همه ما در این سیاره است. #LoveWins.”

نوجوان سفر به ونکوور کانادا برای تماشای پدرش فیلم 90210 احیای سری — و پدر و پسر هر دو عکس به اشتراک گذاشته شده از سفر.

“من خیلی خوشحال من و بعد فورا رفت واز به اینجا و دیدن بازیگران پدر من با کار برای مدت طولانی دوباره” Kassius زیر نویس یک عکس در جولای 2019.

سبز و Marcil ملاقات کرد در حالی که کار در بورلی هیلز 90210 در اواخر ’90s. سابق زن و شوهر مشغول شدم و در سال 2001 و در سال 2002 آنها استقبال Kassius. دو نام آن واریز شده در سال 2003.

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>