لندن: یک پاکستانی کارآفرین Zohaib طارق شرکت موفق به کسب معتبر ملکه جایزه برای سرمایه گذاری در سال 2020 است.

طارق شرکت فراهم می کند زبان انگلیسی و سایر مدارک به افرادی که می خواهید شواهد ملموس از خود مهارت های زبان انگلیسی.

Zohaib طارق که به افزایش فروش این شرکت را 300 درصد در سه سال گذشته نیز دعوت شده به سلطنتی پذیرش میزبانی توسط ملکه به دریافت این معتبر ستایش.

صحبت کردن به طور انحصاری به Geo.tv, Zohaib طارق گفت: “من احساس فوق العاده مفتخر و مفتخر به دریافت این جایزه معتبر به عنوان یک پاکستانی.”

تنها 20 شرکت از این دسته داده شد این جایزه گفت.

او گفت شرکت او به رسمیت شناخته شده است به عنوان یک اعطای سازمان توسط Ofqual (از مدارک و امتحانات مقررات تنظیم کننده برای مدارک امتحانات و ارزیابی در انگلستان فراهم می کند و همچنین بانکداری اسلامی باشند.

صحبت کردن در شرکت, موفقیت, طارق گفت: “یکی دیگر از این لحظه افتخار برای ما و شرکت ما کارکنان و ذینفعان. برنده این جایزه نماد کار سخت و فداکاری و وفاداری از همه کسانی که کار کرده اند و با سازمان ما بیش از سه سال گذشته است.”

طارق ذکر شد که دیگر پاکستانی بریتانیا نیز می تواند موفقیت در انگلستان اگر آنها سخت کار می کرد و به دنبال آن قوانین و مقررات انگلستان و رفت جلوتر با یک جامد طرح برای کسب و کار خود را.

این روزنامه از ملکه جوایز متحده طارق شرکت صلاحیت نمونه کارها “محدوده ورود به سطح ارائه طریق به سطح 7 در سراسر طیف وسیعی از موضوعات از جمله آموزش و پرورش, آموزش مدیریت کسب و کار, خلاق, صنایع و زبان انگلیسی برای سخنرانان از زبان های دیگر (ESOL)”.

آن را می گوید سعودي, شرکت فراهم می کند خدمات اعتباربخشی برای هر دو تنظیم و غیر قابل تنظیم مقررات است که مطابق با نیازهای مختلف ذینفعان از جمله ارائه دهندگان آموزش و کارفرمایان است.

استناد گفته است که پاکستان enterpreneur شرکت گسترش شبکه خود را در نرخ پنج جدید مراکز در هر سه ماهه. در انجام این فعال این شرکت برای افزایش فروش خارج از کشور تقریبا 300% در سه ماه.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله