تغییر آب و هوا توسط چرخش قطب جنوب, سبز, مطالعه می یابد

این جزوه عکس گرفته شده در سال 2018 و منتشر شده توسط دانشگاه کمبریج نشان می دهد چند رنگ برف جلبک ها در لنگرگاه جزیره ای در قطب جنوب 2018. — AFP

پاریس: تحقیقات نشان داد جمعه که بخش هایی از شبه جزیره قطب جنوب را تغییر رنگ عنوان “برف سبز” ناشی از شکوفه جلبک است که انتظار می رود به گسترش با افزایش درجه حرارت جهانی.

اگر چه اغلب در نظر گرفته عاری از گیاه زندگی در قطب جنوب به چند نوع جلبک که رشد در slushy برف و دی اکسید کربن را از هوا می باشد.

محققان از دانشگاه کمبریج و انگلیسی قطب جنوب بررسی ترکیب تصاویر ماهواره ای با بر روی زمین مشاهدات را شناسایی فعلی تا چه حد جلبک های سبز در جهان بی ثمر قاره است.

آنها شناسایی بیش از 1600 جداگانه سبز شکوفه جلبک در برف در سراسر شبه جزیره با یک ترکیب مساحت 1.9 کیلومتر مربع.

“حتی اگر این اعداد نسبتا کوچک در مقیاس جهانی در قطب جنوب که در آن شما باید یک مقدار کمی از زندگی گیاهی است که مقدار زیست توده بسیار مهم” Matt Davey از کمبریج وزارت علوم گیاهی گفت: AFP.

“بسیاری از مردم فکر می کنم در قطب جنوب است که فقط برف و پنگوئن. در واقع هنگامی که شما به اطراف نگاه کنید حاشیه های زیادی وجود دارد از زندگی گیاه.”

تیم محاسبه می شود که جلبک ها در شبه جزیره در حال حاضر جذب سطح CO2 معادل 875,000 دمای ماشین سفر.

آنها همچنین دریافتند که اکثر جلبک شکوفه بود در عرض پنج کیلومتر (سه مایل) از یک پنگوئن مستعمره به عنوان پرندگان’excrement بسیار عالی کود.

‘بیشتر کربن جذب می شود’

مناطق قطبی در حال گرم شدن به مراتب سریع تر از سایر نقاط این سیاره و این تیم پیش بینی کرد که کم ارتفاع مناطق ساحلی قطب جنوب به زودی از جلبک ها به عنوان آنها تجربه برف تابستان است.

اما از دست دادن احتمالا جبران یک مزیت بزرگ شکوفه جلبک با افزایش دما و بارش برف در ارتفاعات بالاتر نرم.

“به عنوان قطب جنوب همچنان به گرم های کوچک و کم ارتفاع سلیمان در برخی از نقطه شما متوقف شدن برف پوشانده اند بر کسانی که در تابستان گفت:” اندرو خاکستری سرب نویسنده و پژوهشگر در دانشگاه کمبریج و NERC زمینه طیف سنجی مرکز ادینبورگ.

“برعکس در شمال شبه جزیره ما شاهد برخی واقعا بزرگ شکوفه و ما hypothesise که ما به احتمال زیاد برای دیدن بیشتر از این بزرگتر شکوفه.”

خاکستری گفت: AFP که برف سبز شکوفه بر زمین بالاتر خواهد “بیش از افست” اثر سطح دریا جلبک ضرر و زیان است.

در حالی که بیشتر جلبک ها بیشتر به معنی CO2 جذب گیاهان می تواند کوچک اما تاثیر نامطلوب بر محلی قدرت بازتاب — چقدر از گرمای خورشید منعکس شده از سطح زمین است.

در حالی که برف سفید نشان دهنده 80 درصد از تابش است که بازدید آن برای برف سبز که رقم نزدیک به 45 درصد است.

این تیم با این حال گفت: کاهش قدرت بازتاب بعید است که به قطب جنوب تاثیر آب و هوا بر روی هر معنی دار در مقیاس.

“وجود خواهد داشت بیشتر کربن قفل شده است تا در آینده فقط به این دلیل شما نیاز به برف در slushier دولت برای جلبک ها به شکوفه گفت:” ایوانز.

“ما انتظار وجود دارد که بیشتر مناسب زیستگاه و به طور کلی بیشتر ترسیب کربن.”


tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>