دنیس ریچاردز: چگونه من توضیح چارلی شین رفتار به دختران ما

دنیس ریچاردز‘ ازدواج به چارلی شین هرگز نتواند به آمده تا زنان خانه دار واقعی از بورلی هیلز.

“من مبارزه با پدر و مادر در حال حاضر با نوجوانان است. سامی من فکر می کنم گاهی اوقات به او می کند همه چیز به امید گرفتن یک واکنش از من. این آسان نیست” 49 ساله بازیگر اعتراف کرد به براوو دوربین بر روی سه شنبه, مارس 20, قسمت. “بسیاری از مردم تصور من بودن وحشی و دیوانه اما چارلی هوشیار بود زمانی که ما ازدواج کردم, بنابراین ما از, عکس زن و شوهر است که مردم ممکن است فرض کنیم. ما نبودند.”

ریچاردز و شین 54 نهایی خود طلاق در سال 2006 پس از چهار سال از ازدواج. آنها به اشتراک گذاشتن دختران سامی 16 و لولا, 14. این چیزهایی که وحشی ستاره نیز به تصویب رسید دختر Eloise, 9 در سال 2011.

Denise Richards How I Explain Charlie Sheen Behavior Our Daughters
چارلی شین و دنیس ریچاردز در فیلم والاتر از “جهش بزرگ” در ژانویه 29, 2004 در لس آنجلس ، الکس برلینر/BEI/شاتر

“زمانی که من باردار شدم با لولا همه چیز شروع به سرعت در حال تغییر” ریچاردز گفت: در یک اعترافی در چهار قسمت. “این بسیار تیره بسیار سمی و من برای ثبت طلاق زمانی که من شش ماه باردار است ، من هر چه من می تواند به پنهان کردن چارلی رفتار است. چگونه می توانم به شما بگویم بچه ها چه چیزی واقعا در رفتن ؟ من می خواهم بگویم, ‘پدر تا به حال برای رفتن به کار می کنند اما او شما را دوست دارد بسیار است. او می خواهد برای شما وجود دارد،”

شین جشن دو سال از هوشیاری در دسامبر 2019 پس از سالها عمومی مبارزه با الکل و سوء مصرف مواد. در حالی که ریچاردز نشان داد در طول RHOBH season 10 premiere سابق که زن و شوهر بودند با این استدلال بیش از حمایت از او گفت: ما هفتگی در اوایل این ماه که آنها در شرایط خوب.

“ارتباط را با او. [شوهرم] هارون [Phypers] و در واقع من او را دیدم روز دیگر,” او گفت: ما در مارس 4 اشاره کرد که بازیگر نمی دیده بان براوو. “من حتی نمی فکر می کنم او می داند که [آنچه را پخش]. … ما سعی کنید به نگه داشتن [نشان می دهد] جدا از همه چیز, اما او حتی گفت: هر چیزی غیر از بسیار مثبت [انتقادات و پیشنهادات]. همه چیز خوب است.”

بر اساس تریلر برای هفته آینده شین خواهد بود یک موضوع گفتگو دوباره در مه 27 قسمت از RHOBH.

“شما بحث در مورد hookers در اطراف بچه های خود را?” Lisa Rinna می پرسد شوکه ریچاردز در تیزر. “در مورد hookers که چارلی به ارمغان می آورد؟”

از زنان خانه دار واقعی بورلی هیلز پخش در Bravo چهارشنبه در 9 p. m. ET.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de