آیا کامرون دیاز طرح را به هر گونه بیشتر است ؟ او می گوید …

انتظار نداریم که برای دیدن کامرون دیاز بر روی صفحه نمایش بزرگ در هر زمان به زودی! این بازیگر سابق رفت و زنده در Instagram در چهار شنبه, مه 20 و سابقه سوال از طرفداران از جمله یکی در مورد اینکه آیا او قصد دارد در با بازی در فیلم بیشتر.

“من قصد ندارم به انجام بیشتر فیلم در حال حاضر” Diaz, 47 پاسخ دادند. “اما من انجام بسیاری از Instagram زندگی چون من فکر می کنم آن را به یک مقدار زیادی از سرگرم کننده برای رسیدن به ارتباط با شما بچه ها و سلام می گویند.”

او ادامه داد: “همه در خارج وجود دارد در قرنطینه در حال حاضر است که واقعا سخت و دلسرد اما به نظر می رسد مانند ما در حال گرفتن نوسان از آن حداقل است.”

Cameron Diaz Reveals Whether She Plans to Make More Movies 2 Years After Announcing Retirement
کامرون دیاز اوان Agostini/تالار گفتگو/AP/شاتر

این فرشتگان چارلی ستاره اعلام بازنشستگی اش در ماه مارس سال 2018 در مصاحبه با سرگرمی هفتگی و شیرین ترین چیزی که costars Christina Applegate and Selma Blair. پس از مرده به من star 48 توصیف خودش را به عنوان “نیمه بازنشسته” دیاز پاسخ داد: “من نیمه بازنشسته بیش از حد, و من در واقع بازنشسته بنابراین من دوست دارم برای دیدن شما خانمها.”

بین سال 1994 و 2014, دیاز ستاره دار در بیش از 40 فیلم از جمله ماسک, there’s Something About Mary, Being John Malkovich, شرک, آسمان وانیلی و معلم بد. او حل و فصل کردن در سال 2015 زمانی که او ازدواج Benji که دیوانهکسی که با او استقبال یک دختر Raddix از طریق رحم جایگزین در دسامبر 2019.

“سال نو مبارک از Maddens!” زن و شوهر نوشت طریق Instagram در ماه ژانویه است. “ما خیلی خوشحال مبارک و ممنون برای شروع این دهه جدید با اعلام خبر تولد دختر ما Raddix دیوانه. او به طور کامل اسیر دل ما و تکمیل خانواده ما. در حالی که ما خوشحال برای به اشتراک گذاشتن این اخبار ما نیز احساس غریزه قوی برای محافظت از یک کمی ما را حفظ حریم خصوصی. بنابراین ما نمی خواهد ارسال عکس و یا به اشتراک گذاری هر گونه اطلاعات بیشتر از این واقعیت است که او واقعا واقعا زیبا!! برخی حتی می گویند راد. از خانواده ما به همه شما ما ارسال ما را دوست دارم و بهترین آرزوها برای شادباش سال نو مبارک و مبارک دهه جدید.”

یک منبع بعد گفت ما هفتگی است که به طور انحصاری دیاز و خوب شارلوت عضو, 41, “بوده است تلاش برای یک نوزاد را برای مدت زمان طولانی” و رو “نا امیدی در طول راه” قبل از Raddix ورود. دوم منبع توضیح داد که این نوزاد دختر “دمدمی و در عین حال معنی دار نام” ترکیبی است از یکی از جفت های مورد علاقه کلمات راد و یک ترجمه از “آغاز جدید است.”

مادر جدید اشاره نمی کند دختر او در طول چهار Instagram Live (به عنوان او در جلسات قبلی) اما او بگویید بینندگان که او تا به حال به ثبت نام کردن برای آماده شدن برای “حمام.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de