ادوارد اسنودن نخواهد بود عفو در طول عمر خود می گوید: نویسنده کتاب جدید در NSA whistleblower

ادوارد اسنودن. (تصویر عکس: اخبار یاهو; عکس: چارلز Platiau/رویترز و گتی ایماژ)

برنده جایزه پولیتزر خبرنگار که مستند حوزه دولت ایالات متحده نظارت بر شهروندان خود را پس از دریافت به بیرون درز آژانس امنیت ملی از اسناد ادوارد اسنودن گفت: اخبار یاهو که او معتقد است که پیمانکار سابق NSA نخواهد بود عفو در طول عمر خود.

بارتون Gellman در حال حاضر یک نویسنده کارکنان در اقیانوس اطلس یکی از سه خبرنگاران اسنودن برای اولین بار در سال 2013 با نزدیک شدن با بایگانی اسناد نشان انبوه نظارت از شهروندان آمریکایی توسط دولت خود را. Gellman کتاب در مورد اسنودن “Dark Mirror: ادوارد اسنودن و آمریکا نظارت دولت” منتشر شد شنبه. Gellman که دلسوز به اسنودن اما پرسش در مورد برخی از اقدامات خود گفت: اسنودن را نمی خواهد بود قادر به بازگشت به آمریکا در طول عمر خود — مگر اینکه او می آید در دستبند.

“گرفتن عفو در حال رفتن به بسیار بزرگ آسانسور برای هر رئیس جمهور” Gellman گفت: اخبار یاهو’ “Skullduggery” پادکست. “جامعه اطلاعاتی امنیت ملی جامعه بیزار اسنودن و خاطرات طولانی برای این نوع از چیزی و من فکر نمی کنم او می تواند عفو در طول عمر خود.”

Gellman صرف زمان قابل توجهی با اسنودن پس از اولین ملاقات با او در سال 2013 و گفت: کتاب به عنوان منعکس کننده نظر خود را از دولت ایالات متحده نظارت قابلیت و تلاش.

“ما شفاف به دولت ما دولت ما مات است به ما که باعث ایجاد تحریف در توازن قدرت” او گفت:.

هنوز Gellman روشن است که کتاب خود را به معنای کامل بویژه دفاع از اسنودن که باقی مانده است در روسیه که در آن او شده است پس از مدت کوتاهی پس از Gellman و دیگر واشنگتن پست خبرنگاران برای اولین بار نشان داد که NSA را غیر قانونی اطلاعات را به جرم تلاش مجموعه با تشکر از اسنودن افشا.

اسنودن بوده است هاوایی-بر اساس NSA پیمانکار قبل از او تصمیم به Gellman به گنجینه ای از اسناد و مدارک. اسنودن پس از آن سفر به هنگ کنگ قبل از ادامه به مسکو در آنچه او گفته بود تلاش برای ایجاد راه خود را به اکوادور است که در طول تاریخ حاضر به استرداد مظنون جنایی به آمریکا پس از نگهبان و Gellman در واشنگتن پست منتشر شده خود داستان اسنودن پس از آن مشترک به شدت طبقه بندی شده با مواد هنگ کنگ مستقر در جنوب چین صبح پست آشکار NSA اهداف در داخل چین وحی است که به نظر می رسید نامربوط به خود استادانی نگرانی در مورد که مایل به محافظت از حریم خصوصی شهروندان آمریکایی است. وقتی پرسیده شد که به توضیح دهد که چرا اسنودن تصمیم به نشت اطلاعات در مورد ایالات متحده آمریکا جمع آوری اطلاعات تلاش در چین به جنوب چین صبح پست Gellman گفت که او نمی خواهد در دفاع از آنچه اسنودن انجام داد.

“من هیچ دفاعی از جنوب چین صبح پست داستان; اسنودن مشاهده شد که او نشان می دهد که حتی در دانشگاه ها و بیمارستان ها — که نه دفاع از امکانات و یا وزرای خارجه — بودند یک هدف” Gellman گفت: از آشکار به یک دشمن خارجی دولت است. “من نمی خواهد که منتشر شده که داستان چون نمی نشر داستان که هشدار خاص خارجی اهداف مشروع خارجی دشمنان است که آنها در حال جاسوسی.”

پس از یک جایزه پولیتزر شد واشنگتن پست در سال 2014 کارکنان جمع آوری در اتاق خبر به عنوان کمک نویسنده بارتون Gellman توصیف تلاش است که رفت و به داستان بر دولت نظارت برنامه بر اساس اطلاعات به بیرون درز کرده توسط ادوارد اسنودن. (J. Scott Applewhite/AP)

دانلود یا اشتراک در iTunes: “Skullduggery” از اخبار یاهو

در طول سال Gellman و اسنودن را مورد بحث نظارت دولت و اهمیت آن گاهی تا پایان در طرف مقابل از بحث است. Gellman گفت: اسنودن توطئه او را در بخشی به دلیل تا چه حد او مایل به رفتن به نشان حساس و ناشناخته NSA شیوه های غیر قانونی فله مجموعه ای از سوابق تلفن. کنگره قانونى عمل در سال 2015 یک مرحله که تقریبا قطعا اتفاق نمی افتاد بدون اسنودن افشاگری.

“چرا افرادی مانند اسنودن انجام آنچه آنها انجام دهید؟” Gellman پرسید. “اکثر مردم در حال رفتن به همراه و همراه. … آن نیاز به یک اعتماد به نفس عالی در حس خود را از درست و غلط که اسنودن ندارد. و آن نیاز به یک حساسیت است که نمی تواند تحمل کند و انفعال.”

Gellman گفت که با وجود حدس و گمان دیگران که اسنودن یک پسر او را باور نمی کند آن را بر اساس تجارب خود را با خلاف کاران. ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه گفته است اسنودن به روسیه دیپلمات های مستقر در هنگ کنگ در طول دو هفته را صرف او وجود دارد قبل از داستان را شکست اما Gellman گفت: او صرف زمان قابل توجهی را بررسی اسنودن رابطه با روسیه منعقد کرده است که اسنودن است نه یک دارایی.

Gellman با اشاره به این واقعیت است که اسنودن به پایان رسید تا در مسکو هنگامی که گذرنامه خود را لغو شد در مسیر به کوبا و سپس اکوادور — Gellman گفت که او دیده است اسنودن بلیط هواپیما نشان داد که مقصد نهایی در اکوادور. و اسنودن خواست او را به آوردن هر گونه اسناد و مدارک او را با او در سفر به روسیه به سختی یک هشدار است که انتظار می رود از هوش عمل امید به دسترسی به مواد زیادی که ممکن است. همانطور که برای چه پوتین گفت: Gellman نتیجه رئیس جمهور روسیه ممکن است می خواستم به “ترک یک دنباله نادرست و یا فشار با نوک انگشت به آمریکایی ها.”

هر اسنودن تاریخی در ارتباط با دولت روسیه در آن مشهود است که پوتین می بیند ارزش فوق العاده ای در داشتن اسنودن همچنان در روسیه که در آن مقامات ایالات متحده نمی تواند او را لمس کرد. Gellman گفت که او معتقد است پوتین برخوردار است نقش خود را به عنوان بین المللی مدافع حقوق بشر و حفاظت از خلاف کاران مانند اسنودن. حتی اسنودن متوجه می شود او یک جایزه برای پوتین است و باز در مورد آن Gellman گفت.

“اسنودن نیز اذعان کرد به من و من فکر کردم آن را بسیار جالب بود که پوتین دلیلی برای محافظت از او را چرا که اگر چه او در واقع یک عامل او نگاه ممکن است که راه را برای دیگر افراد و پوتین نمی خواهید برای تضعیف قابل فهم توسط افسران اطلاعاتی خارجی از کشورهای دیگر” Gellman گفت. “اگر او (اسنودن را به عقب خواهد مردم را با احتیاط … پس از اسنودن می گوید:” حتی اگر من یک جاسوسی او درمان من به عنوان اگر من بودند به طوری که او نمی ضربه شانس با کسی دیگری.'”

_____

اینجا را کلیک کنید برای آخرین coronavirus اخبار و به روز رسانی. به گفته کارشناسان افراد بالای 60 و کسانی که ضعف سيستم ايمنی همچنان در خطر است. اگر سوالی دارید لطفا به CDC و WHO را منابع ،

ادامه مطلب:

  • COVID-19 و امنیت غذایی: اخبار یاهو میزبان مجازی سالن شهر با جو بایدن و آشپز خوزه آندرس

  • مغلوب ساختن پیشی جستن هل ‘پیچ و تاب سرعت’ تلاش coronavirus واکسن نادیده گرفتن درس از یک پیش دارو فاجعه

  • Coronavirus قرار می دهد آینده از کالج ها و دانشکده ها — در برزخ

  • خدمه پرواز دیدن یک آینده ای متفاوت برای سفر هواپیما در سن coronavirus

  • می های اجتماعی به حباب’ ارائه رهایی از مستند تنهایی?

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de