فلین وکلا درخواست تجدید نظر دادگاه به زور اخراج مورد

فایل – در این Feb. 1, 2017 فایل عکس و سپس مشاور امنیت ملی, مایکل فلین در حال سخنرانی در اخبار روزانه مطبوعاتی در کاخ سفید در واشنگتن است. (AP Photo/کارولین Kaster)

واشنگتن (AP) — وکلای مایکل فلین درخواست یک دادگاه تجدید نظر فدرال به منظور اخراج از پرونده جنایی علیه رئیس سابق مغلوب ساختن پیشی جستن دولت مشاور امنیت ملی.

آنها همچنین می خواهند مورد reassigned به قاضی گفت: در حال حاضر دست زدن به آن تجاوز اقتدار خود را زمانی که او را بلافاصله اعطای وزارت دادگستری درخواست برای رد این مورد. در عوض ایالات متحده در منطقه قاضی مورچه سالیوان منصوب قاضی بازنشسته به استدلال می کنند در برابر وزارت موقعیت و در نظر گرفتن اینکه آیا فلین که قبلا پذیرفته دروغ گفتن به ماموران فدرال اما در حال حاضر ادعا میکند بی گناهی خود باید برگزار جنایی تحقیر برای دروغ.

سالیوان برنامه ریزی شده استدلال در اخراج حرکت برای جولای 16.

تشکیل پرونده پنج شنبه با واشنگتن بر اساس دادگاه تجدید نظر گسترده ترین پاسخ فلین وکلا به وزارت دادگستری این حرکت در اوایل این ماه به پرتاب کردن در این مورد. آن را به دنبال دور زدن قاضی رسیدگی به این پرونده قبل از او حتی تا به حال یک فرصت برای حکومت در اخراج, درخواست, پیش بینی است که این حرکت ممکن است به عنوان باز-و-بسته از یک ماده به عنوان گروه و دفاع تیم ممکن است باید امیدوار بود.

فلین گناه التماس کرد به عنوان بخشی از ویژه مشاور رابرت مولر را در روسیه بررسی به دروغ به اف بی آی در مورد گفتگو با سفیر روسیه در طول ریاست جمهوری دوره گذار است.

اما وزارت دادگستری می گوید: در حال حاضر اف بی آی بود و اساس کافی برای مصاحبه با او را در وهله اول و که اظهارات او در بازجویی شد و نه ماده به زمینه تحقیقات مربوط به روابط بین روسیه و 2016 مغلوب ساختن پیشی جستن و مبارزه است.

این گروه دو هفته پیش خواسته سالیوان به اخراج این مورد اما قاضی روز بعد نشان داد که او تمایل به گرفتن وقت خود را با درخواست. او اعلام کرد که او اجازه خارج احزاب به وزن با ديدگاه ها و منصوب بازنشسته قاضی فدرال در نیویورک جان Gleeson به استدلال می کنند در برابر این گروه ،

در مواقع اضطراری درخواست سه شنبه فلین وکلای گفت سالیوان بود “فجیع” تجاوز اقتدار خود را. آنها استدلال می کنند که قاضی “هیچ قدرت اتخاذ نقش دادستان و یا تغییر این مسائل در این مورد است.”

“این است که داوری که تصمیم به سرقت توجه عمومی را از بازیکنان و تمرکز آن را بر خود” وکلای نوشت. “او می خواهد به زمین bat اجرا بازها و بازی shortstop. در حقیقت او است و راه در سمت چپ میدان.”

آنها خواسته دادگاه تجدید نظر به منظور سالیوان به اخراج این مورد نیز برای جابهجا کردن هر آنچه که باقی مانده دادگاه باید جای خود را به دیگری قضاوت کند.

“منطقه قاضی دستور فاش کردن طرح خود را به ادامه در این مورد به طور نامحدود مالش نمک در ژنرال فلین زخم باز از دولت سوء رفتار و تهدید او با جنایی تحقیر” تشکیل پرونده متحده است.

_____

دنبال اریک تاکر در توییتر در http://www.twitter.com/etuckerAP

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de