چگونه درو بریمور جشن ملی عشق یک درخت روز


How Drew Barrymore Celebrated National Love a Tree Day 
جنگل سیاه

درو بریمور جشن ملی عشق یک درخت روز با بهره گیری از برخی از هوای تازه و حمایت از جنگل سیاه gummy bears’ جدید خرس قلبی-درخت کمپین در نیویورک است.

— لوی جشن 501 روز تولد جین آبی با یک صف از اجرای برنامه زنده و گفتگو و تبادل نظر در جلسات شامل HAIM, Chris, Swae لی, باب ویر, Lily Aldridge , و بیشتر. این برند نیز منتشر شده همکاری با گلف وانگ و یک نسخه محدود انتشار لوی, قدیمی, لباس 1971 “بلیط طلایی” 501 شلوار جین.

آن هاتاوی, Jamie Foxx و رابرت دنیرو در شرکت جوانه شب در رویداد که مطرح نزدیک به 400.000 دلار برای حمایت از غیر انتفاعی اختصاص داده شده به کمک به بی خانمان ها و افراد کم درآمد شغل.

— سلامتی با نام تجاری مایع I. V. راه اندازی خود را هیدراتاسیون چند برابر بتها ترش عطر و طعم با الهام از جاستین بیبر آهنگ “جالب توجه است.” مایع I. V. شناخته شده است پیشگامانه خود را پاک عنصر, non-GMO الکترولیت مخلوط نوشیدنی که موجب افزایش جذب سریع آب و کاربردی مواد به جریان خون با استفاده از علم حمل و نقل همراه تکنولوژی®.

Liquid I.V. Hydration Multiplier Guava Hibiscus Flavor How Drew Barrymore Celebrated National Love a Tree Day 
حسن نیت ارائه میدهد از مایع I. V.

دکتر باربارا مضراب زدن و سرعت سیاه, میزبانی, مجازی, محصولات مراقبت از پوست masterclass در زوم.

سرخوشی هنرمند آرایش کیرستن کلمن و درخشان تونیک گیاهی با نام تجاری Sunwink میزبانی مجازی آموزش آرایش چشم در زوم با استفاده از Kosas محصولات زیبایی.

DJ بانوی Blaga برگزار می خورد و ضربان دیجیتال رویداد با ماموریت متحد و حمایت از کارگران خط مقدم در بیمارستان در سراسر کشور است. این رویداد برجسته catered ناهار مجازی, رقص, پارتی, ماسک های اهدا شده از Swag.com خاص و فریاد استراحتی از مشاهیر برای بیمارستان تیم است.

DJ Lady Blaga How Drew Barrymore Celebrated National Love a Tree Day 
حسن نیت ارائه میدهد از Blaga

— ردبول میزبانی مجازی اجتماعی رویداد ساعت در زوم خود را جشن می گیرند جدید نسخه تابستان هندوانه عطر و طعم. این رویداد برجسته beats by DJ J Espinosa, mocktail دستور از خیمه Mixologist لیلی سانتیاگو و cameos توسط مهمانان ویژه مانند بلیک گریفین.

— ایسلندی مقررات توسط سارا جسیکا پارکر و جسیکا آلباهمکاری با مقدم مواد غذایی. این سازمان مردمی با پشتیبانی از رستوران ها و کار با آنها برای تغذیه کارگران خط مقدم مبارزه با COVID-19 بیماری همه گیر. ایسلندی مقررات مطابقت خواهد کرد کمک های ساخته شده توسط خود جامعه تا $10,000 100 درصد از کمک های مالی به طور مستقیم به رستوران های محلی.

— لیسانس آلوم Alayah Benavidez را سه زنبورها بوتیک اهدای 10 درصد از سود خود را به سواد آموزی طرح در سراسر کشور است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de