“این بیمار’: بایدن انفجار تهمت جونیور آزار جنسی کودکان ‘شوخی’

جو بایدن روز سه شنبه برای اولین بار خطاب به یک اشاره توسط Donald Trump Jr., در پوشش یک شوخی که از افراد سو استفاده کننده از کودکان است.

“این بیمار” بایدن گفت: در اخبار یاهو مجازی سالن شهر. “این بیمار است. اما او خود را پدر و مادر.”

بیش از آخر هفته, Donald Trump Jr. ارسال شده و اعلان مجدد الگوهای رفتاری خود را در کانال های رسانه های اجتماعی به تصویر کشیدن presumptive دموکراتیک رئیس جمهور نامزد به عنوان یک پدوفیلیا.

این “وحشت زده جو” مم شده بود گردش در جناح راست مرجع تخصصی و آنلاین میان رئیس جمهور تهمت حامیان. اتهامات که برجسته دموکرات از جمله هیلاری کلینتون بودند بین المللی کودک-قاچاق و آزار جنسی کودکان حلقه تاریخ به انتخابات ریاست جمهوری 2016 و الهام گرفته از بدنام حمله در واشنگتن پیتزا فروشی که در آن ساختگی حلقه شد و دفتر مرکزی.

مغلوب ساختن پیشی جستن جونیور اصرار او به شوخی در این پست که شامل بخشی از یک تمساح گفت: به بایدن “در حالی که پدوفیلیا.”

“آنچه که او در تلاش برای انجام دهید این است که چیزی را بر روی اینترنت. فقط سعی کنید به آن را دریافت خواهید می شود.” “آن را می گویند به اندازه کافی مانند پدر خود می گوید. اگر شما آن را می گویند مردم به اندازه کافی به آن اعتقاد دارند.”

پرسید که چگونه مبارزات انتخاباتی خود را مبارزه با چنین تاکتیک در انتخابات آینده به معاون سابق رئیس جمهور گفت که او تا به حال هیچ برنامه ای برای انجام این کار است.

“من نمی خواهید برای دریافت کردن در گل و لای با این بچه ها می شود.” “منظورم این است که نگاه مردم می دانند که من هستم. خبر خوب این است که اخبار بد ، آنها از من می دانید. آنها می دانند که من گسل استعدادها. آنها از من می دانید. بنابراین آن را سخت به وضع من برخی از چیزهایی که فقط در خارج از سنکرون با هر چیزی در تمام زندگی من است که هر کسی تا به حال گفت: در زندگی خود را. اما این عجیب و غریب است.”

بایدن نیز خواسته شد در مورد رئیس جمهور تهمت تلاش برای فشار به اصطلاح Obamagate توطئه که حول محور مبهم اتهام که رئیس جمهور سابق به طور غیر قانونی سعی در خرابکاری در مغلوب ساختن پیشی جستن در مبارزات انتخاباتی و یا درگیر شد و در تلاش برای به دام انداختن مغلوب ساختن پیشی جستن مشاور مایکل فلین به دروغ گفتن به اف بی آی است. مغلوب ساختن پیشی جستن است با اشاره به اختراع رسوایی چندین بار در هفته های اخیر اگر چه زمانی که یک خبرنگار از او پرسید برای مشخص کردن آنچه در آن بود در مورد او کاهش یافته است.

“این است که الگوی خود را. انحراف, انحراف, انحراف می شود.” “صحبت نمی کنم به هر آنچه در مسائل قبل از ما هستند. من خدا Obamagate!”

در توییتر بعد از سه شنبه شب Trump Jr. اصرار او هرگز متهم بایدن از آزار جنسی کودکان.

“من در واقع شما را متهم که” Trump Jr. توییتی. “من به سادگی ارسال یک شوخی meme اما بر اساس همه دست زدن و مو خرناس در زیر تصویری من 100% متهم شما بودن وحشت زده به عنوان جهنم است.”

چند زنان گفت: بایدن همه چیز در موقعیت های اجتماعی ساخته شده است که آنها را ناراحت کننده که برای او عذرخواهی کرد اما او هرگز متهم به رفتار نامناسب در اطراف کودکان است. یکی سابق سنا کارمند تارا Reade کرده و او را متهم کرد از اتوبوس او نزدیک به 30 سال پیش است. بایدن به یقین رد اتهامات عنوان شده علیه.

_____

اینجا را کلیک کنید برای آخرین coronavirus اخبار و به روز رسانی. به گفته کارشناسان افراد بالای 60 و کسانی که ضعف سيستم ايمنی همچنان در خطر است. اگر سوالی دارید لطفا به CDC و WHO را منابع ،

ادامه مطلب:

  • اوباما می گوید در تماس خصوصی که “حکومت قانون در معرض خطر است’ مایکل فلین مورد

  • اخبار یاهو/YouGov coronavirus نظرسنجی: تقریبا 1 به 5 می گویند آنها نمی واکسینه کنید

  • ارتش دانشمندان در حال کار بر روی واکسن طولانی بود می ترسید ظهور coronaviruses جدید

  • خدمه پرواز دیدن یک آینده ای متفاوت برای سفر هواپیما در سن coronavirus

  • در حال ماسک بعدی مقابل در coronavirus فرهنگ جنگ ؟

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>