Kourtney Kardashian است ‘افتخار’ از بدن او را پس از انکار بارداری شایعات

او بدن خود را انتخاب کنید. Kourtney Kardashian باز کرد تا مورد عشق او رقم پس از او تعطیل حدس و گمان که او باردار بود با او چهارمین فرزند.

“نظر من برگشت و گفت:” این شکل از بدن من. من به دست آورد چند پوند بیش از این قرنطینه و من عشق من بدن و من افتخار من شکل و من بدیهی است که ارسال آن به این شکل است, بدن من.’ من فکر نمی کنم من نگاه باردار در همه” واقعیت ستاره, 41 توضیح داد: در یک جمعه, مارس 20 ویدیو یوتیوب. “ما همه به شکل متفاوت و بدن من و من افتخار است که چگونه می توانم پاسخ به نظرات منفی. آن را همیشه آسان نیست.”

کارداشیان در ادامه به نشان می دهد که چگونه او می پردازد متنفر در رسانه های اجتماعی. “گاهی اوقات من می تواند بیشتر طعنه آمیز, اما من فکر می کنم “کشتن آنها را با مهربانی’ شعار من است و سعی کنید اجازه دهید کسانی که نظرات شما تاثیر می گذارد و اگر آنها را و شما می دانید که پس از آن نگاه نکنید نظرات” او اشاره کرد. “من می دانم که آن را آسان تر از انجام گفت, اما واقعا سعی کنید به نگه داشتن مثبت برای سلامت روان خود را.”

Kourtney Kardashian Says She Is 'Proud' of Her Body After Shutting Down Pregnancy Rumors
Kourtney Kardashian در مراسم amfAR Gala در نیویورک در فوریه 6, 2019. Kristina Bumphrey/Starpix/شاتر

او افزود: “وجود دارد بسیار مثبت و همچنین, و من فکر می کنم ما تمایل به تمرکز بر روی منفی و من متوجه شدم برای خودم که منفی سوالات ایستادگی کردن به من که در آن من فقط می خواهم برای پاسخ به کسانی که مردم گاهی اوقات حتی بیشتر از آنهایی که مثبت که نیست همیشه عادلانه است.”

در اوایل این ماه کارداشیان در واکنش به بارداری شایعات پس از او نوشته شده چند لباس شنای زنانه دوتکه عکس ها در Instagram. “این است که من وقتی که من چند پوند اضافی, و من در واقع آن را دوست دارم” او پاسخ داد. “من با توجه به تولد سه بار و این شکل است, بدن من.”

این شده بنیانگذار سهام, پسر, ماسون, 10, دختر, پنه لوپه, 7, و, پسر, سلطنت, 5, با دوست پسر سابق Scott Disick.

کارداشیان که قبلا در پاسخ به پیروان که پیشنهاد او باردار بود در ماه آوریل است. پس از او یک شات از او در معرض midriff او گفت: طرفداران به “برکت در خارج وجود دارد” برای کودک شماره 4.

این Keeping Up With the Kardashians ستاره احتمالا اشاره به مبارزات او با ثابت گمانه زنی های اطراف زندگی او در مارس 9, هنگامی که او نوشته مرموز نقل قول از طریق او Instagram داستان: “سلام خسته بودن خوب با چیزهایی که من نیستم با OK.”

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de