کریستن بل می گوید دختر دلتا 5 است ‘هنوز هم در پوشک’

آموزش مشکلات! کریستن بل و Dax Shepard‘s جوانترین دختر است “هنوز هم در پوشک.”

“قدیمی ترین دختر من در 21 ماه ما صرفا پیشنهاد کرد که او ما توالت در اتاق دیگر و [او] هرگز تن دیگر پوشک فراتر از آن” بازیگر 39, گفت, Maya Rudolph and Casey Wilson, لینکلن, 7 در یک جمعه, مارس 20 Momsplaining با کریستن بل قسمت. “ما دروغ گفتن در تخت giggling در مورد این, من و همسرم, مانند, ‘چرا همه را به یک معامله بزرگ از این آموزش? آن را بسیار آسان است. فقط بگو بچه به استفاده از توالت.'”

این جای خوب آلوم در ادامه گفت دلتا, 5: “در حال حاضر جوانترین من 5 و نیم هنوز در پوشک.”

Kristen Bell Says 5-Year-Old Daughter, Delta, Is ‘Still in Diapers’: ‘Every Kid Is So Different’
کریستن بل در مراسم TCA تابستان تور مطبوعاتی در بورلی هیلز در آگوست 8, 2019. تاد ویلیامسون/NBCUniversal

رودلف, 47, پاسخ داد: “این واقعی نسبی نیست؟”

بل موافقت کرد و گفت: “بله چون هر بچه است خیلی متفاوت است.”

The Frozen star استقبال لینکلن و دلتا در سال های 2013 و 2014 به ترتیب و قبلا به اشتراک گذاشته شده “بحث برانگیز” راه او می شود او جوانترین به خواب رفتن.

“من 3 سال تصمیم گرفت برای جلوگیری از خواب حدود نه ماه پیش” او گفت: پدر و مادر در ماه مارس سال 2018 است. “و هر شب هنگامی که ما او را به رختخواب او تبدیل به چراغ که annoys 4 ساله و او را به حرکت مبلمان و درب درب های مختلف و سخت ، ما تغییر دستگیره. ما تبدیل به قفل در خارج است.”

بل توضیح داد: در آن زمان: “ما قفل آن زمانی که او می شود در آن وجود دارد و ما ایستاده و می گویند:” ما به عشق شما صحبت خواهیم به شما در صبح اما در حال حاضر از آن زمان برای خواب. و پس از حدود 10 دقیقه او را باد خودش را به پایین. و سپس قبل از رفتن به رختخواب بدیهی است که ما آن را باز کند.”

امی نامزد و “صندلی متخصص” پادکست میزبان شده اند مستند خود را قرنطینه با بچه های خود را در میان coronavirus بیماری همه گیر.

در ماه مارس میشیگان بومی شوخی که دلتا حال ایجاد یک واکسن برای ویروس نوشتن از طریق Instagram: “خوب مردمی او آن را انجام داده. من را دریافت نمی اشتباه او بیشتر آزمایشات انجام دهید برای اطمینان از اثر بخشی آن — اما من 5 ساله فقط آمد به اتاق من با یک ویال پر از رنگ آب و به من گفت: “من فقط واکسن برای coronavirus!'”

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net