نه یک فن ؟ Lana Del Rey به نام تعدادی از ستاره های موسیقی پاپ در حالی که درخواست “یک سوال برای فرهنگ” به 16.3 میلیون Instagram followers.

“در حال حاضر که دوجا گربه, Ariana [گراند], Camila [Cabello], Cardi, B, Kehlani و Nicki Minaj و بیانسه تا به حال تعداد آنهایی که با آهنگ های مورد حال سکسی, پوشیدن, بدون, لباس, f–پادشاه خیانت و غیره – می تواند به من لطفا بازگشت به آواز خواندن در مورد تجسم احساس زیبا بودن را دوست دارم حتی اگر رابطه کامل نیست یا برای پول یا هر آنچه که می خواهید – بدون مصلوب شدن و یا گفتن این که من glamorizing سوء استفاده??????” این “Summertime Sadness” خواننده 34 نوشت: در ساعات اولیه روز شنبه, مارس 21.

Del Rey توضیح داد که او “تغذیه با زن نویسندگان و alt خوانندگان” که مورد سوال تم ها از آهنگ های او در طول سال ها “که در واقع من فقط یک پر زرق و برق شخص آواز در مورد واقعیت آنچه همه ما در حال حاضر شاهد هستند بسیار شایع عاطفی روابط سوء استفاده در سراسر جهان است.” او سپس در منتقدان که او را متهم تنظیم “زنان به صدها سال” نوشتن “من فکر می کنم این احساساتی که من جزئی تغزلی اکتشاف جزئیات من گاهی اوقات تسلیم یا منفعل نقش در روابط اغلب مردم می گویند [این].”

گرمی نامزد طعنه که او است “جزئیات برخی از احساسات من در دو کتاب شعر” به تازگی پس از امضای قرارداد با Simon & Schuster. علاوه بر این او اعلام کرد که او یک آلبوم جدید در راه است که تنظیم می شود منتشر شده در تاریخ 5 سپتامبر.

در حالی که بسیاری از Del Rey را Instagram followers تحسین او انتظاری برخی از کاربران رسانه های اجتماعی کشیده برای پاره کردن زنان دیگر — به طور خاص زنان از رنگ به جای بلند کردن آنها را.

“لانا….ما همه ریشه برای شما. چرا شما باید به نام رها کردن آنها را ؟ فقط می گویند آنچه که شما تا به حال به می گویند و به پایان آلبوم کامل” یک کاربر توییتر نوشت. یکی دیگر از توییتی “لانا نیاز به namedrop دریک پست مالون جاستین بیبر و 6ixnine. و هر کس می تواند در کنار او. به جای او این کار.”

یک سوم کاربر توییتر, در ضمن, اشاره, “بیانسه تهدید شد برای دریافت بدهی چرا که او جرأت به آواز خواندن در مورد خشونت پلیس, Ariana رو تهدید به مرگ مرگ از او پسر [Mac Miller] که او تا به حال هیچ کنترل بیش از است. Kehlani کردم مرگ + تجاوز جنسی تهدید برای فروپاشی آهنگ. همه زنان لانا ذکر شده اند را از طریق جهنم است.”

Del Rey عمومی خطاب میکند.

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de