مارک زوکربرگ گفت که او “نگران” در مورد چین تنظیم دستور کار برای تکنولوژی مقررات

Facebook, مدیر عامل شرکت مارک زوکربرگ.

درو Angerer/گتی ایماژ

  • مارک زوکربرگ گفت که او نگران است که چین رویکرد به اینترنت قوانین و مقررات می تواند گرفتن در سراسر جهان در طول یک جریان تصویری مکالمه در روز دوشنبه.
  • زوکربرگ گفت: دو مدل بسیار متفاوت در حال ظهور برای اینترنت تنظیم در چین و کشورهای غربی است.
  • او گفت: بهترین راه برای جلوگیری از چین تنظیم دستور کار جهانی برای دموکراسی های غربی به راه اندازی خود را قوی میباشد.
  • بازدید از کسب و کار خودی صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

مارک زوکربرگ گفت: در جریان گفتگو با کمیسر اتحادیه اروپا برای بازار داخلی تیری برتون که او ترس چین می تواند در نهایت تعیین دستور کار جهانی در دولت چگونه تنظیم اینترنت سیستم عامل است.

زوکربرگ گفت: او فکر می کند وجود دارد دو مدل در حال ظهور برای نحوه تنظیم اینترنت.

“من فکر نمی کنم که وجود دارد یک سوال وجود دارد که برای رفتن به قوانین و مقررات, من فکر می کنم سوال این است که چارچوب در حال رفتن به برنده شدن در سراسر جهان است. آنچه که من نگران است راست, در حال حاضر من فکر می کنم وجود دارد در حال ظهور دو بسیار متفاوت چارچوب است که بیمه بسیار متفاوت مجموعه ای از ارزش های,” او گفت:.

“فقط به توان بی پرده در مورد آن فکر می کنم وجود دارد یک مدل بیرون آمدن از کشورهایی مانند چین که تمایل به بسیار مقادیر مختلف از کشورهای غربی که بیشتر دموکراتیک است. و من فکر می کنم در حال حاضر بسیاری از کشورهای دیگر به دنبال در چین و اقتصاد خود و کشورهایی که در حال بیرون آمدن از آنجا و گفت: “هی که مدل به نظر می رسد شاید این کار ممکن است,'” اضافه شده زوکربرگ.

او گفت: یک مدل مانند چین خواهد ساییده شدن حقوق بشر است. “من فقط فکر می کنم که این واقعا خطرناک است و من نگران این نوع از مدل گسترش به کشورهای دیگر است.”

زوکربرگ گفت: بهترین راه برای جلوگیری از چین گرفتن جای پا برای دموکراسی های غربی برای ساخت خود را تنظیم ،

“من فکر می کنم بهترین پادزهر برای که است که با داشتن یک چارچوب قانونی روشن که می آید از کشورهای دموکراتیک غربی و است که می تواند تبدیل به یک استاندارد در سراسر جهان است که ما می توانیم نشان می دهد به خوبی کار می کند و می شود که جذاب تر به کشورهایی که نوع تفکر بیشتر بر روی لبه درباره آن جهت که آنها می خواهند برای رفتن.

از Facebook مدیر عامل ستایش اروپا حفظ حریم خصوصی قوانین و مقررات GDPR (به طور کلی حفاظت از داده ها و مقررات) به عنوان یک مثال و گفت که او فکر دموکراسی های غربی را “بعد از پنج یا ده سال” به نکته تعادل است.

این اولین بار نیست زوکربرگ زنگ خطر به صدا در برابر چین رویکرد به اینترنت قوانین و مقررات. در یک سخنرانی در دانشگاه جورج تاون در سال گذشته زوکربرگ حمله چینی سانسور دولتی در Infinite — یک شرکت چینی و یک رقیب جدید برای Facebook. در Facebook نیز گفت: در گذشته او را خوش آمدید مقررات حتی اگر این به ضرر Facebook هسته کسب و کار.

شما می توانید به تماشای زوکربرگ صحبت کردن در مورد چین و اینترنت مقررات در اینجا:

 

خواندن مقاله اصلی در کسب و کار خودی

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>