میشیگان اعلام اورژانس پس از 2 سد سقوط تهدید یک شهر با 9 پا از جاری شدن سیل

نمای هوایی از یک شکسته Edenville سد دیده سیل در این منطقه آن را به عنوان جریان نسبت به ویموکس دریاچه, میشیگان, ایالات متحده هنوز هم در این قاب به دست آمده از رسانه های اجتماعی تصویری به تاریخ مارس 19 سال 2020

ایسنا

  • بارش باران های سنگین باعث شکست دو سد در میشیگان باعث Gov. گرچن Whitmer به یک وضعیت اضطراری اعلام کرد.
  • “لطفا در جایی امن و در حال حاضر” Whitmer گفت: در یک شنبه شب آدرس. “این جدی است و وقت آن است که برای مردم به عمل آورند.”
  • “جامعه ما با آن مواجه است تقریبا در برخی از ویرانی توسط صبح” اظهار داشت: حساب رسمی توییتر برای شهرستان Midland.
  • بازدید از کسب و کار خودی صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

قطعات میشیگان می تواند تحت نه پا از آب های صبح روز چهارشنبه پس از دو سد شکست خورده در پی بارش باران های سنگین با توجه به دولت و مقامات محلی است.

“لطفا در جایی امن و در حال حاضر” رژیم صهیونیستی. گرچن Whitmer گفت: در یک شنبه شب به آدرس اعلام وضعیت اضطراری و فراخوانی گارد ملی. “این جدی است و وقت آن است که برای مردم به عمل آورند.”

“این است که بر خلاف هر چیزی که ما قبل از دیده می شود,” او اضافه شده گفت: مرکز شهر, Midland, Michigan که قرار است حدود یک ساعت و نیم در شمال Lansing می تواند تحت نه پا از آب های صبح.

این Edenville سد در ویموکس دریاچه شکست خورده بعد از ظهر سه شنبه پس از نقض پایین دست سانفورد سد. تصویری دستگیر شد از Edenville سد در حال نقض:

 

“بیش از گذشته چند روز قطعات میشیگان را تجربه کرده اند سنگین, بارش” Whitmer اضطراری اعلام یادداشت ها. “به عنوان یک نتیجه Edenville و سانفورد سد سازه در امتداد Tittabawassee رودخانه در شهرستان میدلند شکست خورده اند.”

در این بیانیه همچنین به طور موقت تعلیق COVID-19 اضطراری جهت شهر و شهرستان Midland.

هزاران نفر از ساکنان در حال حاضر شده است تخلیه Whitmer گفت: با مقامات محلی پیش بینی می کند که بدترین هنوز به آمده است.

“جامعه ما با آن مواجه است تقریبا در برخی از ویرانی توسط صبح” اظهار داشت: حساب رسمی توییتر برای شهرستان Midland.

خدمات ملی آب و هوا هشدار به ساکنان محلی با توجه به اخبار محلی گزارش.

“تهدید کننده زندگی flash جاری شدن سیل در مناطق پایین دست از Edenville سد در امتداد Tittabawassee رودخانه” هشدار اعلام کرد.

یک خبر نوک ؟ ایمیل این خبرنگار: [email protected]

خواندن مقاله اصلی در خودی

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>