میلیون ها نفر به پناهگاه به عنوان طوفان خرس را در هند و بنگلادش

دهلی نو — قوی طوفان وزید باران های سنگین و بادهای قوی به ساحلی هند و بنگلادش روز چهارشنبه پس از بیش از 2.6 میلیون نفر منتقل شدند به پناهگاه در یک کوره تخلیه شده بیشتر به چالش کشیدن با کوروناویروس.

طوفان Amphan کند کمی به آن رسیده کولر آب در نزدیکی ساحل. اما با سرعت باد در محدوده بین 100 و 105 کیلومتر در ساعت این طوفان می تواند باعث آسیب گسترده: باد و باران شدید ضرب و جرح شل و ول, خانه, طوفان در خروش است که ممکن است فشار آب دریا 15 مایل داخلی و امکان جاری شدن سیل در شهرهای شلوغ مانند کلکته.

بنگلادش در تلاش برای تخلیه 2.2 میلیون نفر به ایمنی. هند بنگال غربی گزارشها نزدیک به 300,000. Odisha دولت تخلیه 148,486 مردم گفت: Pradeep ینا دولت مسئول مدیریت بلایای طبیعی است.

تصویر: یک مرد به نظر می رسد به عنوان امواج ضربه موج شکن در Kasimedu ماهیگیری در بندر چنای (آرون Sankar / AFP – Getty Images)

ماسک و دست و عفونی شد و با عجله اضافه شده به اورژانس موارد مواجه نگردند در پناهگاه طوفان. اما همه گیر ساخته شده است آن را سخت تر برای صرفه جویی در زندگی می کند.

برخی از طوفان پناهگاه در بنگال غربی استفاده شد quarantining COVID-19 بیماران و کارگران مهاجر پس از سفر هند مستند بود کاسته خواهد شد. برخی از مدارس در حال حاضر استفاده می شود به پناهگاه مردم, گزارش های خبری گفت:.

غرب بنگال دولت نیز خواسته است که این قطار ویژه برای کارگران مهاجر بود به حالت تعلیق وزیر Mamata بانرجی گفت.

طوفان گذشت به موازات سواحل اوریسا و باران های سنگین و بادهای قوی به حال ریشه کن شدن درختان و سقوط برخی از دیوارهای گفت Bhabesh Mohanti یک معلم در Bhadrak منطقه. “من فقط امیدوارم که آن را به زودی می گذرد بدون از بین بردن شهر ما,” او گفت:.

برخی در گردباد را در مسیر دیدم یک انتخاب بین ویروس و طوفان است.

بسیاری در تفریحگاه ساحلی شهر Digha ترس از رفتن به پناهگاه ماهیگیر Debasis Shyamal گفت. “آنها شده اند خانه برای هفته ها و ترس از رفتن به یک جمعیت که در آن آنها می توانند آلوده,” او گفت:.

پر جمعیت شهر کلکته است که نزدیک به 1500 نفر از موارد از coronavirus است به احتمال زیاد برای دیدن سیل در حالی که برخی از قرن ها-ساختمان های قدیمی در نیمه شمالی شهر می تواند به سقوط به دلیل بادهای قوی.

در Sathira منطقه در بنگلادش محلی رئیس دولت مدیر S. M. Mostafa Kamal گفت evacuees داده شد خشک مواد غذایی کودک مواد غذایی و پزشکی است. او گفت: آنها توزیع ماسک و دیگر تجهیزات ایمنی برای حفظ coronavirus از گسترش در طول اقامت خود را در هزاران پناهگاه است.

Pradeep ینا از Odisha رسمی دولت گفت: دولت بیش از 800 مراکز استفاده می شود که در طول سیل یا طوفان هر برگزاری 2000 تا 3000 نفر است. از این 242 بودند که استفاده می شود به عنوان مراکز قرنطینه. او گفت: وجود دارد هیچ سابقه برای مدیریت یک گردباد در میان همه گیر و نیاز به حفظ فاصله اجتماعی یعنی دولت نیاز بسیاری از پناهگاه بیشتر از حد معمول.

تصویر: طوفان های سنگین ابرها پیش از طوفان Amphan را ریزش زمین, مارس 19 2020, Kolkata, West Bengal, India. (Debarchan Chatterjee / زوما پرس)

طوفان اتفاق می افتد در طول نظام مقدس اسلامی ماه رمضان و برخی بنگلادشی که روزه در طول روز بنا به گزارش صبر کرد تا صبح زود ساعت قبل از رفتن به پناهگاه.

در این منطقه هیچ غریبه ای به طوفان ویرانگر. اما از آن است که فرکانس این طوفان اما خود را به شدت سرعت باد است که افزایش یافته است با توجه به تغییرات آب و هوایی و گرم شدن زمین گفت: K. J. رامش رئیس سابق هند هواشناسی بخش.

این است که با این حرارت از سطح دریا. آب گرم سوخت برای مکش. آن است که در آن طوفان خود را دریافت انرژی و میزان گرمای به دام افتاده در بالای 700 متر از اقیانوس افزایش یافته است. “به عنوان یک نتیجه طوفان در حال تشدید سریع تر از قبل,” او گفت:.

علم گزارش از داکا, بنگلادش. آسوشیتد پرس نویسنده Sheikh Saaliq در دهلی نو کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de