حامله کتی لی: چرا آن را ‘مهم’ به اشتراک گذاری باروری مبارزات

نگه داشتن آن پرده. کتی لی تا به حال زنان دیگر در ذهن هنگامی که او در را باز کرد تا در مورد باروری مبارزات.

“این واقعا برای من مهم است به بحث در مورد مسائل باروری و چون من احساس من تا به تنهایی در آن” آشپز, 38 گفت: ما هفته به طور انحصاری در دوشنبه 18 مه در حالی که ترویج مشارکت با انتخاب سالم قدرت پانسمان. “این بیشتر که میخوام آنلاین بازی کنم و در مورد آن خوانده و دیدم که وجود دارد بسیاری از دیگر افرادی بودند که تجربه همان چیزی که من می خواهم هرگز[اد] کسی به نگاه و فقط فکر می کنم” من او تا به حال آن را بسیار آسان است. این خیلی عالی بود.'”

غرب ویرجینیا بومی توضیح داد: به ما “که نه همه مسیر. من می خواهم تا زنان دیگر را به می دانم که آنها نه تنها در این صورت.”

Pregnant Katie Lee Explains Why It Was Important for Her to Share Infertility Struggles
کتی لی

در فوریه ساحل گزش با کتی لی استار اعلام کرد که او حامله است با او و شوهر, Ryan Biegel‘s اولین فرزند. “غذا خوردن برای دو نفر” به آشپزخانه cohost زیر نویس یک Instagram عکس از ضربت کودک خود را در زمان.

این تابستان بی پایان Cookbook نویسنده احساس می کند “خیلی خوش شانس” به یک کمی در راه است. “من دست کشیدن روی چوب [و] خرج خودم هر روز گفت:” خود ما.

لی اعلام کرد در ماه آوریل 2019 که او و تهیه کننده انجام IVF تنها به “صفر سالم جنین” از “شدید” روند. او نوشت: از طریق Instagram در آن زمان: “ما پر از امید و هیجان تنها به خرد. زمانی که مردم از من می پرسند که من باردار, آن لطمه می زند. این فقط یک یادآوری است که من نیستم. هنگامی که آنها می گویند من می خواهم نگاه من به دست اورد وزن دارم. من نمی توانم ورزش به اندازه و هورمون ساخته اند من پف کرده. من می دانم که خانواده شما اتفاق می افتد برای ما آن است که فقط برای رفتن به یک متفاوت سفر از ما تصور است. ما را حفظ خواهد کرد مشغول به کار نسبت به آن است.”

Pregnant Katie Lee Explains Why It Was Important for Her to Share Infertility Struggles 2
کتی لی اسکات راث/تالار گفتگو/AP/شاتر

وقتی که می آید به اشتراک گذاری مشاوره برای زنان دیگر در شرایط مشابه سابق بالا آشپز میزبان گفت: ما روز سه شنبه به “آویزان” در اعداد است. “همه ما که در آن شما آویزان کنید که چگونه بسیاری از تخم مرغ چگونه بسیاری از جنین شد و این خوب است که خوب است ؟” او توضیح داد. “تمام طول می کشد است.”

با گزارش توسط کریستینا گریبلدی

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de