مطبوعات در سراسر جهان در یک ‘انفجار’ وضعیت می گوید: روزنامه نگاران در WEF رسانه شورای

عکس:فایل

بروکسل: مطبوعات در سراسر جهان شده است در یک ‘انفجار’ وضعیت با توجه به coronavirus همه گیر سردبیران و روزنامه نگاران مختلف بین المللی روزنامه ها گفت: در یک ویدئو کنفرانس در اجلاس جهانی اقتصاد را (WEF) رسانه شورای

آنها گفتند همه گیر تا به حال به طور قابل توجهی طور متعدد در صنایع از جمله روزنامه نگاری که هیچ راهی برای بررسی و تایید اطلاعات در مورد COVID-19 بیماری ناشی از رمان coronavirus.

روزمره دولتها در سراسر جهان برگزار می شود کنفرانس های مطبوعاتی و ارائه اطلاعات است که تنها سقوط در خط با روایت خود آنها اشاره کرد و اضافه کرد که روزنامه نگاران محدود از غواصی بیشتر به طور مستقل دامپزشک و بررسی اطلاعات است.

در میان سردبیران کردند بحباله نکاح در اوردن, رسانه های شورا بودند مارتین بارون, Tammy Tam, Sylvie Kauffmann و جان Micklethwait سردبیران ارشد به ترتیب از واشنگتن پست هنگ کنگ جنوب چین صبح پست روزنامه فرانسوی لا موند و ما آژانس خبری بلومبرگ.

وب کنفرانس همچنین نگاه مشکلات روزمره نگاری faces در سطح جهانی در پی گسترش این کوروناویروس. بسیاری از روزنامه نگاران مواجه شده اند حقوق و دستمزد کاهش داده و یا هفته طولانی پرداخت نشده ،

درآمد حاصل از تبلیغات ما تبدیل به صفر بارون از واشنگتن پست گفت: به عنوان تبلیغ نمی خواهید برای مخاطبان برای دیدن محصولات خود را در طول coronavirus-اخبار مرتبط.

در این ویدئو کنفرانس, اظهارات نیز ساخته شده بودند مورد میزبان رسانه ای شورای, که گفت که این سازمان ارائه اطلاعات در بیکار روزنامه نگاران به صورت روزانه.

قربانیان شیوع شامل شناخته شده آنلاین نشریات مانند کوارتز, BuzzFeed, معاون Media Group, Conde Nast و اقتصاددان که به تازگی گذاشته 90 کارکنان. اگر منطقه ای از روزنامه ها و مجلات گرفتند و آن را تبدیل به یک لیست طولانی.

همچنین گزارش شده است که برخی از 36,000 رسانه کارگران شغل خود را از دست در ایالات متحده به تنهایی از شیوع کروناویروس در حالی که 150 اتاق های خبر در استرالیا بسته شده اند به طور دائم و یا موقت.

تاثیر رسانه های اجتماعی از جمله گوگل و Facebook — در روزنامه ها و مجلات نیز مورد بررسی قرار گرفت در این ویدئو کنفرانس. سردبیران و روزنامه نگاران توافق کردند که بسیاری از دولت ها بودند و ریختن اشک تمساح بر رسانه ها وضعیت.

Kauffmann تحریریه مدیر لا موند گفت: روزنامه نگاری در پاریس بود و حتی بیشتر به چالش کشیدن بدون های مختلف کار ناهار و مقامات خوشحال بودند که هیچ یک از روزنامه نگاران در اطراف آنها.

بلومبرگ است Micklethwait گفت که تبدیل شدن به طور فزاینده دشوار برای روزنامه نگاران به کار در آسیا و شرق اروپا و در ایالات متحده نیز هست. دولت با استفاده از این اپیدمی به آن را دشوار است به انجام روزنامه نگاری شغل او اضافه شده است.

تعدادی از دیکتاتورها و دموکراتیک حاکمان باید مورد استفاده همه گیر به تحت فشار سرمقاله رهبری در کشورهای مختلف مشاهده شد.

لیست طولانی از رهبران شامل آمریکا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن هند نارندرا نخست وزیر مجارستان ویکتور اوربان و رئیس جمهور ترکیه رجب طیب اردوغان ،

مستقر در بروکسل تام گیبسون نماینده اتحادیه اروپا و حمایت مدیر کمیته حمایت از روزنامه نگاران (CPJ) گفت: دسترسی به اطلاعات نیز تحت تاثیر قرار شده است.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de