پرنس چارلز خواستار furloughed کارگران به انتخاب میوه ها و سبزیجات با کشاورزان

پرنس چارلز درو مقایسه انتخاب کنید برای بریتانیا کمپین به زمین ارتش در جنگ جهانی دوم

پرنس چارلز پا به جلو با یک پیام برای همه furloughed کارگران یاری به من قرض بدهید دست به کشاورزان در بریتانیا است.

شاهزاده ولز و 71 در یک پیام ویدیویی ارسال شده در Clarence House حساب توییتر خواست کارگران به انتخاب کردن میوه ها و سبزیجات در طول بیماری همه گیر.

“اگر ما به انگلیسی, برداشت میوه و سبزیجات در این سال ما باید یک ارتش از مردم برای کمک به. مواد غذایی اتفاق نمی افتد توسط سحر و جادو. این همه آغاز می شود با ما قابل توجه کشاورزان و تولید کنندگان است. اگر چند هفته گذشته ثابت کرده اند هر چیزی آن است که مواد غذایی با ارزش است و ارزش دارد و نمی توان آن را مسلم گرفته شده,” او گفت:.

او جلب مقایسه انتخاب کنید برای بریتانیا کمپین به اهمیت زمین ارتش در جنگ جهانی دوم که در آن زنان داوطلب برای کار کشاورزی در حالی که مردان چپ بریتانیا برای مبارزه با جنگ است.

“در ماه های آینده بسیاری از هزاران نفر از مردم خواهد شد مورد نیاز را در محصولات زراعی است. از آن خواهد شد پیوند سخت است اما بسیار مهم است اگر ما برای جلوگیری از رشد محصولات کشاورزی به هدر رفتن گفت:” چارلز.

“من شک نکنید که این کار خواهد بود unglamorous و در زمان به چالش کشیدن اما از آن است که از اهمیت زیادی برخوردار است و در ارتفاع این جهانی همه گیر شما خواهد ساخت حیاتی در کمک به تلاش ملی,” او اضافه شده است.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>