QAnon پیرو برنده سنا اولیه در اورگان

یک پیرو از QAnon یک تئوری توطئه است که منتشر شده است از حاشیه دور از جناح راست رسانه های اجتماعی به جریان اصلی حزب جمهوری خواه محافل برنده خواه اولیه برای آمریکا در اورگن سه شنبه اعتباری همکار پیروان برای او پیروزی است.

“که در آن ما به یک, ما به همه گفت:” نامزد جو Rae پرکینز در یک توییت منتشر شده قبل از این نتایج در آینده به نقل محبوب شعار از تئوری توطئه. “من با رئیس جمهور تهمت من ایستاده با Q و تیم. با تشکر از شما Anons و با تشکر از شما میهن پرستان. با هم ما می توانیم صرفه جویی در جمهوری ما.”

طی یک سخنرانی پیروزی زنده جریان به رسانه های اجتماعی پرکینز منعقد کرد و گفت: “ما به عنوان Q مردم می خواهم به می گویند که در آن ما به یک, ما همه.'”

روز چهارشنبه بعد از ظهر پرکینز حذف هر دو از شب انتخابات ویدئوها حاوی QAnon مراجع است.

QAnon یک نظریه ساخته شده در اطراف, اعتقاد, در یک توطئه بین المللی از مقام عالی رتبه دولت به ربودن نوجوان شکنجه و کشتن کودکان — توهم که تحت آن یک فرد مسلح در کارولینای شمالی مرد تلاش یک ماموریت نجات در واشنگتن پیتزا فروشی در سال 2016 برسد Pizzagate توطئه دیده می شود به عنوان یک پیشرو به QAnon. رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در س جهانبینی است که کار در پشت صحنه به افشا و مختل کردن این توطئه بوده ولی خنثی “deep-دولت” بوروکرات و جهانی نخبگان. روایت است که تغذیه توسط cryptic پست در اینترنت تابلوهای پیام از ناشناس “س” که پیروان این باور به یک مقام عالی رتبه اطلاعاتی رسمی و یا حتی خود را مغلوب ساختن پیشی جستن. محبوب یوتیوب و صفحات رسانه های اجتماعی اعلام و تجزیه و تحلیل پرسش مبهم پیام عطف وسواس به چیزی از یک بازی برای بسیاری از پیروان.

پرکینز سابق رئیس جمهوری در Linn County واقع در جنوب پایتخت سالم و در حال اجرا در قبل از انتخابات مقدماتی حزب جمهوری خواه در سال 2014 (آمریکا), 2016 و 2018 (دولت چهارمین کنگره منطقه). او در اصل در حال اجرا برای خانه صندلی دوباره در سال 2020 اما انصراف برای ورود به مجلس سنا نژاد. به عنوان آخرین نتایج پرکینز به دست آورده بود فقط کوتاه از 50 درصد از آرا در چهار نامزد نژاد. نفر دوم شد و سابق نیروی دریایی افسر پل رومرو که به 30 درصد است.

پرکینز او ساخته شده پشتیبانی از QAnon مرکزی تخته از مبارزات انتخاباتی او گفتن جناح راست سازمان دیده بان در یک ژانویه مصاحبه “این بسیار خطر محاسبه شده است که من در نظر گرفتن. اکثر مردم بازی آن را بسیار امن تر از من انجام دهد. آن هم خالص نابغه یا جنون خالص. این یکی از این دو است. رای دهندگان در حال رفتن به باید آنهایی که این تصمیم.”

جو Rae پرکینز و Qanon. (تصویر عکس: اخبار یاهو; عکس: perkinsforussenate.رای مت Rourke/AP)

“من فکر می کنم که احتمالا بسیاری از ما در خارج وجود دارد, اما من فقط اتفاق می افتد به به اندازه کافی جسورانه به می گویند, ” هی, من هستم پس Q چون من می خواهم به می دانم چرا که اگر Q تیم واقعی است, من می خواهم به دانستن در مورد آن'” پرکینز اضافه شده در همان مصاحبه که در آن او در مقایسه با اعتقاد س با اعتقاد به عیسی مسیح به عنوان یک ماده از ایمان است که فراتر از اثبات است.

“Q است به احتمال زیاد اطلاعات نظامی” پیشنهاد پرکینز در این مصاحبه “و آنها بوده است در خارج وجود دارد در حال تماشای چه اتفاقاتی برای کشور ما و برای چندین دهه آنها در حال همکاری با رئیس جمهور تهمت برای جلوگیری از فساد و برای نجات ما جمهوری است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن است بازتوییت حساب که ترویج QAnon و تظاهرات باید به حال مقدار زیادی از شرکت کنندگان ورزشی Q مربوط به پوشاک و نشانه. در سال گذشته یاهو نیوز گزارش داد که FBI سند شناسایی شده بود QAnon به عنوان یکی از “تئوری توطئه محور داخلی افراط گرایان” که بالقوه تهدیدهای تروریستی است.

“اف بی آی ارزیابی این تئوری های توطئه به احتمال بسیار زیاد خواهد پدیدار گسترش و تکامل در, مدرن, اطلاعات, بازار, گاهی اوقات رانندگی هر دو گروه و فردی افراط گرایان به انجام جنایی و یا اعمال خشونت آمیز” در این سند آمده. همچنین در ادامه می گویند اف بی آی معتقد است که توطئه-تئوری محور افراط گرایان به افزایش احتمال دارد در طول سال 2020 انتخابات ریاست جمهوری چرخه.

این یادداشت اشاره کرد 2018 حادثه که در آن یک مرد مسلح در یک کامیون زرهی دستگیر شد و پس از مسدود کردن ترافیک در سد هوور. او خواستار آزادی بازرس کل این گزارش هیلاری کلینتون وسواس از QAnon حامیان. در ماه فوریه این مرد 32 ساله متی رایت التماس کرد گناه را به ساخت یک تهدید تروریسم داخلی و تشدید حمله و غیر قانونی پرواز از پیگیری اجرای قانون خودرو. دو حمله به سبک تفنگ دو اسلحه و 900 دور از مهمات پیدا شد در کامیون زرهی.

در سال گذشته وکیل برای یک مرد متهم به قتل نیوجرسی رئیس اوباش گفت: مشتری خود را “برای حمایت از ‘QAnon’ فراتر رفت و صرف شرکت در یک رادیکال سیاسی سازمان است. آن را تکامل را به یک توهم وسواس است.”

با توجه به لیبرال دیده بان گروه رسانه های مهم, ده ها تن از نامزدها که حمایت QAnon اقدام و یا در حال تلاش کنگره مناقصه در سال 2020 چرخه.

پرکینز خواهد بود تا در برابر دموکرات Jeff Merkley که برای اولین بار موفق به کسب کرسی در سال 2008. Merkley برنده 2014 انتخاب مجدد پیشنهاد با 19 امتیاز اما اخیر حاشیه در ایالت مسابقات شده اند و نزدیک با کلینتون برنده دولت با 11 امتیاز در سال 2016 و به لیبریا کتی قهوه ای برنده با 7 امتیاز در سال 2018 است. دموکرات ایالت Ron Wyden دیگر از اعضای دولت آمریکا هیئت برنده پیشنهاد خود را برای انتخاب مجدد با 23 امتیاز در سال 2016.

_____

اینجا را کلیک کنید برای آخرین coronavirus اخبار و به روز رسانی. به گفته کارشناسان افراد بالای 60 و کسانی که ضعف سيستم ايمنی همچنان در خطر است. اگر سوالی دارید لطفا به CDC و WHO را منابع ،

ادامه مطلب:

  • COVID-19 و امنیت غذایی: اخبار یاهو میزبان مجازی سالن شهر با جو بایدن و آشپز خوزه آندرس

  • مغلوب ساختن پیشی جستن هل ‘پیچ و تاب سرعت’ تلاش coronavirus واکسن نادیده گرفتن درس از یک پیش دارو فاجعه

  • Coronavirus قرار می دهد آینده از کالج ها و دانشکده ها — در برزخ

  • خدمه پرواز دیدن یک آینده ای متفاوت برای سفر هواپیما در سن coronavirus

  • می های اجتماعی به حباب’ ارائه رهایی از مستند تنهایی?

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de