Skeet Ulrich ترک ‘ریوردیل’ چرا که او ‘کردم خسته شدم’

Skeet Ulrich است — و آن را به وضوح خود را انتخاب کنید. این بازیگر افتتاح شد تا در مورد تصمیم خود در طول سال های اخیر Instagram Live با دختر مگان بلیک ایروین.

“من ترک ریوردیل چون من حوصله کردم خلاقانه” بازیگر 50 و گفت: از طریق رسانه های اجتماعی پلت فرم است که توسط یک فن و به اشتراک گذاشته شده در توییتر. “این صادقانه ترین پاسخ است.”

اولریش که بازی های برگزار شده است Jughead را (Cole Sprouse) پدر, F. P. Jones پس از فصل 1 در ماه فوریه اعلام کرد که در فصل 4 از CW, نوجوانان, درام خواهد بود که گذشته خود را.

Skeet Ulrich leaving Riverdale boredom
Skeet Ulrich به عنوان FP جونز در ریوردیل رابرت Falconer/The CW

“من فوق العاده ممنون برای دوستی من ساخته ام در ریوردیلو من را از دست ندهید دیدن همه بر اساس یک روزانه” به جیغ ستاره گفت: در آن زمان. “من افتخار است که بخشی از یک گروه با استعداد از مردم در مقابل دوربین و پشت. اما من تصمیم گرفتم که آن زمان برای من به حرکت به دیگر کشف فرصت های خلاق.”

ماریسول نیکولزکه در تصویر می کشد ورونیکا (Camila Mendes) در این سری نیز اعلام کرد او را نمی توان به عقب پس از فصل 4 که به پایان رسید پخش در ماه مه. نشان می دهد برنامه ریزی شده بود یک بار پرش به احتمال زیاد به بچه ها پس از کالج که ممکن است به معنای کمتر صفحه نمایش-زمان برای پدر و مادر.

اما این برنامه تغییر کرده به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. نشان می دهد مجبور شد به پایان زود هنگام و بازیگران قادر به فیلم نهایی خود را در قسمت — از جمله مدل و فارغ التحصیلی. که بدان معنی است که هر دو نیکولز 46 و اولریش خواهد بود بازگشت در سه قسمت از فصل 5.

Skeet Ulrich leaving Riverdale boredom
حسن نیت ارائه میدهد از مگان بلیک اروین/Instagram

“وقتی این همه رفت من رسیده به همه بازیگران و, من رسیده به ماریسول و تیراندازی و گفت که ما در میانهی شب به پایان رسید این داستان و ما می خواهیم به مطمئن شوید که شما بچه ها بزرگ sendoffs” خالق Roberto Aguirre-Sacasa گفت TVLine در ماه مه. “حقیقت آن است و این نه یک اسپویلر اما نه هرمیون و نه F. P. کشته می شوند. بنابراین من امیدوارم که این است که آنها بخشی از ریوردیل در یک راه واقعی به عنوان طولانی به عنوان یک ریوردیل.”

در حال حاضر در فصل 5 آغاز خواهد شد با آخرین سه قسمت در نظر گرفته شده برای فصل 4 و سپس انجام یک بار-پرش است که به شخصیت های نزدیک به خود واقعی سنین است. (Sprouse 27 است مندس است که 25, KJ Apa است 22 و لیلی Reinhart است 23.)

آن جالب خواهد بود تا ببینید که در آن سری سر در فصل 5 به عنوان Archie Comics است “همیشه در مورد دو چیز” Aguirre-Sacasa گفت: ما پیش از فصل 4. “یکی این است که آنها همیشه در بالا و دو است که وجود دارد همیشه یک مثلث عشق. به طرز عجیبی در ریوردیل ما بازی نمی بسیاری از مسائل مدرسه و ما بازی نمی, کلاسیک مثلث عشق به همان اندازه است.”

آهنگ در Spotify در برای تماشای با ما به شنیدن بیشتر در مورد مورد علاقه خود را نشان می دهد و برای آخرین اخبار تلویزیون!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net