خیره کننده! JWoww و دینا روان بیش از Sammi Giancola عروسی عکاسی

ماندن دوستان است. آن سال بوده سامانتا “Sammi Sweetheart” Giancola شده است در ساحل نیوجرسی با Jenni “JWoww” Farley و Deena Nicole Cortese, اما هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از عشق وجود دارد.

Giancola, 33, مشترک, چند عکس از او اخیر عکس عروسی از طریق Instagram در چهار شنبه, مارس 18 و سابق costars شد و سریع برای نشان دادن عشق خود را.

“خیره کننده” Farley, 34 نظر با قلب emoji بر روی یک عکس که نشان می دهد Giancola تکیه در برابر یک رولز رویس در شب عروسی. “با تشکر از شما!!” سابق Jersey Shore star پاسخ داد. در یکی دیگر از عکس Cortese, 33 افزود: “شما نگاه زیبا.”

Jenni JWoww Farley and Deena Cortese Compliment Sammi Giancola Wedding Shoot
Jenni ‘JWoww’ فارلی, Sammi Giancola و دینا کورتز در سال 2012. کارلو احدی/تالار گفتگو/AP/شاتر

Giancola و نامزد Christan Biscardi اعلام نامزدی خود را از طریق Instagram در مارس 2019 اما تا به حال به تعویق انداختن nuptials خود را تا ماه سپتامبر یک منبع به تازگی تایید کرد به ما هفتگی. یار سبک طراح نشان داد bridesmaids او در مدت کوتاهی پس از اعلام نامزدی او و بازیگران است نه در عروسی. آن را نشده نشان داد اگر آنها دعوت خواهد شد.

“برخی از اعضای بازیگران تلاش کرده اند رسیدن اما او نه پاسخ به آنها به تازگی” خودی به ما گفت به طور انحصاری در اکتبر 2019. “آنها واقعا می خواهم به هنوز هم دوستان است.”

در آوریل 2019, Vinny Guadagnino گفت: ما که او را نمی کند “فکر می کنم او فرستاده کسانی که دعوت نشده” اما اشاره کرد که او هنوز هم می رسد “از زمانی که وقایع زندگی و مسائل است.”

Giancola بخشی از بازیگران اصلی در هنگام جرسی شور برای اولین بار در دسامبر 2009. او ستاره دار در تمام شش فصل بود اما تنها بازیگران اصلی عضو که نمی بازگشت برای سال 2017, مراسم, سری Jersey Shore: تعطیلات خانواده.

“من را انتخاب کرده اند نه برای پیوستن به نشان می دهد در این فصل چون من در یک مکان کاملا متفاوت در زندگی من در حال حاضر با تمرکز بر کسب و کار من و ارتباط من,” او گفت: از طریق Instagram زنده در آن زمان به ظاهر با استناد به رابطه او با costar رونی Ortiz-Magro.

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de