تارا رید تایید او در مذاکرات به بازی کارول Baskin

می توانید تارا رید و نیکلاس کیج بازی کارول Baskin و جو عجیب و غریب? آن را مطمئن شوید که به نظر می رسد که راه. رید 44 تایید شده به طور انحصاری به ما هفتگی است که او در مذاکرات برای نقش در فیلم های آینده که در آن قفس 56 شده و بازیگران در.

“ما قطعا در عمده مکالمات و کار کردن همه چیز — را ارائه می دهد و این که بیایید ببینید چه اتفاقی می افتد” بازیگر گفت: ما در حالی که ترویج آینده او فیلم 5th قصبهدر دسترس بر روی تقاضا یکشنبه, ژوئن 3. “من دوست دارم به بازی این شخصیت است. این می تواند شگفت انگیز است.”

این Sharknado آلوم همچنین اشاره کرد که اگر او در زمین نقش می خواهید به صرف برخی از زمان با 56 سال سن Big Cat Rescue, مدیر عامل شرکت که معروف ساخته شده بود در طول Netflix بکشد Tiger King: قتل و ضرب وشتم و جنون.

“من قطعا می خواهید به صرف یک هفته با او — از او بخواهید هر چیزی را ببینید که چگونه او می خورد, s–ts ببینید که چگونه او نقش, نگاه کنید اگر او به مردم” رید ادامه داد. “این می تواند بیشتر برای من به مطالعه فقط به پرنیان و از وجود من می تواند آن را انتخاب کنید. من نمی خواهم به او بپرسید هر چیزی واقعا. … من فکر می کنم او یک شخصیت پیچیده و من می دانم که من می خواهم ناخن است.”

Tara Reid Confirms Talks to Play Carole Baskins
تارا رید و کارول Baskin استیو کوهن/شاتر; Mirrorpix / MEGA

این پسران آلوم همچنین توضیح داد که Baskin است “بنابراین بسیاری از چیزهایی که رفتن” و این که او می خواهم عشق را به کشف همه آنها را.

“آیا او را بکشند ، آیا ببر خوردن او ؟ آیا او این کار را انجام? وجود مسائل بسیار بالا در هوا. هیچ چیز را تا کنون ثابت شده است و شاید او هیچ چیزی و یا شاید او انجام داد. هیچ کس نمی داند” رید گفت. “بنابراین به جای برخی از آن شما می توانید سعی کنید به شکل کمی و سعی کنید برای به دست آوردن نزدیک به او. که بهترین راه شما می توانید انجام دهید این فیلم است. من دوست دارم به بازی او در این فیلم است و آن را شگفت انگیز است.”

در حال حاضر رید متمرکز شده است در آینده او نقش در 5 بخشاست که کسی “هیچ کس هرگز انتظار من به بازی,” او توضیح داد. جرم و جنایت, درام, شرح زندگی, an ex-con (استیو Stanulis) است که مجبور به عقب به جهان جنایی برای نجات دختر خود را که دارای یک تومور مغزی. رید فسادهای سابق باهم ،

“او واقعا در یک محل سخت است. او را دوست دارد همسرش او را به یک گانگستر. دختر او در حال مرگ از سرطان است. چگونه می توانم به شما در مقابله با آن است ؟ و پس بدیهی است که دختر به مواد مخدر, او تلاش می کند برای به دست آوردن پول برای رفع چرا که او نیاز به پول برای بیمارستان” the American Pie ستاره گفت. “بنابراین وجود مقدار زیادی در رفتن وجود دارد. من فکر می کنم فیلم بسیار قدرتمند پیام امید خانواده و همچنین این واقعیت است که این اتفاق می افتد به مردم است.”

برای اطلاعات بیشتر از رید سازمان دیده بان ویدیو بالا.

با گزارش توسط Marc Lupo

آهنگ در Spotify در برای تماشای با ما به شنیدن بیشتر در مورد مورد علاقه خود را نشان می دهد و برای آخرین اخبار تلویزیون!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de