‘نقاب خواننده’ پرده آخر هر تالارهای — Plus, چه کسی برنده ؟

هشدار: این پست شامل اخلال گران از جمعه, مارس 20 آخر نقاب خواننده.

پایان رسیده است! میزبان نیک کانن و قضات نیکول شرزینگر, Ken Jeong, Robin Thicke و جنی مک کارتی را تماشا نهایی سه ستاره در طول انجام نقاب خواننده فصل 3 آخر — اما فقط یک نفر می تواند در بالا آمده است.

قورباغه بود برای اولین بار به انجام رپ “پسر بد برای زندگی” توسط P. Diddy, سیاه غارت و علامت کاری. او همچنین گفت: در نشانه بسته است که او می خواست به خانه آوردن پیروزی برای خود “بچه قورباغه.”

“هر آنچه در آن است که شما فکر می کنید شما نمی توانید انجام دهید زمانی که شما ذهن خود را به آن شما می توانید انجام دهید هر آنچه در آن است” قورباغه گفت: پس از آهنگ خود را. “من هرگز انجام طراحی رقص در زندگی من تا زمانی که من در اینجا به نقاب خواننده.”

لاک پشت را نهایی بسته شد بعد, آشکار است که او تا به حال “بسیاری از تقریبا لحظات” در طول زندگی حرفه ای خود که منجر به شکستگی. او همچنین اشاره کرد که او یک “جدید خانم لاک پشت” در زندگی خود را در حال حاضر. عملکرد گذشته خود را “قبل از اینکه شما بروید” توسط لوئیس Capaldi.

در نهایت شب فرشته به اشتراک گذاشته است که او ناموفق بود به عنوان یک هنرمند انفرادی به طوری که او تا به حال گسترش به دیگر کسب و کار برای حمایت از خانواده اش. او عملکرد گذشته “River Deep Mountain High” توسط تینا ترنر.

او گفت: پس از عملکرد او زمانی که قضات قدردانی صدای او توضیح داد که او فکر نمی کنم او به اندازه کافی خوب بود به خواندن کنه.

حرکت را از طریق برای نشان می دهد و برای پیدا کردن که برنده!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de