UK govt توصیه جوامع به اعتماد خبر جعلی در طول ویروس مستند


لندن: اعضای مسلمان بریتانیایی و پاکستانی در جامعه شده اند خواست به دقت مورد اطلاعات جعلی در coronavirus و ممکن است تلاش های کلاهبرداران برای فریب دادن آنها.

پس از وقوع COVID-19 سراسر جهان شده است وجود دارد بسیاری از اخبار جعلی در گردش در همه جا و انگلستان از این قاعده مستثنی است که در آن خبر جعلی – استفاده از دی ان ای و غیرعلمی باطل – ریخته به سایت های رسانه های اجتماعی و واتساپ گروه.

خدمات پلیس گفت که در حوادث cybercrimes که در آن مجرمان حرفه ای سعی در هدف قرار دادن افراد آسیب پذیر به پول نما به عنوان یا پلیس یا مقامات بهداشتی.

در یک کنفرانس مطبوعاتی اخیر مدیر کل ملی انگلستان Crime Agency (NCA) Lynne اونز ذکر شد که چگونه جنایتکاران با استفاده از coronavirus بحران است.

او گفت: “این به وضوح یک محیط جدید برای همه ما است. افسران سراسر پلیس در حال انجام یک کار فوق العاده جذاب با توضیح و تشویق مردم به پیروی از رهنمودهای دولتی به خانه ماندن, محافظت از بیمه خدمات درمانی و برای صرفه جویی در زندگی می کند. آن است که اثبات موثر در اکثریت قریب به اتفاق موارد.

“اما جدی و سازمان یافته و مجرمان به دنبال استفاده از این بی سابقه بار. آن است که نشان دهد آنها را برای آنچه که آنها واقعا هستند – اخلاقی فاسد و استثمار است.”

در طول این بحران مردم گرسنه برای اطلاعات دقیق در مورد چگونه برای محافظت از خود و به عنوان یک نتیجه بسیاری از اخبار جعلی ارائه مشاوره و کمک به پیدا کرده است راه خود را از ساخت به خانه ها و جوامع است.

با توجه به تحقیقات توسط دولت شده اند وجود دارد بسیاری از نمونه هایی از اطلاعات تایید نشده در گردش مانند: نگه داشتن نفس خود را برای ده ثانیه یک آزمون برای coronavirus و غرغره کردن آب برای 15 ثانیه است نه یک درمان; تلفن دکل نمی تواند باعث coronavirus ،

این نمونه نیز شامل متون جعلی ادعا می شود ارسال شده از دولت هشدار به مردم آنها را دریافت جریمه برای شکستن اجتماعی فاصله قوانین متعدد و به روز رسانی از مردم ادعا می شود کارشناسان پزشکی; مردم برای پرداخت محافظ ماسک صورت و دست عفونی از شرکت های که وجود ندارد.

در برخی از موارد کلاهبرداران شده اند ارسال پیام برای فریب مردم به فکر آنها در حال گرفتن واقعی ارائه می دهد حمایت مالی از دولت است. یک زن و شوهر در Ilford گذاشته که آنها دریافت پیام های متنی, به دنبال تماس از تماس با مرکز ارائه آنها را £50,000 هر یک از اعلیحضرت او را آداب و رسوم و درآمد بخش در جبران ضرر و زیان مردم را رنج می برد.

کلاهبرداران خواسته زن و شوهر برای خود حساب بانکی و تاریخ تولد و آدرس منزل برای پردازش از ادعای خود را. خوشبختانه زن و شوهر خواسته برای یک دفتر تماس شماره و این زمانی است که موکل کاهش یافته است تماس بگیرید.

روز بعد همان خطوط مورد استفاده قرار گرفت توسط یک زن caller تظاهر به از یک آژانس کار به نمایندگی از دولت است. زن و شوهر خواسته را با او مطرح و از او قطع تماس ،

یک سخنگوی MHRA (داروها و محصولات بهداشتی نظارتی آژانس) گفت: “بیمار ایمنی بالاترین اولویت ما است و ما در حال کار با دیگر اجرای قانون و با همکاران در سراسر دولت برای مبارزه با این نوع از فعالیت های جنایی. ما نیز به طور جدی بررسی تعدادی از گزارش از فروش تقلبی یا بدون مجوز محصولات مربوط به COVID-19.”

گزارش وجود دارد که هکرها شده اند پله تا تلاش برای دسترسی مردم به شبکه و سرقت اطلاعات حساب کاربری خود و کلمه عبور با استفاده از آخرین فن آوری.

صمد رحیم یک دانشجوی کارشناسی ارشد در دانشکده آفریقایی و شرقی مطالعات گفت که او موفق به دریافت یک پیام مشکوک از یک کاربر شناخته شده به عنوان ‘Deal Alerts’ ذکر است که او یک عضو خواهد بود و شارژ تا £4.5 یک هفته اگر او نبود پیام آنها را به متوقف شود.

او گفت: “من هرگز برای امضا این اما آنها گفت: من یک عضو مگر من لغو اشتراک.

“و از تکنولوژی نقطه نظر این مشکل است. چون قبل از این پیام من هرگز messaged آنها. من پیام آنها در حال حاضر می تواند هدف خود را به دلیل یک پیام از دستگاه خود را در امضا خود را به شبکه خانگی خود را با شماره است که گاهی یک هکر نیاز دارد.”

در تلاش برای کمک به از سقوط قربانیان باندهای جنایتکار و کلاهبرداران دولت را توسعه داده است یک چک لیست برای کمک به مردم برای محافظت از خود را از تقلب سایبری.

دولت خواسته است مردم را به دقت فکر می کنم قبل از دادن دور اطلاعات شخصی و یا دادن پول به کسی از طریق تلفن و یا در آستان. هدف این است که مردم را به فکر می کنم سخت و بالا بردن سوال در مورد این فرد مدعی بود کار برای یک بانک یا یک موسسه مالی برای دولت کار.

کلاهبرداران شده اند ارسال ایمیل انبوه تظاهر به مقامات بانک و موسسات خیریه با استفاده از جاذب زبان ارائه پاداش های مالی و درخواست ایمیل کاربران برای باز کردن فایل پیوست به عنوان یک باید برای دسترسی به اطلاعات حیاتی.

هنگامی که این پیوست ها کلیک باز کردن ویروس ها دانلود شده در دستگاه را قادر می سازد که هک کردن سیستم ها و کلاهبرداران را قادر می سازد برای به دست آوردن کنترل اطلاعات خصوصی. تعداد زیادی از ایمیل ها شده اند گردش در روزهای اخیر ارائه کمک در تاج درمان و کمک مالی به مردم ماندن در خانه.

دولت به مردم توصیه کرد به باز کردن هر ایمیل های مشکوک و یا با کلیک بر روی فایل پیوست. مشورتی می گوید که یکی باید به فکر می کنم دوباره و دوباره قبل از کلیک کردن و باز کردن یک پیوست یا در پاسخ به یک ایمیل و یا متن درخواست که به نظر می رسد حتی از راه دور مشکوک و آن را یا از بیرون آمدن از جایی و یا حتی اگر کسی انتظار خاصی در ارتباط است.

سر از مسلمانان خیریه در لندن گفت: Geo.tv که در ماه رمضان, کلاهبرداران با استفاده از تکنیک های معمول خود را درخواست مسلمانان برای پرداخت کمک های خیریه به تقلب حساب و تقلب در موسسات خیریه راه اندازی تنها برای تقلب اهداف است. دولت به مردم توصیه می شود برای همیشه بررسی اعتبار از موسسات خیریه قبل از ساخت کمک های مالی.

دولت پیام این است: “آیا نمی شود ترس را به چالش چیزهایی مانند این. آن را ok به رد یا نادیده گرفتن درخواست برای پول خود را و یا اطلاعات بیشتر اگر شما مشکوک هستند – تنها مجرمان را سعی کنید به عجله و یا وحشت شما.

به یاد داشته باشید پلیس و بانک ها هرگز از شما درخواست برای برداشت پول و یا انتقال آن به حساب های مختلف. نه آنها بخواهید شما را به فاش کردن کامل بانکی رمز عبور یا پین. شما می توانید بررسی کنید که درخواست های واقعی هستند با استفاده از شناخته شده شماره و یا آدرس ایمیل برای تماس با سازمان به طور مستقیم. و اگر شما فکر می کنم شما باید سقوط قربانی اومدی و سپس تماس با بانک خود بلافاصله و گزارش آن را به عمل تقلب.”


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de