14-روز خود انزوا برای هر کسی که از آمدن به انگلستان

AFP/فایل

لندن: بریتانیا دفتر خانه اعلام کرده است روز جمعه که هر فرد پس از رسیدن در بریتانیا خواهد بود “مورد نیاز خود جدا برای 14 روز”.

صفحه اصلی دفتر سخنگوی گفت: این خبر که اقدامات جدید در انگلستان از مرز اعلام شده است به محافظت در برابر موج دوم coronavirus عفونت.

دبیر خانه Priti پاتل گفت: در روز جمعه که به عنوان نرخ انتقال در بریتانیا می افتد و تعدادی از مسافران پس از رسیدن در انگلستان شروع به افزایش در ماه های آینده وارد موارد ممکن است تهدیدی بزرگتر از تهدید به عنوان آنها می تواند تبدیل به یک نسبت بالاتر از تعداد کلی عفونت در انگلستان و افزایش گسترش این بیماری است.

اقدامات مشخص شده توسط دبیر خانه عبارتند از: تماس یاب فرم – همه ورود مسافران مورد نیاز خواهد بود برای پر کردن این به ارائه تماس و اطلاعات سفر به طوری که آنها می توانید تماس گرفته شود اگر آنها و یا کسی که آنها ممکن است در تماس با توسعه بیماری; Self-انزوا – مسافران پس از رسیدن در انگلستان مورد نیاز خواهد بود برای خود جدا برای 14 روز و می تواند تماس به طور منظم در طول این مدت برای اطمینان از انطباق; مجری – هر کس که عدم تطابق با شرایط اجباری ممکن است در صورت اجرای عمل است. نقض خود انزوا خواهد بود مجازات با 1000 پوند ثابت پنالتی اطلاع در انگلستان و یا پیگرد قانونی بالقوه و نامحدود خوب است. سطح خوب می تواند افزایش یابد در صورتی که خطر ابتلا به عفونت از خارج از کشور را افزایش می دهد. این تفویض دولت تنظیم خواهد شد خود را در اجرای روش.

مرز زور انجام خواهد شد چک در مرز و ممکن است امتناع از ورود به هر غیر شهروند بریتانیا که حاضر به پیروی از این مقررات و نمی ساکن در بریتانیا است. عدم تکمیل فرم نیز مجازات £100 مجازات ثابت توجه کنید. مقامات بهداشت عمومی انجام خواهد شد به صورت تصادفی چک در انگلستان برای اطمینان از انطباق با خود جداسازی مورد نیاز است. حذف از کشور در نظر گرفته بود به عنوان آخرین چاره برای اتباع خارجی که حاضر به پیروی از این بهداشت عمومی اقدامات است.

پاتل گفت: “به عنوان جهان آغاز می شود به ظهور از آنچه ما امیدواریم که بدترین بیماری همه گیر کوروناویروس ما باید نگاه به آینده و حفاظت از انگلیسی عمومی با کاهش خطر ابتلا به موارد عبور از مرز ما.

“ما در حال معرفی این اقدامات جدید در حال حاضر به نگه داشتن نرخ انتقال پایین و جلوگیری از ویرانگر موج دوم.

“من به طور کامل انتظار می رود اکثریت مردم را به انجام کار درست و رعایت این اقدامات است. اما ما را در اجرای اقدام علیه اقلیت از افرادی که خطر انداختن امنیت دیگران است.”

پروفسور جان استون دفتر خانه مشاور ارشد علمی گفت: “مشاوره علمی تا کنون روشن شده است: در حالی که شده است وجود دارد جامعه مهم انتقال ویروس در بریتانیا تاثیر قرار دادن در محل اضافی مرز محدودیت شده اند ناچیز به گسترش ویروس.

“با این حال گسترش این ویروس در بریتانیا است که در حال حاضر کاهش. ما موفق به گرفتن تولید مثل شماره R – متوسط تعداد افراد جدید مبتلا به یک فرد آلوده – زیر 1.

“به عنوان تعدادی از عفونت های داخل انگلستان قطره ما باید در حال حاضر مدیریت خطر انتقال بودن دوباره به راه افتادند از جاهای دیگر است.”

ترتیبات با توجه به اثر آمده در 8 ژوئن.

صحبت کردن به این خبرنگار دفتر خانه اعلام کرده است که از طریق آنلاین جدید, یاب, فرم تماس, تمام ورود مسافران نیاز به ارائه جزئیات خود را-جداسازی محل اقامت. اگر این دیدار با الزامات لازم – مانند هتل ها و یا با دوستان و یا خانواده آنها مورد نیاز خواهد بود به خود منزوی در امکانات مرتب توسط دولت, او گفت:.

سخنگوی گفت که مردم باید در استفاده از حمل و نقل شخصی مانند یک ماشین برای سفر به محل اقامت خود را که در آن ممکن است. هنگامی که آنها می رسند با وجود آنها نباید ترک محل اقامت خود را برای 14 روز.

این به این معنی است که آنها باید به کار مدرسه و یا مناطق عمومی و یا استفاده از حمل و نقل عمومی یا تاکسی. آنها باید بازدید کنندگان از جمله دوستان و خانواده است مگر اینکه آنها در حال ارائه پشتیبانی ضروری.

آنها نباید از رفتن به خرید مواد غذایی و یا دیگر ملزومات جایی که آنها می توانید تکیه بر دیگران است.

سخنگوی گفت: “کسانی که از ورود به انگلستان را نیز تشویق به دانلود بیمه خدمات درمانی Covid-19 برنامه در مرز هنگامی که نورد از سراسر کشور و استفاده از آن در طول مدت اقامت خود در انگلستان است. هنگامی که خود در انزوای کامل است و مردم باید به دنبال دولت فعلی دستورالعمل های اجتماعی فاصله گرفته است.”


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de