Brian Austin Green کامل دوستیابی تاریخچه

تا حدودی از یک الگوی. Brian Austin Green تمایل به سقوط خود costars همانگونه که روابط خود را با چند تا از بورلی هیلز 90210 castmates و مگان فاکس.

این بازیگر رو عاشقانه با Tori Spelling, Tiffani ظریف و Vanessa Marcil در حالی که بازیگران در نوجوانان درام از سال 1990 تا سال 2000. او بعد از نقل مکان به فاکس که او ملاقات کرد در مجموعه ای از امید و ایمان.

سبز تا به حال روابط جدی با Marcil — مادر از پسرش Kassius — و ترانسفورماتور ستاره با او سهام فرزندان نوح Bodhi و سفر.

این مدیریت خشم آلوم کردم واقعی در ماه اوت سال 2019 در مورد چگونه داستان عشق او با فاکس آغاز شد. “او واقعا جوان” او به یاد می آورد در یک قسمت از Barstool ورزشی’ “KFC رادیو” پادکست. “و من گفتم: ‘این این نیست. این نمی تواند f—پادشاه اتفاق می افتد. این است که قصد ندارم به اتفاق می افتد به هیچ وجه.’ و بنابراین من سمت چپ بود و او فقط واقعا مداوم — و از خدا تشکر کنم.”

سبز اشاره کرد که او می خواست به “بازی زمینه برای کمی در حالی که” پس از پایان دادن به رابطه دیگر. اما زمانی که به بازیگر پیشنهاد کرد که او را از سایر افراد او نمیفهمد احساسات واقعی خود را. “زمانی که من متوجه شدم. گفتم, F—k, من واقعا باید به این وضعیت … فکر که مرا می کشد” او بازگو کرد.

این Desperate Housewives آلوم اذعان کرد در ماه سپتامبر 2017 مشکلات است که با تعهد است. “ازدواج سخت است. این کار من فکر می کنم برای هر کسی,” او توضیح داد که او “…با برایان آستین گرین” پادکست. “من فکر می کنم زمانی که شما به نقطه ای مانند ما که در آن شما باید بچه ها و شما است که ازدواج کرده ام و در حالی که [مگان و من] است و با هم برای یک مدت طولانی آن را — شما فقط آن را روز به روز.”

در ضمن سبز در نهایت پاک کردن گذشته خود با 90210 costars در طول یک ماه اوت سال 2019 ظاهر در سازمان دیده بان چه اتفاقی می افتد زندگی می کنند با اندی کوهن. او ادعا کرد که او “رو” بیشتر از هر کسی در بازیگران و رفت و در را به نشان می دهد که او تا به حال پرت کردن با املا و مورخ ظریف. از سوی دیگر او تایید کرد که او هرگز قلاب, Jennie Garth, Shannen Doherty یا گابریل Carteris.

در پایین حرکت به دوباره سبز قدمت تاریخ از طریق سال.

tinyurlis.gdu.nuclck.rushrtco.de