چین کمیته انضباطی به تذکر آلیس ولز می گوید: ما رسمی نظرات به چین و پاکستان روابط شد ‘نادرست’

چاه های خروجی رسمی وزارت امور خارجه آمریکا بود, یک روز پیش از آن گزارش خواسته چین به یکی از دو موج خاموش و یا مذاکره مجدد ‘غیر قابل تحمل و ناعادلانه بدهی های پاکستان و پرسش بیش از چند میلیارد دلار CPEC پروژه. اخبار/فایل

پکن: سفارت چین در پاکستان در روز پنج شنبه اطلاع از زمان خروجی وزارت امور خارجه آمریکا رسمی آلیس ولز سخنرانی در چین و پاکستان, روابط, تشریح نظرات خود را “بی اساس” .

سخنرانی چاه — که خارج از کار خود را به عنوان اصل معاون دستیار وزیر امور خارجه در امور جنوب و مرکزی وزارت امور خارجه در وزارت امور خارجه — “کاملا بی اساس فقط یک تکرار از قدیمی همان لحن” سفارت در بیانیه ای گفت.

“ما به شدت مخالف آن” به آن اضافه شده است.

یک روز قبل از آن چاه خواسته بود چین به یکی از دو موج خاموش و یا مذاکره مجدد “غیر قابل تحمل و ناعادلانه” بدهی پاکستان و پرسش بیش از چند میلیارد دلاری چین و پاکستان کریدور اقتصادی (CPEC).

“من برشمرده نگرانی های من و دولت ایالات متحده نگرانی های بیش از CPEC بیش از عدم شفافیت درگیر در این پروژه بیش از ناعادلانه نرخ سود تضمین شده به سازمان های دولتی چین به تحریف ناشی از آن در اقتصاد پاکستان از جمله توسط عظیم عدم تعادل در تجارت پاکستان در حال حاضر با چین” او تا به حال این گزارش گفت:.

با این حال سفارت چین تصریح کرد: “همه از آب و دوستی” با پاکستان در بیانیه خود.

“گذشته 69 سال تاسیس و تثبیت همه آب و دوستی است. به یکدیگر احترام بگذارند و از یکدیگر حمایت کنند. همکاری ما برای رفاه مشترک. ما با هم کار کنند برای ترویج صلح و ثبات” در این بیانیه به عنوان خوانده شده.

سفارت گفت: چین اهدا تجهیزات پزشکی و مواد بیش از “55 میلیون دلار به پاکستان” در مبارزه با این بیماری همه گیر. “ما را به پاکستان به عنوان یک شریک برابر و هرگز خواسته پاکستان به انجام بیشتر” به آن اضافه شده است.

سفارت توضیح داد که در آن “هرگز” مداخله پاکستان در امور داخلی و چین برجسته پاکستان “در نقش مسئول امور منطقه ای و هرگز اعمال فشار”.

“این CPEC مهم همکاری پروژه بین دولت چین و پاکستان است. آن را همواره به رعایت اصول سود متقابل همکاری پیروزی باز بودن و شفافیت” آن را بخوانید.

شرکت های چینی تحت CPEC شد و تمام شرکت های پیشرو در بخش های مربوطه خود را و عمل در انطباق کامل با قوانین محلی و مقررات سفارت گفت.

“این CPEC به ارمغان آورده است $25 میلیارد دلار سرمایه گذاری مستقیم و ایجاد بیش از 75 ، 000 شغل برای پاکستان است. چین بوده است منبع عمده ای از سرمایه گذاری مستقیم خارجی برای پاکستان در گذشته پنج سال متوالی” به آن اضافه شده است.

Reprimanding آمریکا, سفارت اظهار داشت: “با توجه به بویلر های سرمایه گذاری مستقیم خارجی از ایالات متحده آمریکا به پاکستان بود کمی بیش از $1billion بین 2012 و 2019.”

در این بیانیه ادعا کرد که در پیشنهاد خود را برای کمک به پاکستان شرکت های چینی تا به حال نه به حالت تعلیق در ساخت و ساز و نه آنها “گذاشته و تک کارکنان محلی” در طول COVID-19 همه گیر و در عوض گرفته شده دقیق اقدامات پیشگیرانه.

“انرژی پروژه های در حال تولید 1/3 از برق برای پاکستان در حال حاضر. فاز دوم از KKH است تقریبا آماده برای ترافیک” این بیانیه را بخوانید.

در پاسخ به چاه’ بیانیه سفارت آن گفت: به هیچ وجه قصد به اظهار نظر در روابط میان پاکستان و ایالات متحده اما امیدوار است که دومی می تواند نشان می دهد “احترام اساسی برای انتخاب توسط چین و پاکستان”.

“غیر مسئولانه سخنرانی و بی وجدان سرزنش نمی خواهد کمک کند. ما همچنین امیدواریم که ایالات متحده آمریکا خواهد خود را رها جنگ سرد و حاصل جمع صفر ذهنیت تحقق آن مسئولیت” آن را بخوانید.

سفارت گفت که آگاهی از تاثیر COVID-19 تا به حال در اقتصاد پاکستان و “مصرف” از هیچ تلاشی برای کمک به پاکستان آدرس این چالش است.

“با توجه به بانک دولتی پاکستان بدهی خود را از موسسات چند جانبه مقدار به حدود 47 درصد از کل بدهی های خارجی در حالی که وام از CPEC است تنها $5.8 میلیارد 5.22 درصد از پاکستان مجموع بدهی. آن را بدون فشار بر پاکستان در همه” آن را گفت.

“چین هرگز نیروی پاکستان به پرداخت بدهی و چین وام هیچ رشته متصل کردند.”

“در حالی که چین و پاکستان در حال همکاری برای جلوگیری و کنترل این بیماری همه گیر چین فرستاده می شود یک گروه از کارشناسان به پاکستان برای مبارزه با ملخ طاعون. چین اهدا کرده است 300 تن از مالاتیون و 50 درجه-طراحی بالا-بهره وری از راه دور سم پاش به پاکستان در این زمینه است. ما آماده برای گسترش بیشتر کمک کند. این CPFTA فاز دوم گرفته شده اثر از ژانویه 1 سال 2020” سفارت گفت.

“چین نیز مخالف سیاسی بین المللی, Financial Action Task Force (FATF) و در حال همکاری با پاکستان برای تقویت آن ظرفیت” سفارت گفت.

این بیانیه بیشتر برجسته شده است که تمام شرکت های چینی کار برای CPEC بود “سخاوتمندانه” اهدا کمک های پزشکی به پاکستان در شرایط دشوار کنونی.

“بیش از 20 ، 000 دانش آموزان پاکستانی در حال تحصیل در چین در بورس های تحصیلی ارائه شده توسط دولت چین و دانشگاه. در مرحله بعدی از CPEC هر دو طرف را تقویت همکاری در مراقبت های بهداشتی و صنعتی و توسعه کشاورزی و آموزش و پرورش.

“این CPEC را به انگیزه های جدید به پاکستان احیای اقتصادی حتی در پست COVID-19 دوره” به آن اضافه شده است.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.net