دادگاه مواردی که بایدن مدعی تارا Reade به عنوان شاهد متخصص تحت موشکافی نگرانی که او تحریف های آموزشی اعتبار

تارا reade

@megynkelly/توییتر

  • چندین وکلای دفاع می خواهید به دوباره مواردی که تارا Reade به عنوان شاهد متخصص برای دیدن اگر او شهادت تحت تاثیر یک هیئت منصفه به حکم گناه.
  • Reade سابق سنا کارمند که متهم سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن از تجاوز جنسی است که تحت بررسی پس از گزارش سی ان ان سوال که آیا او موفق به دریافت مدرک لیسانس خود را از دانشگاه انطاکیه.
  • مقامات در مدرسه ادعای او هرگز به پایان رسید و مدرک خود.
  • برای یک دهه Reade به عنوان شاهد متخصص در دادگاه موارد به گزارش نیویورک تایمز و برخی از وکلای دفاع نگران او تحریف آموزش و پرورش اعتبار در دادگاه.
  • بازدید از کسب و کار خودی صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

دادگاه مواردی که تارا Reade سابق سنا کارمند که متهم سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن از تجاوز جنسی شد شاهد متخصص در حال بررسی توسط چند کالیفرنیا دفاع وکلا بیش از نگرانی هایی است که Reade “تحریف های آموزشی اعتبار در دادگاه” نیویورک تایمز نوشت.

با توجه به بار Reade بود که در آن شناخته شده به عنوان الکساندرا McCabe توصیف خودش “به عنوان یک متخصص در پویایی خشونت خانگی که تا به حال توصیه صدها نفر از قربانیان” هنگامی که او شهادت به عنوان یک دولت شاهد در مونتری کانتی برای تقریبا یک دهه است.

سی ان ان قبلا گزارش شده است که در حالی که Reade بود که ادعا کرد فارغ التحصیل از دانشگاه انطاکیه تحت یک “محافظت از برنامه” مقامات از دانشگاه ادعا کرد او هرگز فارغ التحصیل شد.

“الکساندرا McCabe حضور داشتند اما فارغ التحصیل از دانشگاه انطاکیه. او هرگز یک عضو هیات علمی. او با ارائه چندین ساعت از کار اداری” کارن همیلتون یک دانشگاه انطاکیه سخنگوی سی ان ان گفت.

یک انطاکیه دانشگاه رسمی نیز با سی ان ان گفت که “محافظت از برنامه” است که Reade از صحبت نکرد و هنوز هم وجود ندارد.

مونتری کانتی در حال حاضر یک خروجی محلی گزارش داد که Reade ادعا کرد سی ان ان گزارش نادرست بود. او همچنین گفت که این بیانیه از انطاکیه دانشگاه بود “ناقص” و اضافه کرد که او مدرک از مدرسه بود “اعطا تحت شرایط خاص سابق صدراعظم Toni Murdock.”

انطاکیه دانشگاه مورد مناقشه این ادعا با توجه به سیاست.

با توجه به مونتری کانتی در حال حاضر Reade او گفت: “تا به حال در حال حاضر ترم به اتمام قبل از تغيير هويت” به دریافت درجه او را و او فرستاده “غیر رسمی ریز نمرات از دانشگاه دانشکده حقوق که لیست انطاکیه دانشگاه به عنوان Reade قبل از مدرک-اعطای موسسه” به خروجی.

مونتری کانتی رئیس دستیار دادستان منطقه برکلی Brannon گفت: بار اگر او در واقع انجام بدجلوه دادن اعتبار خود او هشدار تمام عمومی مدافعان که در آن او به عنوان یک شاهد در مورد خود.

“که کاملا از نگرانی به ما و آن چیزی که وکلای دفاع خواهد نیاز به دانستن در مورد” Brannon گفت: بار. “ما نمی خواهیم که مردم ما به دروغ گفتن در مورد هر چیزی است.”

با توجه به تایمز گزارش می دهد که او گفته هرگز از دانشگاه فارغ التحصیل درخواست وکلای مدافع برای بالا بردن سوال در مورد شهادت و احکام آنها منجر شد. علاوه بر این جرمی Dzubay دستیار مدافع در مونتری کانتی عمومی دفتر مدافع گفت: بار است که آنها در حال تدوین یک لیست از مشتریان که ممکن است متاثر از شهادت او.

مونتری کانتی در حال حاضر گزارش داد که در ماه دسامبر 2018, Reade شهادت در دادگاه عالی مورد مربوط به زنان, Victoria رامیرز و جنیفر Vazquez بودند که به اتهام چهار فقره قتل متهم است.

وازکوئز و رامیرز محکوم شدند و محکوم به زندگی در زندان اقدام به قتل و آتش سوزی و سرقت مسلحانه با توجه به بار.

با توجه به مونتری کانتی در حال حاضر وکلای دفاع با توجه به تشکیل پرونده حکم تجدید نظر writs. که می تواند واژگون اعتقادات اگر آنها می تواند نشان دهد که Reade شهادت تحت تاثیر تصمیم هیئت داوران به محکوم کردن.

“کارشناسان در حال متکی به کمک در دادگاه در مورد مسائل است که معمولا شناخته شده” وکیل مدافع اسکات Erdbacher که نماینده Vazquez در این مورد گفت: محلی خروجی. “اگر این افراد دروغ تحت سوگند که واقعا تضعیف نظام است.”

با توجه به بار Monique هیل یک وکیل در یکی دیگر از خشونت خانگی مورد که در آن Reade بود به عنوان شاهد متخصص نیز به دنبال به چالش کشیدن این اعتقاد.

“من تا به حال اطلاعاتی که من در حال حاضر این مورد در ذهن من رفته اند متفاوت” هیل گفت: بار.

در اوایل سال جاری Reade ادعا که در سال 1993 بایدن دیجیتالی نفوذ او در مجلس سنا راهرو.

بایدن و مبارزات انتخاباتی خود را انکار روبرو می شوند هر اتفاق افتاده است.

“نه این درست نیست” بایدن گفت: در MSNBC را “صبح جو.” “من گفت: به صراحت آن را هرگز اتفاق افتاده است و آن را نمی. آن را هرگز اتفاق افتاده است.”

خواندن مقاله اصلی در کسب و کار خودی

tinyurlis.gdu.nuclck.rushrtco.de