FBI مدیر سفارشات داخلی بررسی فلین بررسی

1 / 2

مغلوب ساختن پیشی جستن روسیه پروب فلین

فایل – در این هفت. 10, 2019, فایل, عکس, مایکل فلین رئیس دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سابق امنیت ملی, مشاور برگ دادگاه فدرال پس از یک وضعیت کنفرانس در واشنگتن است. FBI مدیر کریستوفر Wray دستور داده است تا یک بررسی داخلی به سوء رفتار ممکن است در تحقیقات سابق مغلوب ساختن پیشی جستن دولت, مشاور امنیت ملی, مایکل فلین. که با توجه به FBI بیانیه صادر جمعه. (AP Photo/مانوئل Balce Ceneta)

واشنگتن (AP) — FBI مدیر کریستوفر Wray دستور داده است تا یک بررسی داخلی به سوء رفتار ممکن است در تحقیقات سابق مغلوب ساختن پیشی جستن دولت, مشاور امنیت ملی, مایکل فلین اداره در روز جمعه گفت.

پس از عمل بررسی را بررسی خواهد کرد که آیا هر یک از کارکنان درگیر در سوء رفتار در طول دوره بررسی و ارزیابی اینکه آیا هر گونه پیشرفت در FBI سیاست ها و روش نیاز می شود ساخته شده است.

در اعلام نظر اف بی آی مکرر هدف از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خشم است پله به صورتی که تبدیل به یک فریاد حمایت طلبی برای مغلوب ساختن پیشی جستن حامیان. این می آید به عنوان وزارت دادگستری را هل در نقد است که تصمیم خود را به اخراج prosection در اوایل این ماه بود که از لحاظ سیاسی moticated تلاش برای فراموش برگ برنده مناقصه.

این اطلاعیه می افزاید: به داخلی موشکافی بیش از یکی از ویژه مشاور رابرت مولر را امضا تعقیب در طول تحقیقات خود به روابط بین روسیه و 2016 انتخابات ریاست جمهوری است. آن تأکید چگونه یک مورد بود که به ظاهر حل فلین 2017 گناه است و به جای آن با توجه به طولانی سیاسی به اتهام بحث در مورد FBI تاکتیک در طول این تعقیب و روسیه تحقیقات به طور گسترده تر.

بررسی خواهد شد و led توسط FBI را بازرسی بخش است که به بررسی پتانسیل سوء رفتار در میان کارکنان اداره. هر چند تقسیم نمی کند و اقتدار خود را به یک تعقیب کیفری پس از عمل بررسی را نگاه کنید که آیا هر زمان کارکنان درگیر در سوء رفتار شایسته از نظم و انضباط. این بخش می تواند توصیه و انضباط برای کارمندان سابق.

فلین التماس کرد گناه را به دروغ به اف بی آی در مورد گفتگو با سفیر روسیه در طول ریاست جمهوری دوره گذار اما وزارت دادگستری می گوید خود را در بررسی این پرونده مشخص بود که اساس کافی برای عوامل به مصاحبه فلین در وهله اول است و هر گونه اظهارات او ساخته شده به عوامل بودند بنابراین نه مربوط به زمینه تحقیقات مربوط به روابط بین روسیه و مغلوب ساختن پیشی جستن انتخابات ریاست جمهوری است.

بخش درخواست برای رد این مورد است که در حال حاضر در انتظار قبل از یک قاضی فدرال که نشان می دهد آیا او عطا خواهد شد آن است.

اف بی آی گفت که در علاوه بر این به داخلی خود بررسی آن را به همکاری با دیگر سوالات اختصاص داده شده توسط دادستان کل ویلیام Barr از جمله تحقیقات به فلین مورد و ریشه های روسیه بررسی است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de