Jana Kramer, Mike Caussin اعلام کتاب: ما “شده است از طریق جهنم و بازگشت’

قلم به کاغذ! Jana Kramer و مایک Caussin اعلام کرد که آنها نوشت: یک کتاب هم با عنوان مبارزه خوب: مایل به ترک انتخاب برای اقامت و قدرتمند عمل برای دوست داشتن صادقانه.

“وای. که در آن حتی صادقانه شروع می شود….کمی بیش از یک سال پیش مایک و من شروع به نوشتن این کتاب…ما ریخت و ما قلب و روح خود به این کتاب” کشور خواننده 36 نوشت طریق Instagram on یکشنبه, مارس 22. “این کتاب سهم ما سفر ما گذشته ما درد ما و پیروزی ما سخت ترین روز و تمام درس ها را در طول راه.”

The Good Fight book cover
خوب مبارزه

کرامر توضیح داد که این کتاب شامل “2 دیدگاه متفاوت” است که آنها امید کمک خواهد کرد که زوج های دیگر که “می خواهم به رشد نیاز به تشویق و ابزارهای کمی پوشش نقره ای.”

The One Tree Hill آلوم و بازیکن سابق NFL, 33, مشترک خبری در پنجمین سالگرد عروسی.

“ما شده اند از طریق جهنم و بازگشت آموخته زیادی در طول مسیر و هنوز هم در تلاش برای انجام بهتر هر روز , اما بدون توجه به آنچه ما همچنان به مبارزه با مبارزه خوب,” او ادامه داد: در Instagram عنوان.

Jana Kramer and Mike Caussin announce book The Good Fight
مایک Caussin و Jana Kramer اردن استراوس/تالار گفتگو/AP/Shutterstoc

انتشار HarperCollins Publishers نشان داد که این کتاب طول می کشد خوانندگان از طریق جفت را “پیچیده ترین دعوا” و چگونه آنها را “ابلاغ دعا ببخشند و اساسا در آغوش یکدیگر به زندگی خود شادترین بسیاری انجام زندگی ممکن است.”

پس از مختصر ازدواج به مایکل Gambino و Johnathon Schaech, Kramer آغاز شده قدمت Caussin در ماه اوت 2014. آنها بحباله نکاح در اوردن, زیر ممکن است و استقبال دختر جولی در حال حاضر 4 در ژانویه 2016. ما هفتگی اخبار شکست که سپتامبر که ورزشکار بود و فریب خورده این بازیگر با زنان متعدد و پس از آن بررسی می شود به نوتوانی برای اعتیاد به رابطه جنسی.

این “ناله کردن” پادکست میزبان در نهایت آشتی و رفت به استقبال پسر Jace در حال حاضر 17 ماه در نوامبر سال 2018 است. چهار ماه بعد آنها نشان داد که Caussin دچار “عظیم” اعتیاد جنسی عود یک سال قبل. آنها در مواجه با یکی دیگر از شکست در اکتبر 2019 پس از کرامر در بر داشت یک عکس از یک زن بی انتها بر روی تلفن شوهر اگر چه او بعدها توضیح داد که آن را “ربات” و “نه یک فرد واقعی.”

خوب مبارزه بازدید کتابفروشی ها در سپتامبر 22.

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.rushrtco.de